Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że warto już założyć taki temat mimo, że jeszcze nie mamy żadnych informacji o tej grze. Są za to pierwsze przecieki. Według serwisu Kotaku, Nathan tym razem odwiedzi Egipt. Pierwszy trailer najprawdopodobniej 11 grudnia na VGA.

http://www.ps3site.pl/gdzie-przeniesie-sie-akcja-uncharted-3/58214/

A co waszym zdaniem co powinno znaleźć się w U3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tej grze jedno.Jeżeli wyjdzie to będzie to przełom w dziedzinie gier akcji!To jest jedyna gra którą mógł bym kupić w dniu premiery bez obejrzenie jakiegokolwiek trailera :pardon: Mam nadzieję że ND odwali dobrą robotę.A co do lokacji to niech 'pieski' mnie zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość dla fanów Uncharted.A czego chcieć od gry?? Na pewno musi być lepsza od poprzednich dwóch części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. O uncharted 3 się nie martwie. Grafika na pewno nas nie zawiedzie. Mogli by dołożyć bardziej rozwiniętą kooperację zarówno Offline jak i Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem pełen nadziei... i myślę, że w przypadku ND sie nie zawiodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę w ciemno. Ta gra nie może być słaba. Zobaczymy co tym razem pokaże ND tryb single i multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby dali więcej Victora, tak jak w jedynce :) No i Eleny(ale z nowym modelem tym razem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie absolutny "must have".

Ta seria jest po prostu esencją dobrej zabawy a od "trójeczki" oczekuję wszystkiego co poprzednio tylko więcej i jeszcze ładniej :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej zagadek i itemow do zbierania potrzebnych do fabuły by sie przydało ;dddddddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo by to glupie - snieg juz maja opracowany, wystarczy go troche przerobic i zmienic kolor a otrzymamy elegancki piasek, a zamiast zombie/dzikusow bedziemy pod koniec walczyc z mumiami ;) Fajnie zeby w U3 dopiescili bardziej co-opa bo 3 misje w U2:AT to zdecydowanie za malo :/ Jakies zmiany w multi, bo dla mnie to ze kazdy zaczyna z ta sama bronia i trzeba nowych szukac po mapie to juz jest archaizm, jakas customalizacja klas i system levelowania by sie przydaly, do tego moze jeszcze bardziej rozbudowana personalizacja postaci niz cale gotowe skiny? Radar/kompas tez by sie przydal przy takich wielopoziomowych i zakreconych mapach. No i najwazniejsze - zeby matchmaking wyszykiwal graczy MAX 10s, a nie minimum 10min... W singlu za to mile widzizlbym wiecej wiecej lamiglowek bo to kuleje troche w serii, zawsze jest 50/50 elementow platformowych/strzelaniny, a tylko ze 3-4 zagadki do rozwiazania takze fajnie jakby chociaz te 10% gry polegalo na kombinowaniu ;) No i mogli by cos zrobic ze skarbami, zeby dawaly cos konkretnego a nie sluzyly tylko do nabijania trofeow, jak np. w B:AA gdzie wszystkie te zagadki i znajdzki coraz bardziej przyblizaja nam uniwersum gry, ND mogli by pojsc w tym kierunku i np. w ten sposob zapelnial by sie dziennk Drake'a? Tak czy inaczej czekamy, pewnie tak jak 2 lata temu na VGA oglosili U2:AT tak pewnie teraz ta tajemnicza zapowiedzia bedzie wlasnie U3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pewno będzie preorder bardzo szybciutko jeśli ukaże się jakaś informacja i data wydania whistling.gif A czego bym chciał? Po pierwsze bardziej rozwiniętego multi, no i żeby kampania była jak najdłuższa biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy kciuki aby po sukcesie pierwszych dwóch części trójka utrzymała poziom :thumbsup:

To co ja najchętniej bym widział w U3 i nie tylko to możliwość grania fabuły w co-opie. Kto grał w Re5 to wie ile to daje frajdy. Pomimo że grę ukończyłem już trzy razy to nadal co jakiś czas odpalam sobie jakiś rozdział, dołączam do jakiegoś polaka i gramy we dwójkę. Proste rozwiązanie ale jakże skuteczne :biggrin:

wiecej zagadek i itemow do zbierania potrzebnych do fabuły by sie przydało ;dddddddd

Lubisz zagadki i zbieranie? Zagraj w Tomb Raider Underworld, Większość etapów to same łamigłówki a do tego 179 skarbów do znalezienia :thumbsup:

Co do Multi się nie wypowiadam bo w U2 zagrałem tylko dwa razy on-line aby wbić dwa puchary z "podstawki" :whistling:

Jedno jest pewne; gra choćby była crapem to i tak sprzeda się jak świeże bułki ;) ja pewnie standardowo wstrzymam się z kupnem 2,3 tygodnie aby doczekać pierwszych opini od "szarych zjadaczy chleba" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak długo, jak ND będzie tworzył ciekawe, ładne i wciągające historie, tak długo będę kupował UNCHARTED. Mam nadzieję, że wszelkie eksperymenty multiplaterowo-co-opowe, nie spowodują obniżenia jakości scenariusza dla jednego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egipt to trochę oklepany temat - coś czuję, że fabuła może być dziwnie zbliżona do filmu "Mumia". Czyli ktoś przez przypadek obudzi mumię-demona uśpionego od wieków a naszym zadaniem będzie pacyfikacja jego i całej hordy jego pomocników. Zobaczymy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najchętniej bym wybrał się w U3 w jakieś inne miejsce niż dżungla/ośnieżone góry. Może miejska dżungla? Poszukiwanie tajemniczej Bursztynowej Komnaty po miastach Europy byłoby super i dałoby IMO lepszy efekt niż kolejna nudna dżungla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt, żeby był klimacik do którego się przyzwyczailiśmy. Ciamajdowaty Drake pozujący na twardziela. Humor to jedna z najmocniejszych stron serii, dzięki któremu bohater wydaje się być jednym z nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli tym razem nadnaturalnym paskudztwem, które spotkamy będą mumie, a Drake będzie obecnie eksterminowała Arabów/muzułmanów w ilościach hurtowych. Ciekawe co tym razem rozwali? Irem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

61lhToccbFL._SL500_AA280_.jpg

W nowej cześci Uncharted, Nate odwiedzi bardzo dużo lokacji wśród których są: Opuszczony zamek we Francji i Arabska pustynia.

Obsługiwać będzie także 3D

Data: 1 grudnia 2011

wg. Amazon.com

To teraz czekamy :D

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwią mnie słowa pana Wellsa, który raczył rzec: "Chemy być wśród dużych chłopców, jak Halo czy Call of Duty.". UNCHARTED to wypasiona gra przygodowa, a nie gówniana strzelanka. Na chwilę obecną zanosi się na zwiększenie znaczenia multi. Mam nadzieję, że tryb dla jenego gracza na tym nie ucierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na europejskim blogu PS3 można przeczytać, że Drake będzie poszukiwał Atlantydy Piasków. Czyli pradawnego Irem. Do widzenie pradawne miasto. Drake wpadnie i wysadzi cię w powietrze.

Martwią mnie słowa pana Wellsa, który raczył rzec: "Chemy być wśród dużych chłopców, jak Halo czy Call of Duty.". UNCHARTED to wypasiona gra przygodowa, a nie gówniana strzelanka. Na chwilę obecną zanosi się na zwiększenie znaczenia multi. Mam nadzieję, że tryb dla jenego gracza na tym nie ucierpi.
Czyli dostaniemy to co w każdym Uncharted - masę strzelania, zagadki które rozwiązują się same i sapiącego Drake przy każdym skoku - do tego podlane sosem CoD. Oczekuję czegoś jak zombie mode z CoD tylko, że z mumiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chemy być wśród dużych chłopców, jak Halo czy Call of Duty.

Może te słowa nie oznaczają w cale masy strzelania, a nadzieje znakomitej sprzedaży co przy takim gameplayu nie będzie stanowiło problemu (mam nadzieje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×