Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Bayern strasznie męczył się z Victorią, nie wiem sam czemu. Skład mieli praktycznie pierwszorzędny, jedynie brak Robbena.

Sytuacje mieli, ale każdy spodziewał się czegoś więcej niż tylko jednego gola.

No, ale nic. Pogratulować Czechom dzielnego stawiania oporu i zrobienia kilku akcji, a my odjeżdżamy z 3 punktami, co jest najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie przewidywania na dzis Panowie ?

BvB - Arsenal ?

Barca - Milan ? 

inne mecze ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś wygra starce BVB - Arsenal bardzo mocno się zbliży do wyjścia z grupy. Obie drużyny w ostatniej kolejce zrobiły wrażenie BVB przejechało się po VFB natomiast Arsenal w meczu na szczycie odprawił Liverpool z kwitkiem grając naprawdę fajną piłkę. Ciężko wybrać, wiem jedno powinny paść bramki z całą pewnością.

 

Barca - Milan tutaj Milan w dołku strasznym ostatnio chociaż z Barcą jak grali 2 tyg. temu to coś powalczyli. Dziś mogą sie Katalończycy przejechać po Rossonerich, chociaż dla Milanu dziś dobry mecz mógłby okazać się niezłą odskocznią. No ale raczej Barcelona i to wyraźnie.

 

Ajax - Celtic to może być ciekawe bo jeśli Celtowie wywiozą zwycięstwo i Milan przerżnie to ich mecz kolejny może być naprawdę fascynujący i to awans Milanu zawiśnie na włosku a więc trzymam za Glasgow żeby były konkretne emocje w następnych kolejkach.

 

Poza tym Porto wygrywa z Zenitem na wyjeździe, Atletico zapewnia sobie awans wygraną z Wiedniem, Napoli ogrywa Marsylie, Bazylea i Chelsea wygrywają w swoich grupach no chyba że Schalke ugra remis kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, sugerujesz wygraną porto w petrsburgu? nie byłbym tego taki pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak sądze, Porto w przypadku przegranej bardzo się oddali a wydaję mi się że może nie kadrowo ale jeśli chodzi o kolektyw mogą być lepsi. Zenit mnie jakoś zupełnie nie przekonuję swoją grą w tej LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno doszukać się pozytywnych znaków także w grze porto. już raz przegrali u siebie z zenitem. teren rosyjski zawsze sprawiał problemy większym ekipom niż porto. jeśli miałbym dziś grać u buka postawiłbym na zenit, zresztą oni też walczą o awans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też prawda co mówisz że Zenitowi również zależy i nie grają o nic ale coś mi mówi że Porto potrafi więcej dać od siebie, może to tylko głupie przeczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, Miedź-Lech 2:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale patrząc na wynik to nie wiem co pan R musi jeszcze zrobić aby go zwolnili :) W sumie trochę szkoda, bo finał Legia-Lech na Narodowym smakowałby wyśmiecie pod względem kibolskim. No bo jak przyjedzie taka Miedź Legnica to nie będzie zbyt ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abate sobie pierdnął za mocno koło Neymara że go tak pokładło? ... co za łajza barcelońska..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czo ten eto x D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć szacunek do cipek... :biggrin:

zluzuj Synu.

W Dortmundzie puki co nuda...

Etoo jak na czarnego kota przystało to zrobil :D

Busi gola wsadzil ? nie mozliwe %)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pique mistrz,jak on to wsadzil to tylko on wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Miedź wygrała moje miasto, elegancko zagrali. Lech nie istniał naprawdę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie sędzia wydrukował Barcie karnego :D Neymar rzucił się jak by mu nóż w plecy Abate wbił. 2 bramka była ze spalonego czy tylko mi się wydawało?

 

Borussia - Arsenal na razie kaszana.

 

Eto'o mistrz :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak przyjedzie taka Miedź Legnica to nie będzie zbyt ciekawie.

 

 

Taka Miedź Legnica pod kątem piłkarskim zjadła dzisiaj Lecha który zrobił jedną w miarę konkretną akcję a Miedź gdyby nie ten brak skuteczności czasem mogła sieknąć nawet i 4 albo 5. Nie mówię tak dlatego bo jestem z Legnicy tylko naprawdę grają na poziomie śmiało mogę powiedzieć Ekstraklasy, z resztą ostatnich 9 spotkań bez porażki mówią same za siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukne w skrótach co tam na Camp Nou zostalo wydrukowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czo ten eto x D

 

Ostatnio w jakimś meczu odbili piłkę w momencie jak bramkarz ją kozłował. To nie był też czasem Etoo? To jest kawał cwaniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak byl, bramkarz przed wybiciem sobie odbijal od ziemi a on za nim czmychnal i mu zabral, po akcji padl gol ;p

 

Ogolem to co teraz sie na SB stalo wygladalo komicznie, drepcze sobie przy bramkarzu nagle speed na 100% i gol nawet realizator tego nie uchwycil i komentatorzy nie wiedzieli jak to wpadlo dopiero na powtorce sie wyjasnilo :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×