Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie zamowilem sport champions 2 i mam nadzieje ze to bedzie udany zakup. Mam tylko pytanko mam tylko jeden kontloler move czy da sie na jednym grac w boks?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się i grać w boks i jeździć na nartach na jednym, ale wydaje mi się to dużo mniej intuicyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze trochę czasu do Świąt, ale może podpowiecie mi jaką grę kupić dziewczynie? Ma już Buzza, Zumba Fitness i Sports Champions. Proszę o pomoc nie tylko Drogie Forumowiczki!

Ja grałem ze swoją żonką w Little Big Planet. Strasznie się Jej spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstary z nikrofonami? Sa rowniez wersje dance przy uzyciu move, dance star party-tylko tance. Moze fitness? Angry birds? Chociaz nie wiem czy sa dostepne na move..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze trochę czasu do Świąt, ale może podpowiecie mi jaką grę kupić dziewczynie? Ma już Buzza, Zumba Fitness i Sports Champions. Proszę o pomoc nie tylko Drogie Forumowiczki!

Dancestar obie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pytam gdzie mój kurier ze Sport Champions 2 i Movem :angry:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja żona często singstara sobie włączaa i na domówki dobry :) ale sport champions 2 też polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pykam w Sport Champions 2. Gra jest spoko, jedyne czego mi brakuje to tenisa stołowego i rzutu dyskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to dildo w ogóle nie przekonuje. Wyciągnąłem z szuflady raz, jak żona chciała pobawić się wspólnie jakaś popierdółką z Little Big Planet - jakiś Prehistoryczny Szmaciak czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Być może, ale podobne ustrojstwo na Wii jakoś mnie tak nie zniechęcało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boks w SC 2 jest mega. Ja wczoraj kupiłem edycje cyfrową i dzisiaj ledwo wstałem, takie mam zakwasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakwasów to pograj sobie w tenisa MASAKRA :D. A boks mi sie aż tak niepodoba ale no niepowiem ze jest zły :). Mam problem z zdobyciem zlota w golfie. Niemoge sobie poradzic z 3 zawodnikiem :(. Tak to wszystkie dyscypliny mam juz na złoto i mam nadzieje ze niedlugo platynka wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pilne pytanie. Planuje kupić sobie na mova tenis. Jaki jest najlepszy ? Z tego co widzę to ciekawie zapowiada się Grand Slam Tennis 2 i Virtua Tennis 4. I teraz najważniejsze pytanie. Czy do tych gier i do gry Sport Champions 2 potrzebny mi jest ten Navigator kontroler ? PROSZE O ODPOWIEDŹ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakwasów to pograj sobie w tenisa MASAKRA :biggrin:. A boks mi sie aż tak niepodoba ale no niepowiem ze jest zły :). Mam problem z zdobyciem zlota w golfie. Niemoge sobie poradzic z 3 zawodnikiem :(. Tak to wszystkie dyscypliny mam juz na złoto i mam nadzieje ze niedlugo platynka wpadnie :)

Jeśli masz problem z Quincy to próbuj na dołku pierwszym trafić nie z całej siły na fairway aby w drugim strzale nie trafić w drzewa i trafić na green - około 5/6 m od dołka. Na drugim dołku nie możesz uderzyć z całej siły bo trafisz w niedostępny teren, ale za leko też nie bo trafisz do wody. Zważaj na kierunek wiatru! :). Na 3 dołku musisz zastosować tzkw. mocne uderzenie aby piłeczka poleciała ci o jakieś 50 yard'ów dalej. W drugim strzale musisz trafić na green i mieć co najmniej par'a. Quincy zwykle myli się na 1 lub 3 dołku. Musisz poćwiczyć. Ja się z nim męczyłem, ale się udało. Teraz zaciąłem się na 3 meczu Pucharu Mistrzów. Powodzenia. Jeśli chcesz jakieś podpowiedzi do innych dyscyplin, to pisz albo na moim kanale Youtube w komentarzach, lub na wiadomość PS3Site forum. Powodzenia :biggrin:

P.S - Ja mam problem z narciarstwem na złotym pucharze. Prosiłbym o pomoc

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w FIFE 13 na move, wrażenia takie sobie dup* nie urywa.

Jak by się grało bramkarzem na move to by było super ;P

W miCoachu można pobronić używając kontrolera. Plusem jest realistyczna grafika + widzi się tylko rękawice, zmieniające się ustawienie bramkarza i parabola lotu piłki. Dodatkową trudnością jest to, że piłkę należy odrzucić tak, aby trafiła w tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko już mam platynke :). A co do narciarstwa to nie jest wcale trudne wystarczy w nic nieprzypieprzyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiejś fajnej gierki tanecznej. Dobrze gdyby posiadała polskie utwory, lecz niekoniecznie. Co poradzicie? Jest taki wybór na rynku że ciężko coś wybrać.

A co do SCH2 tenis najlepszy. Po pierwszym dniu grania ok 3h musiałam odczekac kilka dni aby podejsc do mov'a. Najmniej do gustu przypadl mi boks - chyba ze wzgledu na moja plec;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dancestar może być fajny, gralem w demko i nawet mi się spodobalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w Dancestar pojawiają się polskie piosenki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×