Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś z was w Motionsports Adrenaline ? Gra się niedawno ukazała, a już jest do wyrwania w całkiem fajnej cenie.

Ponawiam pytanie kolegi, chodzi o tą grę:

Motionsports_Adr_4f22988c8c879.jpg

Czyżby zerowy marketing jest powodem braku zainteresowania grą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę się już parę dni z grą The fight, powiedzcie mi jak kalibrujecie kontrolery ? U mnie w każdym treningu czy też walce uderzenia są za daleko od celu. Próbowałem lepsze oświetlenie, także dałem do wypróbowania innym osobom - to samo. Może chodzi o ułożenie kamery ? Kamera jest pod TV. (dość niski stolik pod TV) Pierwszą walkę cudem wygrałem, drugiej ani ja, ani znajomi nie potrafią przejść. Jeżeli chodzi o śledzenie głowy przez kamerę to w ogóle nie działa (ale chyba jak u większości). Stopy oczywiście ani drgną, ruch w stronę przeciwnika. Używam dwóch MOVE. Kalibracja w innym grach sports champions, tumble bez problemu - odwzorowanie idealne.

Może aż tak słaby jest nasz zawodnik na początku? (pasek wytrzymałości schodzi w sekundę po krótkiej serii uderzeń, oczywiście serii nie celnych, przed celem)

EDIT: jeszcze zauważyłem, że przy pojedynku z przeciwnikiem o podobnych statystykach, ciosy moje zawodnika są o połowę słabsze, podczas treningu z gruszka odwzorowanie szybkości ruchów jest mizerne, postać wykonuje co 3 ruch. Zaczynam powątpiewać, że to taka świetna gra.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem specjalnie 2 dodatkowe kontrolery Move, zeby pograc z bratem, ale sie strasznie rozczarowalem. Zreszta nawet w pojedynke ciezko sie w to gra. Zawodnicy walcza jak paralitycy. Probowalem z kamera umieszczona na telewizorze, ale niewiele lepiej sie gralo. Final byl taki, ze sprzedalem 2 Move i gre. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem specjalnie 2 dodatkowe kontrolery Move, zeby pograc z bratem, ale sie strasznie rozczarowalem. Zreszta nawet w pojedynke ciezko sie w to gra. Zawodnicy walcza jak paralitycy. Probowalem z kamera umieszczona na telewizorze, ale niewiele lepiej sie gralo. Final byl taki, ze sprzedalem 2 Move i gre. ;)

Spróbowałem z kamerą na górze, lepszym oświetleniem, (musiałem lampy dodatkowe dać, światło dzienne to za mało) zmieniłem kamerę w grze, sporo treningu (zdolności w górę) i jest trochę lepiej, drugi przeciwnik padł. Szkoda, że ma tyle błędów gra. Przynajmniej porządnie męczy. Zobaczymy, kiedy zawodnik będzie miał znacznie lepsze zdolności, wtedy ocenię ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem z kamerą na górze, lepszym oświetleniem, (musiałem lampy dodatkowe dać, światło dzienne to za mało) zmieniłem kamerę w grze, sporo treningu (zdolności w górę) i jest trochę lepiej, drugi przeciwnik padł. Szkoda, że ma tyle błędów gra. Przynajmniej porządnie męczy. Zobaczymy, kiedy zawodnik będzie miał znacznie lepsze zdolności, wtedy ocenię ponownie.

Dokładnie. Miałem ten sam problem i kamera na górze telewizora pomaga. Polecam kupić ten klips do LCD na allegro. Ładniej i lepiej się trzyma.

Tyle że z drugiej strony jak chcę pograć w pingla w sport champions to muszę przenosić kamerkę na dół telewizora bo inaczej też dziwnie paletka chodzi :P

Edytowane przez JP4trick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie też to wkurza dziewczyna gra w zumbe albo dance star party kamerka na górze tv ja chcę pograc w SCH i kamerka na dół tv i taka przeplatanka mogli by to jakoś poprawić czy coś bo naprawdę mi np. to przeszkadza ciagłe przekładanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na TV sony kamerka trzyma się doskonale bez klipsa, pełna integracja sprzętów w ramach jednej marki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na TV sony kamerka trzyma się doskonale bez klipsa, pełna integracja sprzętów w ramach jednej marki.

Czyżbyś pracował w SONY ? to nie prawda, prawie wszystkie nowsze modele sony (~2008-2011) są zaokrąglone na górze i kamerka ledwo co się trzyma na nich albo trzeba za kabel wieszać. Lepiej podaj dokładny swój model, bo w większości trzyma się beznadziejnie.

Nie chcę tutaj wklejać, bo zajmie sporo miejsca, więc odsyłam do linka, profil TV SONY: http://www.alsen.pl/...17/original.jpg

Chyba, że w 2012 jakieś nowe cuda wyszły, ale jak zwykle w Polsce albo niedostępne albo dostępne z opóźnieniem z nieciekawą ceną.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może masz rację nie mam wszystkich możliwych tv sony w domu.

U mnie góra mimo że zaokrąglona ma płaskie zakończenie (1,5-2cm ) i do tego jakby namagnesowane. Można postawić kamerkę na krawędzi podstawki kamery(na 1/4 powierzchni) i nie ma mowy żeby spadła i dodatkowo można tak balansować aby uzyskać optymalny kąt widzenia. Ja mój kupowałem we wrześniu 2010

Model chyba KDL-40EX501 (albo coś koło tego, sprawdzę jak wrócę z pracy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są gry sportowe wykorzystujące move? Chodzi mi "kilka w jednym" czyli typu olimpiada, igrzyska itp. Jak do tej pory znalazłem tylko Winter Stars oraz Motionsports Adrenaline. Szukam też gier ma move dla kogoś kto bardzo lubi strzelanie z łuku w Sports Champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wiem że może nie koniecznie w tym dziale z takimi pytaniami ale prosiłbym o pomoc :)

mam do sprzedania 2xmove + kamerka + ładowarka (podstawka na 2 movy) + 2 gry -> SPort i The Fight

Sprzet używany ale śmiga bez problemu, płyty z grami w stanie bdb

zastanawiam sie ile zawołać za taki zestawik

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może pełną wersję Grand Slam Tennis 2?

W demo, które jest na PSN gra się fajnie, no i profesjonalnie to wszystko wygląda. Zastanawiam się tylko jak to się ma do pełnej wersji, bo póki co gra swoje kosztuje. Za wszelkie opinie będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę tenisową uznajecie za najlepszą? Bo ciężko coś wybrać oglądając tylko YT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam top spin 4. Zarówno na move jak i na padzie gra się bardzo przyjemnie. Gra do kupienia poniżej 70zł.

Dla tej gierki muszę jeszcze dokupić navigation stick bo ciężko się trzyma pada w jednej ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serię Virtua Tennis męczę chyba od pierwszej części. Zarówno na konsolach stacjonarnych jak i na przenośnych. Zawsze się dobrze przy nich bawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę tenisową uznajecie za najlepszą? Bo ciężko coś wybrać oglądając tylko YT...

Grałem w TS4 i VT4. Z tych dwóch polecam Ci absolutnie TS4.

Co do Grand Slamma to nie wiem - nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecicie jakąś tanią grę na mova ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie The House of the Dead OVERKILL. W powszechnej opinii to najlepszy reprezentant gatunku celowniczki na szynach.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do właścicieli Motionsport Adrenaline. Szukałem na necie czy da się grać w tą grę dwoma kontrolerami ale jakoś nie znalazłem czy ktoś z Was testował taką opcję ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem może ktoś inny skorzysta

nie ma opcji na 2 różdżki a szkoda było by łatwiej lepiej itp......

gra wymiata najlepiej po kilku drinkach z znajomymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale jak myślicie czy dostane gdzieś move starter pack z 2 różdżkami za ok 200zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×