Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Kondycję mam, sporo uprawiam różnych sportów :P

Czyli jak uzbieram kaskę na drugi kontroler Move to muszę jeszcze The Fight kupić :)

Kojarzycie może ceny kontrolerów move w sklepach stacjonarnych typu ME, MM czy Saturn?

Edytowane przez Rayel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondycję mam, sporo uprawiam różnych sportów :P

Czyli jak uzbieram kaskę na drugi kontroler Move to muszę jeszcze The Fight kupić :)

Kojarzycie może ceny kontrolerów move w sklepach stacjonarnych typu ME, MM czy Saturn?

ostatnio w empiku byla promocja za 99 zl niewiem czy jeszcze jest.

ja zakupilem kontroler ruchu i motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena w sklepie to około 140 zł. Drożej nie powinno być.

Na stronie Empika za 160 zł, a na Saturnie 139 ;)

Edytowane przez Karol922
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena w sklepie to około 140 zł. Drożej nie powinno być.

Na stronie Empika za 160 zł, a na Saturnie 139 ;)

Dzięki bardzo, teraz muszę poszukać dokładnie jak najlepszej ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, teraz muszę poszukać dokładnie jak najlepszej ceny :)

i co znalazłeś coś bo sam przymierzam się do zakupu move.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy mówili, nic się nie zmieniło. Nie mam jeszcze kasy, więc nic nie kupiłem, ale w MM widziałem za 139 zł podajże. A jakby ktoś chciał patrzeć w Sony Center to 170 zł fool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondycję mam, sporo uprawiam różnych sportów :P

Czyli jak uzbieram kaskę na drugi kontroler Move to muszę jeszcze The Fight kupić :)

Kojarzycie może ceny kontrolerów move w sklepach stacjonarnych typu ME, MM czy Saturn?

witam w MM w czeladzi jest taki zestaw : gra move fitness PL + 2 x move motion controller +kamera sony eye za bodaj 349 zł myslę że warto . I mam pytanie co polecicie na początek z dobrych gier ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra. Sam niedawno kupowałem w bardzo podobnej, choć inny zestaw.

Nie będę oryginalny jeżeli zaproponuję sport champions, jedyna gra dedykowana na move trzymająca wysoki poziom.

Dancestar party też jest przyjemny, chociaż grając jednym movem trzeba się wczuć w klimat. Kinect niestety biję move na głowę jeżeli chodzi o wszelkie gry fitnesowo-ruchowo-taneczne.

Reszta to crapy i co najwyżej średniaki. Jak zakupisz zestaw, pościągaj wszystkie dema gier move jest ich kilkadziesiąt na polskim i amerykańskim store. Może coś ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinect niestety biję move na głowę jeżeli chodzi o wszelkie gry fitnesowo-ruchowo-taneczne.

Nie zgadzam się z tą opinią. Sports Champion, The fight, Medival moves sprawią, że się naprawdę spocisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te akurat co wymieniłeś to gry sportowo-zrecznościowe z 100% nastawieniem na pracę rąk i kwesta pocenia nie ma tu znaczenia bo oba urządzenia dobrze sobie z tym radzą. :thumbsup: Move wiadomo jest dużo lepszy w grach bokserskich czy innych manualno-precyzyjnych.

Fitnes , taniec i ruch całego ciała to domena kinecta. Najlepiej byłoby mieć i to i to, ale niewielu może sobie na to pozwolić.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jw73 przy medieval moves spocić się to przy dłuższym graniu najprędzej, bo trochę minie zanim się zmęczysz lub spocisz , ale mnie zawsze ręka boli od naciągania łuku lub machania mieczem. Trzeba trochę poćwiczyć to i później przestaje boleć chociaż do tej pory mam po 3h tak że już się ciężko macha :/

pablos_83 ździwisz się, ale można wykorzystać całe ciało u mnie rodzeństwo jak np. gra w medieval moves to skacze czy kuca jak trzeba w dol czy w gore kontroler, przy pingpongu też chodzą, w dance star party też się ruszają nie tylko ręce, ale co racja to racja kinect wykorzystuje do gry całe ciało, a move tylko ręce.

Edytowane przez patox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moglibyście mi doradzić czy warto kupić zestawik 2xMove + starter Sony + Sport Champions PL za 399zł ?

Jestem od niedawna posiadaczem PS3 i przyznam się, że za bardzo nie wiem co powinno być w zestawie Move, aby w pełni cieszyć się zabawą w dwie osoby :) Ahaa i jaka jest różnica między movem z "kulką" i bez niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moglibyście mi doradzić czy warto kupić zestawik 2xMove + starter Sony + Sport Champions PL za 399zł ?

Jestem od niedawna posiadaczem PS3 i przyznam się, że za bardzo nie wiem co powinno być w zestawie Move, aby w pełni cieszyć się zabawą w dwie osoby :) Ahaa i jaka jest różnica między movem z "kulką" i bez niej?

Move z kulką to kontroler ruchu, zaś bez niej to tylko 'lewa połowa' pada któa służy do chodzenia w grach które tego wymagają ;)

Kontroler ruchu move to wartość ok 140zł, a sports champions nówka w granicach 100, jak masz w tym zestawie jeszcze kamerkę to bym brał, bo nie wiem czy pisząc starter sony masz na mysli move starter pack czy płytę startową do move :P

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move z kulką to kontroler ruchu, zaś bez niej to tylko 'lewa połowa' pada któa służy do chodzenia w grach które tego wymagają ;)

Kontroler ruchu move to wartość ok 140zł, a sports champions nówka w granicach 100, jak masz w tym zestawie jeszcze kamerkę to bym brał, bo nie wiem czy pisząc starter sony masz na mysli move starter pack czy płytę startową do move :P

Pozdro ;)

Dzięki za odpowiedź,

W zestawie jest dołączona kamerka, więc wychodzi na to że się opłaca :)

Mam jeszcze jedno Pytanko, czy do gry SC potrzebna jest "lewa połowa" pada? Czy w tej grze się tego nie używa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest potrzebna, ale 2 "kulki" tak, można z 1 ale pare konkurencji jest wygodniejsze z dwoma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem na PSNie pełną wersję Sports Champions, pograłem trochę w tenisa stołowego (przeszedłem brązowy puchar) i powiem, że gra jest świetna. Odwołuję to co wcześniej gdziekolwiek napisałem o tej grze ogrywając demo. Już nawet nie chce mi się włączać innych dyscyplin, muszę chwilę posiedzieć dupą na fotelu :)

Faktycznie wszyscy ci, którzy mówią, że gra jest mega mają rację w 100%, jak ktoś chce kupić sobie dobry tytuł na move, to na pewno musi być to SC.

Nie umiem jeszcze wprawdzie dobrze serwować, by robić asy, a także odbierać piłek z takiego asa (raz na pięć prób się uda), kwestia przestawienia mózgu, że przede mną jest naprawdę spory stół i muszę się dużo do przodu przesunąć po piłkę. Nie wiem jak się mają inne dyscypliny, ale z pewnością są niezłe, tenisa lubię więc na niego pierwszego padł wybór.

Jestem ciekaw czy mocno przydatny byłby drugi kontroler z kulką, zwłaszcza w gladiatorach, które raczej będą u mnie numerem 2 po tenisie. Znając życie, jubook albo facetub da odpowiedź. Ale jakby ktoś napisał, kto posiada i grał też by było miło.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem ciekaw czy mocno przydatny byłby drugi kontroler z kulką, zwłaszcza w gladiatorach, które raczej będą u mnie numerem 2 po tenisie. Znając życie, jubook albo facetub da odpowiedź. Ale jakby ktoś napisał, kto posiada i grał też by było miło.

Pzdr

Jak najbardziej, szczególnie jak masz z kim pograć przy jednym TV (najlepiej jakbyś miał po 2 kontrolery na łebka) :tongue:

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :D Jeszcze Vita za pasem, więc Sony i tak na mnie zarobi. No właśnie oglądałem filmiki nawet ze split screena, ze to fajna zabawa. Heh...trzeba poszukać kasy na drugą kulkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są jakieś ciekawe gry na move oprócz Sports Champions i The Fight? Może jakiś golf?

Z golfa to John Daly's ProStroke Golf najlepszy na move'a, Tiger Woods'y na move nie polecam. Jest jeszcze coś takiego jak Everybody's Golf: World Tour co raczej z poważnym golfem nie ma nic wspólnego :whistling:

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, grał ktoś w Mistrzostwa Nocnych Zawodników?

Czy ta gra jest warta tych 100 zł? Nie ukrywam że na Plejce brakuje mi na Move kręgli, na Xbox Kinect są dostępne. W rzutki też chętnie bym pograł, a przede wszystkim moja siostra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, grał ktoś w Mistrzostwa Nocnych Zawodników?

Czy ta gra jest warta tych 100 zł? Nie ukrywam że na Plejce brakuje mi na Move kręgli, na Xbox Kinect są dostępne. W rzutki też chętnie bym pograł, a przede wszystkim moja siostra :thumbsup:

Rzutki całkiem fajne do pogrania z kumplem czuło się rywalizację :)

Kręgle szczerze raz spróbowałem z kumplem i dla mnie lipne. Po prostu machnięcie kontrolerem i kula leci. Nie miałem żadnego funu i szybko wróciliśmy do rzutek

W bilard jeszcze nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was w Motionsports Adrenaline ? Gra się niedawno ukazała, a już jest do wyrwania w całkiem fajnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w Sports Champions, otóż nie mogę wbić w rankingi bo wywala mi błąd logowania, żebym spróbował później. I tak od trzech dni. Co może być nie tak? Grę mam kupioną i ściągniętą z PSNa. Pamiętam, że przy pierwszym włączeniu był jakiś ekran umowy czy coś takiego i trzeba było zaakceptować i coś tam naklikałem przez przypadek, po czym zaakceptowałem (chyba)...może przez to krzaczy mi się ranking? Podczas gry jestem zalogowany na konsoli do PSNa. Nie wiem nawet jak wrócić do tego ekranu na początku bo w opcjach ani nigdzie nie ma takiej możliwości. Help, nie chce mi się wywalać tej gry i ściągać 12GB jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz gry ściągać, nie wiem czy ten ekran da się włączyć jeszcze raz, ale wywal save i zapisane dane gry i powinien od nowa się wyświetlić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×