Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze tym razem bedzie inaczej, kilku piłkarzy jest w zyciowej formie, Ozil podnosi morale - ponoc na zime ma przejsc Benzema. Wiadomo, ze moze zdarzyć sie wszystko ale Arsenalu tak mocnego (min, Ramsey, Giroud ktory w tamtym sezonie wydawal sie nie wypalem) daaaaawno nie widzialem ;). Na chwile obecna wydaj sie ze Theo i Lucas wogole nie sa potrzebni ekipie, o ile ten drugi jakims mega ważnym ogniwem nie byl to Walcott grywał pierwsze skrzypce w tamtym sezonie :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na symulki najlepsza analiza wideo i kary zawieszenia dla najgorszych aktorów, problem by zniknął w 5 minut.

Warto sobie zadać pytanie czemu w takim razie problem z aktorami jeszcze nie jest rozwiązany;)

sama prawda :laugh:

Kurde, nawet na takim filmiku widać jak słaba jest nasza liga :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na symulki najlepsza analiza wideo i kary zawieszenia dla najgorszych aktorów, problem by zniknął w 5 minut.

 

http://www.youtube.com/watch?v=796vi0peJ7o sama prawda :laugh:

ale beke mam z tego filmiku, gracze z ekstraklasy przedstawieni niczym mityczni herosi, a najlepsi pilkarze swiata jak trampkarze :)))))))))))

rownie dobrze mozna by zrobic zlepek z super muzyka moich dobrych akcji i wtop Messiego %)

 

po chwili uniesienia polecam :

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa beka z komentarzy pod filmem, jak to niektórzy udowadniają rzeczy oczywiste. ;)

wiadomo, ze ten filmik to typowy trolling, a tam napinaja sie.

Wlasnie ogladalem wywiad z Frankowskim po jakims meczu i pytaja go co ma zamiar zrobic po meczu - "piznac jakies piwko" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na symulki najlepsza analiza wideo i kary zawieszenia dla najgorszych aktorów, problem by zniknął w 5 minut.

 

http://www.youtube.com/watch?v=796vi0peJ7o sama prawda :laugh:

O co chodzi z karnym neymara? Chcial ladnie strzelic jak zidane w finale world cup 2006. Zaden fail.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , zaczynają nasze eksportowe gwiazdy. Ciekawe czy będą pierwsze bramki i punkty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzyn junior haha co za typ nie strzelil turasa to strzelil sobie,banda amatorow.Legia american futbol club:)

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec marzeń. Widać różnicę klas. Turasy pięć sytuacji - dwa gole . Legia dziesięć sytuacji- zero goli. Smutna prawda jeszcze bardziej boli bo Legia to ciągle najjaśniejsza ekipa w polskiej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak napastnika, brak skrzydłowego, brak rozgrywającego. Z czym do Europy taka prawda. Kosecki to może sobie w lidze obrońców objeżdzać a prawda jest taka że poza szybkością to on umiejętności ma przeciętne. Występu Kucharczyka i Furmana nie będę nawet komentował. Na plus Jodłowiec. Aż żal, że pomimo nawet dobrego meczu taki wynik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze, ze ktos mogl pomyslec, ze Kosa ma cos wiecej niz szybkosc  :), Furman LOL - on do reprezentacji mial niby isc rozgrywac  :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak napastnika, brak skrzydłowego, brak rozgrywającego.

 

Pozwolę sobie dodać najważniejsze moim zdaniem: brak trenera. Z każdym meczem Legii coraz mniej widzę przygotowania, taktyki, ambicji, waleczności, a w lidze dajemy radę tylko i wyłącznie dlatego, że po prostu piłkarze przestają większość ekstraklasy o kilka poziomów. Miało być pięknie, a jest bardzo słabo. Ciekaw jestem pomeczowej konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lidze mocarze, a w europie popychadła. Co to świadczy o polskiej lidze. Masakra, jaka beznadziejna gra. Co za patałachy. Co oni zeza wszyscy mają, że do bramki nie potrafią trafić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w ekstraklasie każdy każdego zna i nie potrzeba żadnej odprawy taktycznej bo i tak się wie jak kto gra. A tutaj ewidentnie widać może w tym meczu mniej ale ogólnie, że Legia ma zawsze gorzej rozpracowanego rywala niż przeciwnik. Żadnego zaskoczenia, żadnego pomysłu na grę. 

O Koseckim to ja wiem że to nie jest zawodnik międzynarodowy od dawna, takim prawdziwym skrzydłowym był Rybus. Dwalishwili strasznie drewaniany, Kucharczyk jak dla mnie to nie powinien w ogóle być w takim klubie jak Legia. Furman gra na pozycji rozgrywającego a jedyne jego celne podania to albo do tyłu albo do najbliższego kolegi.

Kucharczyk graczem meczu, no no dobre poczucie humoru ludzie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucharz ma ten plus, że się zazwyczaj stara i nie pieprzy za bardzo głupot - tym niemniej umiejętności to on ma na zmiennika dobijającego jakieś Zagłębie a nie na Europę. Co do Furmana to dla mnie to jest piłkarz-zagadka. Z jednej strony się stara, potrafi się ustawić, potrafi często wejść w odpowiednim momencie i przerwać akcję, ale ilość jego niewymuszonych strat, głupich błędów itp. czasem zadziwia. Poza tym może tylko mi się wydaje, ale chłopak na boisku (zwłaszcza w pucharach) jest spięty jak krowa w rzeźni - choć to akurat może być kwestia filozofii i umiejętności motywacyjnych Urbana. Cóż, po raz kolejny pokazano nam miejsce w szeregu, może za rok puchary będą nasze. :D

 

A, jeszcze co do Kosy - chłopak ma szybkość, ma przyzwoite panowanie nad piłką, nienajgorszą skuteczność, potrafi się odnaleźć w polu karnym - Messi to nie będzie, ale przy dobrym ustawieniu i dobrej grze kolegów może dać drużynie bardzo dużo, także w Europie (i mówie to mimo tego, że tak ogólnie to gościa nie znoszę;)). Tyle, że sam to może wygrać mecz w ekstraklasie a nie LE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego szanuję Kucharczyka jako legionistę, ale niestety pewnego poziomu się nie przeskoczy. Furmanowi daje jeszcze rok, jeśli nie ustabilizuje swojej formy to także skończy w jakieś Olimpii Grudziądz. Na plus tak jak pisałem wcześniej Jodłowiec, Dossa pomimo samobója też nie zagrał najgorzej no i Brzyski ogromne zaskoczenie jego forma od początku sezonu. 

 

Tak na pocieszenie dla Urbana, mimo wszystko wolę wygrać dwa razy z rzędu ligę niż raz na 15 lat awansować z grupy LE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to tylko gdybanie, ale jakby chociaż połowa zagrała z tych co kontuzjowani . Taki Kuciak , Rado czy Sagan robią różnicę. No nic trza się skupić na lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kontuzji to sprawa jest dziwna, ciekawe czy wynika to z przygotowań w wydaniu Urbana i jego sztabu, nowego sztabu medycznego czy po prostu absolutnego braku przyzwyczajenia naszych kopaczy do grania co 3 dni.

 

 

I jeszcze króciutki fragment wypowiedzi Urbana: 

 

 

Zabrakło nam skuteczności. Nie wiem dlaczego tak jest. Mamy sytuacje i nie potrafimy wepchnąć piłki do bramki przeciwnika.

 

 

Pogrubienie moje, komentować nawet nie ma co, bo wnioski są dość oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×