Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestes zwolennikiem "zagranicznej" mysli trenerskiej , byc moze nie pamietasz lub nie wiesz ale kadra pod wodza Leo Beenhakkera przegrala swoje dwa pierwsze mecze. Poza tym kadra Slowacji sroce spod ogona nie wypadla , Hamszik , Skrtel , Kozak czy tez Varga maja okazje grac w mocnych ligach.

dla niedzielnego kibica Słowacja to słaba ekipa, ale jak ktos interesuje sie pilka troche bardziej to wie, ze maja mocniejsza kadre od naszej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć w ranking Fifa. Wyprzedzamy w nim w europie z mocniejszych (sic!) reprezentacji: Bułgarię, Białoruś, Irlandię Płn. i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Wie ktoś, czy jakaś polska platforma satelitarna będzie transmitowała mecz Szwecja-Portugalia? Jeśli tak to na jakim kanale? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cyfrowym polsacie. Kanał dokładnie nie wiem, ale pewnie polsat sport albo jakiś klon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w nc+ portugalski kanał RTP Int Europa znajdujący się na pozycji 252 ma też transmitować ten mecz. Problem w tym, że u mnie nie ma 252 kanału... :confused:


Jak masz to na eurosport leci chyba

Skąd to info, bo w żadnym programie TV nic na temat tego meczu nie ma...

 

 

 

 

Jestem po rozmowie z konsultantem nc+ i dowiedziałem się, że kanał 252 istnieje, ale tylko na nowych dekoderach  ADB (TurboBox i MediaBox). Nie ma możliwości oglądania tego kanału na starszych dekoderach, jak Pace PVR HD na przykład.

Co do Cyfrowego Polsatu, to mecz będzie live na Polsacie Sport Extra.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny mecz Polska vs Grecja 3-1 juz od jakiegos czasu ogladam ich zamiast pierwszej rep i tam widac druzyne i jakis styl checi do gry czego nie widac w pierwszej.A za godzine bedzie znowu nuda i brak pomyslu..... W tej chwili jedyny sensowny trener w Polsce to wlasnie Dorna a nie betony typu fornalik czy Nawalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dziwne. Dzieciaki osiągają takie sukcesy, a dojrzali i doświadczeni gracze partaczą i robią z siebie pośmiewisko na skalę światową. Najgorsze jest to, że jak jakichś młodzik idzie do tej pierwszej reprezentacji to stosuje te same metody co ci partacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym dziwnego jak dla mnie. 3/4 z nich niedługo będzie można widywać w nocnych klubach, czy kasynach bawiących się świetnie przy mocnych trunkach. Przecież my takim narodem jesteśmy. Im wystarczy sukces w polskiej piłce, bo zarobią już solidne pieniądze i skończą się rozwijać bawiąc się świetnie w naszej ekstraklasie, zarabiając po 20-40 tys. miesięcznie...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym dziwnego jak dla mnie. 3/4 z nich niedługo będzie można widywać w nocnych klubach, czy kasynach bawiących się świetnie przy mocnych trunkach. Przecież my takim narodem jesteśmy. Im wystarczy sukces w polskiej piłce, bo zarobią już solidne pieniądze i skończą się rozwijać bawiąc się świetnie w naszej ekstraklasie, zarabiając po 20-40 tys. miesięcznie...

 

Wszędzie piłkarze balują i wszędzie zdarzają się Sypniewskie i Janczyki, które z balowaniem przesadzą. Moim zdaniem nie tu kryje się nędza naszego futbolu, a po prostu w (braku) myśli szkoleniowej. Paru fachowców całego kulawego systemu nie naprawi.

 

Nigdy chyba nie zrozumiem po co ludzie klaszczą w trakcie hymnów - zagłuszanie pieśni narodowej jest dziwnym sposobem wyrażania szacunku, ale to tak nawiasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dziwne. Dzieciaki osiągają takie sukcesy

 

Polska U-19 - Litwa U-19 1-1

Polska U-19 - Armenia U-19 0-1

 

Poza tym U-21 jeszcze nic nie osiągnęło, bym poczekał z tym hurra optymizmem, bo może być jak zwykle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska U-19 - Litwa U-19 1-1

Polska U-19 - Armenia U-19 0-1

 

Poza tym U-21 jeszcze nic nie osiągnęło, bym poczekał z tym hurra optymizmem, bo może być jak zwykle.

 

Ok, ale jak slysze co jakis czas jakies newsy o naszych mlodych to czesto sa to pozytywne infrmacje w przeciwienstwie do pierwszej reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak slysze co jakis czas jakies newsy o naszych mlodych to czesto sa to pozytywne infrmacje w przeciwienstwie do pierwszej reprezentacji.

 

Media kłamią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tym bardziej że to Turcja rozdaje karty w naszej grupie. Poza tym media przed meczem z Ukrainą na narodowym trąbiły na lewo i prawo, że jesteśmy murowanym (sic!) faworytem. To dopiero jaja.

 

Taki mega offtop: dziwi mnie to oburzenie na temat reportażu TVP o grach, bo dokładnie tak samo rzetelne są media w praktycznie KAŻDEJ sprawie, w sporcie też. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Podziwiam " panów organizatorów. Zaklepali mecz na największym kartoflisku europy. Rozumiem że Poznań duże ładne miasto i im też się należy ale murawę to mają lepszą niektóre trzecioligowe teamy. Oczywiście konie pociągowe z Irlandii czują się na takim klepisku lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Polska gra tak ze szkoda gadac czego sie spodziewalem,trener walek i zlota mysl szkoleniowa prosto z ex-tra-klasy granie dlugich pilek z Irlandia swietna taktyka totalny samograj.Gosc mial tydzien non stop zawodnikow i wcale tego nie widac..2 mecz i chyba jeszcze gorszy niz ten pierwszy.Zero taktyki zero motywacji,dymisja ja tego goscia nie widze od poczatku i niestety to sie potwierdza,nabral tych swoich gamoni z Gornika gdzie oni do reprezentacji a tym razem jest to samo.Niech sie szybko opamietaja i zwolnia tego nieudacznika bez sukcesow zanim bedzie za pozno.Na jakiej podstawie walek zostal selekcjonerem rep Polski ja sie pytam?Mistrza kraju zdobyl w ostatnich 3 latach?a moze w pucharach cos zdzialal?Nie juz wiem byl tani i latwo mu cos narzucic a poza tym jak chcieli Polaka to juz wszystkich gamoni wykorzystali wiec pora na nastepnego bo zostali sami aferzysci wolni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy mają 30min na odwrócenie losów spotkania, ale w 10 może być bardzo ciężko, a szkoda :( Jedna brameczka by ich uratowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za biedny mecz, bez komentarza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich minutach niby kilka akcji, ale ta gra jest tak nudna, że co chwilę zaglądam do komputera. 75 min i nic! W co oni grają? Co do Ukrainy i Francji, to nie wyobrażam sobie mistrzostw świata bez francuzów. Może i są trochę słabsi, no ale to francja, a nie jakieś tam ukraincy. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 nic nie grający w rep. strzela 3 gole ;) potwór

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 nic nie grający w rep. strzela 3 gole ;) potwór

 

No a Lewy jak nie strzelał tak nie strzela.

Francja odrabia straty 3:2 w dwumeczu :D Tak się powinno grać, niech nasi się uczą jak się straty odrabia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i remis. Sprawiedliwy, spotkały się dwie drużyny bardzo ambitne i tak samo bardzo surowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×