Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Neuro wczorajsza jakość gry Lecha Ci się nie podobała to jak nazwiesz to co Legia dzisiaj pokazuje?:) bo mnie oczy szczypią. Liczyłem że pogonią kozojebców wysoko, a tu nie ma na co patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia ma 3 bramki na plus co nie zmienia faktu że grają ujowo.Najbardziej irytujący jest Kucharczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda odstaje o lata świetlne od reszty piłkarzy na boisku. Mnie flegmatyzm Żyry irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro wczorajsza jakość gry Lecha Ci się nie podobała to jak nazwiesz to co Legia dzisiaj pokazuje?:) bo mnie oczy szczypią. Liczyłem że pogonią kozojebców wysoko, a tu nie ma na co patrzeć

Legia robi to co Basel wczoraj. Przechodzi dalej, najmniejszym nakładem sił.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda fajnie raz pociągnął szkoda że nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda odstaje o lata świetlne od reszty piłkarzy na boisku. Mnie flegmatyzm Żyry irytuje

I już po Żiru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks - Człowieku ludzie zapłacili za bilety, by popatrzeć jak komuś się wysilić nie chce i takich ogórów ograć? Najmniejszym nakładem sił to sobie mogą trening na kacu odbębnić a nie kibiców w ch robić

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za bardzo to przeżywasz :) Mi się wstać po browar nie chce do lodówki, A co dopiero biegać 90 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci płacili tyle co im za bieganie to byś na rzęsach po to piwo poszedł:) ja już tak mam, że wymagam nie tylko spięcia się na najwyższą półkę ale i na ogóry. Szacunek do kibiców tego wymaga;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmstr czasem się zachowujesz jakbyś od wczoraj dopiero piłką nożną się zainteresował...

Przypomnij sobie mecze "wielkich" np. w krajowych pucharach, albo wycieczkę Barcelony do Krakowa i podnieta do dziś jak to Wisła świetnie grała... Otóż nie - Barcelonie się nie chciało przemęczać, ani ryzykować kontuzji.

Nie raz kląłem na grę Legii, ale dzisiaj to akurat nie masz racji i bzdury wypisujesz. Początek sezonu, zaliczka 0-3 to nie dziwię się i nie mam pretensji, że grają na luzie bo i tak w pełni kontrolują grę.

Z tymi oszołomami nie ma sensu ryzykować kontuzji.

Z Lechem przykład dałeś bezsensowny, bo oni akurat musieli walczyć by coś ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mi to przejdzie przez klawiaturę, ale szacunek dla Berga ;) cieszę się, że w takim meczu daje się ograć młodym. No i robi to z głową, pół godziny gry, a nie cały mecz ze zmienioną przy okazji pierwszą 11tką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze mniej wiecej od 2 lat znow Polska pilka klubowa cofa sie do dupy...Jeszcze niedawno w Polskich klubach grali dobrzy zawodnicy i potrafili wygrac czy to z ManC czy z Juve,albo z brugge.Teraz w skladach jacys emeryci i odpadki ktorzy wtedy sie nie lapali do skladu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w skladach jacys emeryci i odpadki ktorzy wtedy sie nie lapali do skladu...

 

Aha, Nikolić trzykrotny król strzelców na Węgrzech, w Legii ma na razie średnio bramkę na mecz, Duda - 19tolatek, który ma już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Słowacji, Jodłowiec z Pazdanem, reprezentanci kraju... same ogóry :D

Żeby nie było, że jestem stronniczy - w Poznaniu, Gdańsku czy Wrocławiu też grają ciekawi zawodnicy. Ba, z takiej Pogoni bym Fojuta do Legii przytulił, na pewno byłby lepszy niż Lewczuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmstr czasem się zachowujesz jakbyś od wczoraj dopiero piłką nożną się zainteresował...

Przypomnij sobie mecze "wielkich" np. w krajowych pucharach, albo wycieczkę Barcelony do Krakowa i podnieta do dziś jak to Wisła świetnie grała... Otóż nie - Barcelonie się nie chciało przemęczać, ani ryzykować kontuzji.

 

A widzisz, Ty się na to godzisz, wiele osób się na to godzi, a ja mam od dzieciństwa tak, że jak idę na mecz, to z mocnym rywalem wymagam nie zwycięstwa, a po prostu dobrej gry (po meczu Śląsk - Sevilla 0:5 byłem zadowolony, że Wrocławianie podnieśli rękawice, a nie zamurowali własnego pola karnego i pewnie byłoby z 0:1), a z ogórkami żądam krwi (pamiętny mecz reprezentacji z San Marino w Kielcach, chciało się?), bo za grę na pół gwizdka nikt w kasie nie żąda ode mnie połowy pieniędzy za bilet. A jeśli wystawia się rezerwowych w takich meczach, to chyba logiczne, że ten rezerwowy powinien zap***ać przez 90 minut, by pokazać że należy mu się pierwszy skład prawda? Dlatego też od kilku lat coraz mniej tej zmanierowanej i kalkulowanej piłki (bo taka jest na całym świecie) oglądam, a swoje zainteresowanie przerzucam na żużel, bo tam w każdym biegu widać walkę na całego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że w idealnym świecie wszystko powinno być piękne i profesjonalne, masz prawo wymagać, ale chyba wszyscy znają realia. Takie meczo-sparingi zawsze średnio się ogląda, masz tego przykład na Legii, masz tego przykład u Bazylów, gdzie nawet w gazetach nie zaprzątali sobie tym meczem głowy i wszyscy wiedzieli że tam mecz trzeba odbębnić jak najmniejszym nakładem sił. Masz też przykład z ostatnich sparingów Bayernu, gdzie mecz o pietruszkę i niby drużyny zacne, a patrzeć się na to nie dało, takie nudy. Jestem daleki od tego aby piłkarze odpuszczali, ale wczoraj jeden taki nie odpuścił i pewnie z miesiąc będzie się bujał po lekarzach ze swoim stawem skokowym. Nasze życie to jedna wielka sinusoida, nie da się całe życie zapieprzać powyżej przeciętnej, czasem trzeba obniżyć loty aby potem je podnieść, szczególnie w sytuacji kiedy jest tak gorąco że pot cieknie po jajach i awans zapewniony tydzień wcześniej :) Przecież jak jedziesz na rowerze z górki to nie pedałujesz jak wariat tylko cieszysz się widokami i regenerujesz siły na kolejny podjazd, prawda? :]

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz dużo racji z tym co piszesz, tylko to właśnie cała kwintesencja tego, co w futbolu jest niefajne. A co do podjazdów pod górkę to masz rację ja nie pedałuję, tylko wolno się wtaczam delektując widokami, ale w takim TdP czy TdF czyli u zawodowców, których oglądają kibice i tv transmituje, jest już zgoła odmiennie, prawda? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale oni jadą na sterydach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Zyry to Legii akurat jego pauza nie zaszkodzi :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Żyry to jemu akurat długa pauza nie grozi, na Wisłę wątpię, ale za tydzień już powinien być zdolny do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to przy tym starciu był jakiś faul czy kartka, bo ewidentnie kolo wykasował Żyrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to przy tym starciu był jakiś faul czy kartka, bo ewidentnie kolo wykasował Żyrę.

Nope, gra od bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest o tyle dziwne, że to było na żółtko minimum (atak korkami na staw skokowy), a działo się przy linii bocznej, liniowy powinien to zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale oni jadą na sterydach :D

No nie wszyscy, nie mozna tak każdego do jednego wora wrzucać.

Lekkoatleci tak samo jedni rywalizują sprawiedliwie, a drudzy oszukują.

Zaraz losowanie, rywale stosunkowo łatwi, więc powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zawodowym sporcie większość bierze, nie bądźcie naiwni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×