Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Legia i Lech są rozstawieni, zgadza się?

Yup.

Legia może trafić na Rosenborg, Zorię Ługańsk, MSK Żilina, Vojvodina Nowy Sad lub SC Rheindorf Altach.

Lech może trafić na Hajduk Split, Atromitos Ateny, Dinamo Mińsk, Videoton, Rabotnicki Skopje lub Kajrat Ałmarty.

 

Wydaje mi się, że potencjalni rywale Lecha łatwiejsi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup.

Legia może trafić na Rosenborg, Zorię Ługańsk, MSK Żilina, Vojvodina Nowy Sad lub SC Rheindorf Altach.

Lech może trafić na Hajduk Split, Atromitos Ateny, Dinamo Mińsk, Videoton, Rabotnicki Skopje lub Kajrat Ałmarty.

 

Wydaje mi się, że potencjalni rywale Lecha łatwiejsi.

Pamiętam jak Ljuboja z Rosenborgiem w rewanżu w poprzeczkę trafił.Serb był w mega formie,szybki nie był ale drybling,strzał i podania miał.Szkoda że kontraktu nie przedłużyli z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co im ten Luboja który był karykatura piłkarza gdy teraz maja tych dwóch z przodu? Tarzana i Nikolicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam cieszę. Ljuboja jak na nasze warunki kosmiczny, ale był już stary, wolny, a stosunek wygłupów i niesubordynacji do wartości wnoszonej na boisku zaczął być niekorzystny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ljuboją rozstali się w najlepszym momencie i nie ma co roztrząsać.

Natomiast to, że dużo wniósł do drużyny też jest faktem niezaprzeczalnym.

Uważam, że np. Radovic zaczął grać na mega wysokim poziomie właśnie po przyjściu Daniela i bardzo dużo się od niego nauczył.

Fajnie by było jakby co 2 sezony trafiał do Legii jeden takiego typu piłkarz z wysokiej półki, który jest jedną nogą na emeryturze, młodym by to wiele dało, a i klubowi nie zaszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rado to się za Ljuboji strasznie rozpił. Kumpel jakiś czas temu miał małą firmę która odwoziła zalanych kierowców i ich samochody pod podany adres, Rado był ich etatowym klientem. Kilka osób widziało go też czasami jak toczył się o czwartej rano na Mokotowie od krawężnika do krawężnika. Ja uważam że tak naprawdę Rado zaczął pięknie grać w piłkę jak Lubo odszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co im ten Luboja który był karykatura piłkarza gdy teraz maja tych dwóch z przodu? Tarzana i Nikolicia

Karykatura piłkarza? 2 sezony 56 meczów 23 bramki i 9 asyst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Danielowi trzeba przyznać, kawał grajka. Przy nim Kosecka strasznie się rozegrała. Tak jak pisaliscie, podziękowali mu w najlepszym momencie, kiedy jego bilans zaczął być ujemny dla drużyny po wybrykach.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy mieć dwie ekipy w LE,nie widzę innego wyjścia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ege szege de i Lech poza burtą ;) a z banderowcami może być równie trudno

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech trochę lepiej trafił.

Zoria dość lekko pojechała Belgów, więc teoretycznie to trudniejszy rywal.

Jednak jak się na tym etapie nie ogrywa takich drużyn, to nie ma czego szukać w pucharach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karykatura piłkarza? 2 sezony 56 meczów 23 bramki i 9 asyst.

Znam te statystki, pokazują też jaka liga jest słaba, że sredniosłaby napastnik europejski do tego na emeryturze "dał" takie liczby.

Szykuje się, że Nikolić zgwalci wyniki leniwego Daniela

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia z Zorią, uśmiałem się - kolega z pracy jest Ukraińcem i pochodzi z Ługańska, dziś rano (jeszcze przed podziałem na koszyki) sobie gadaliśmy, że fajnie by było taką parę wylosować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nasi dobrą oprawę zrobią braciom że wschodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matyeo, podpytaj kumpla jak oceniają losowanie :) Zrób wywiad, bo takie info z pierwszej ręki jest sto razy bardziej warte niż pseudo opinie gadajacych głów w tv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam te statystki, pokazują też jaka liga jest słaba, że sredniosłaby napastnik europejski do tego na emeryturze "dał" takie liczby.

Szykuje się, że Nikolić zgwalci wyniki leniwego Daniela

Pewnie masz racje.Stary Ljuboja kręcił ligą,ale gdyby nie jego późny wiek to do eklapy by nie trafił.Nikolić zaś ma 28 lat i legia dla niego to najlepszy klub i liga do której przyszło mu trafić.Gdyby był dobry to napewno nie grał by na węgrzech.Lech przetestuje potencjał jego poprzedniego klubu.

Mam nadzieję, że nasi dobrą oprawę zrobią braciom że wschodu ;)

Jak ty widzisz braci w ukraińcach to ciekawe jak nazwiesz niemców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to niezbyt zadowoleni, bo z tego koszyka poza oczywiście Athleticiem Bilbao nikt nie chciał trafić na Legię. W ich opinii jesteśmy lepsi od Steauy, Vickori Pilzno i Belenenses. Za to cieszą się, że będzie niezbyt daleki wyjazd.

Dla mnie Zoria to taka ukraińska Jagiellonia - zespół z sezonu na sezon gra coraz lepiej, drugi rok z rzędu puchary, ale na grę o mistrzostwo są jeszcze za mali. Choć kumpel twierdzi, że jego Zoria jest zdecydowanie lepsza niż Metalist, którego w zeszłym roku Legia ograła. Choć tutaj akurat nie wiadomo ile w tym jego stwierdzeniu lokalnego patriotyzmu ;)

 

Warto też zauważyć, że wylosowanie Zorii to dla Legii prawie podróż - sam Ługańsk jest co prawda daaaaleko, ale Zoria swoje mecze musi rozgrywać w Kijowie.

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje.Stary Ljuboja kręcił ligą,ale gdyby nie jego późny wiek to do eklapy by nie trafił.Nikolić zaś ma 28 lat i legia dla niego to najlepszy klub i liga do której przyszło mu trafić.Gdyby był dobry to napewno nie grał by na węgrzech.Lech przetestuje potencjał jego poprzedniego klubu.

Jak ty widzisz braci w ukraińcach to ciekawe jak nazwiesz niemców?

Oj to był sarkazm :) kibice są patriotami z tego co widziałem więc licze na coś ciekawego z ich strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty widzisz braci w ukraińcach to ciekawe jak nazwiesz niemców?

Gwarantuję Ci że Piachu pisał z sarkazmem, nie musiał nawet wstawiać emotki :)

A co do Niemców, spokojnie, na jesień wygra PiS i będzie można na nich oficjalnie mówić mordercy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, że onioni trochę się na mnie poznał %)

A co do losowania to ogolic frajerów i dwie polskie ekipy w le

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto jak i gdzie oraz co uważa za patriotyzm.Dla mnie ostatni patrioci walczy,ginęli za kraj podczas ostatnich dwóch wojen,lub gnili w więzieniu za czasów stalinowskiej Polski.U ukraińców patriotą jest zbrodniarz który mordował polaków,więc nie dziw się mojemu oburzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś sie dziwi? Odpuśćmy już te ciężkie klimaty, masz ochotę to przeżywać, spoko, ale w temacie piłki nożnej gadajmy o piłce :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok

Wi

A ktoś sie dziwi? Odpuśćmy już te ciężkie klimaty, masz ochotę to przeżywać, spoko, ale w temacie piłki nożnej gadajmy o piłce :)

OK napisz kiedy superpuchar Europy, nie kiedy a na jakim kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×