Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś pomoże i podpowie mi gdzie mogę na tablecie obejrzeć środowe i weekendowe spotkania, bo szykują mi się 5 dniowe wakacje w pięknym polskim szpitalu, a spotkania są zacne (sevilla, atm) :) (opłata wchodzi w rachubę)

.

Nieśmiertelne meczyki.pl bez opłaty ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu zobacz również Rojadirecta lub ruski spocast.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spasiba, będę z łoża szpitalnego szukał transmisji - oby Real tam nie wtopił bo mi eksmisje zrobią ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże i podpowie mi gdzie mogę na tablecie obejrzeć środowe i weekendowe spotkania, bo szykują mi się 5 dniowe wakacje w pięknym polskim szpitalu, a spotkania są zacne (sevilla, atm) :) (opłata wchodzi w rachubę)

Powiem ci, że ze zwykłych przeglądarkowych streamow będziesz miał ciężko coś znaleźć, bo raz że musisz zainstalować Flasha, którego ze sklepu androidowego juz nie idzie ściągnąć i jeszcze przeglądarka która go obsłuży, a dwa to blokady wywalają większość streamow. Wejdź w sklep Play i wpisz frazę "sport tv" czy może "bbva tv".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie przeglądarkę Dolphin, odpal cokolwiek co potrzebuje flash i bedziesz miał flasha na andku ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże i podpowie mi gdzie mogę na tablecie obejrzeć środowe i weekendowe spotkania, bo szykują mi się 5 dniowe wakacje w pięknym polskim szpitalu, a spotkania są zacne (sevilla, atm) :) (opłata wchodzi w rachubę)

weeb.tv sms na jeden dzień za 2,50 tylko sobie sprawdź wcześniej jak na tablecie działa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że ze zwykłych przeglądarkowych streamow będziesz miał ciężko coś znaleźć, bo raz że musisz zainstalować Flasha, którego ze sklepu androidowego juz nie idzie ściągnąć i jeszcze przeglądarka która go obsłuży, a dwa to blokady wywalają większość streamow. Wejdź w sklep Play i wpisz frazę "sport tv" czy może "bbva tv".

Zrobiłem jak mówisz i jest jakiś ruski stream :D malaga - valencia teraz leci, więc pewnie i real puszcza :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie przeglądarkę Dolphin, odpal cokolwiek co potrzebuje flash i bedziesz miał flasha na andku ;)

A o tym to kurczę pieczone nie wiedziałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A o tym to kurczę pieczone nie wiedziałem....

Polecam, działa na 100% i wszystko śmiga. Przynajmniej do andka 4.4, na lizaku nie wiem.

Będzie chciało pobrać flash i trzeba jednorazowo zgodzić się na pobieranie z nieznanych źródeł, a potem voila ;)

 

edit: oczywiście sorki za offtop, ale wszystko w imię piłki i oglądania meczów na tablecie/smartfonie :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu osoby z którymi nie ma dyskusji bo zwyczajnie są nie poważne, Ty jesteś jedną z takich osób, znajdź posty - wtedy pomyślimy, zinterpretujemy, nie ma postów = zamilcz na ten temat.

 

Trochę Ci ułatwię - i jasne, że robiłem posmiehujki z jego tańców i śpiewania w TV(brazylijskiej), w tym sezonie jako piłkarz jest świetny i potrafię to przyznać(nawet gdzieś pisałem, że widział bym go w RM - pewnie to wiesz bo risercz robisz w moich postach), Suarez w tym sezonie jest cienki i to pisze, nie wyśmiewam go, potrafiłem przyznać, że w tamtym sezonie był genialny(risercz). 

A Ty jesteś jedną z takich osób, co na siłę szukają dziury w całym... Jaki by Barca mecz nie zagrała zawsze znajdziesz "coś" negatywnego do naskrobania, aby tylko posta wbić :)

Oczywiście zawsze dokładasz coś uszczypliwego dla zasady :) także o byciu poważnym nie masz co pisać :) Prosta zasada - ocenę zaczynamy od siebie, a nie od innych ;)

W tym sezonie Twoim konikiem jest Luis, w zeszłym był Ney, who's next ? ;) Douglas ?

A tak w ogóle to odniosłem się do postu @ćwira, a nie do Ciebie, bo z Tobą nie ma żadnej dyskusji :)

 

Wracając to tematu - Malaga jakoś dowiozła to 1-0 :) Nie poznaję ostatnio Valencii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem odpalam normalnie w Google Chrome na tablecie czy PS4 transmisje z futbolhd.TV i idzie elegancko.

Jak nie to na weeb.tv będziesz miał w HD wystarczy ściągnąć program XMBC i zainstalować ich wtyczkę. Jednak najpierw sprawdź czy mecz jest na C+ Sport bo po zalogowaniu jest tylko ten kanał od Canal+ dostępny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie poznaję ostatnio Valencii...

 

Efekt ignorancji Nuno. Zacznijmy od tego, że Lim słucha przede wszystkim Jorge Mendesa, który wsadził do VCF Nuno. Portugalski trener może i ma papiery na dobrego szkoleniowca, ale zdaje sobie sprawę, że uzależniony jest od swojego rodaka menago. 4-1-2-1 z CMami w środku nie sprawdza, się, a najgorsze jest to, że Negredo wygląda w tym ustawieniu jak amator (inna sprawa, ża Rufete z Ayalą byli przeciwni zatrudnienia Alvaro, a polecali i robili wszystko, aby na Mestalla trafił Vietto - obecnie zawodnik Villarreal. Niestety Mendes przekonał Lima, aby ten zrobił wszystko i wypożyczył z opcją pierwokupu AN). 

 

Gdy graliśmy trzema obrońcami, to Andre Gomes idealnie czuł się w środku. Teraz jako boczny CM musi asekurować skrzydła, co nie wychodzi mu za dobrze. Enzo Perez, na którego Lim (za namową Mendesa) wydał 25 mln €, jest niesamowicie zagubiony. Częsta zmiana ustawienia to brak stabilizacji. 

 

Kolejna rzecz - brak skrzydeł. Piatti kontuzjowany, Feghouli na PNA. Rodrigo to raczej boczny napastnik, a nie skrzydłowy, więc nie robi takiej różnicy jak Fegh. Brak boków powoduje, że gra skrzydłami opiera się min na 19letni Gayi, który i tak jak na swój wiek robi to kapitalnie. 

 

Nie zapominajmy, że Valencia ma obecnie najmłodszą ekipę wśród mocnych lig. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartbuks grubo :/ Fakt, Negredo straszny dramat, a przecież jest w domu... Szkoda, że tak nierówno grają :/ Fajnie ich się oglądało z Barcą i RM :) a wczoraj niemoc totalna :/

 

A tak poza tym :D to transfer Neya kosztował podobno 95mln :D Neymargate ciąg dalszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Ty jesteś jedną z takich osób, co na siłę szukają dziury w całym... Jaki by Barca mecz nie zagrała zawsze znajdziesz "coś" negatywnego do naskrobania, aby tylko posta wbić :)

Oczywiście zawsze dokładasz coś uszczypliwego dla zasady :) także o byciu poważnym nie masz co pisać :) Prosta zasada - ocenę zaczynamy od siebie, a nie od innych ;)

W tym sezonie Twoim konikiem jest Luis, w zeszłym był Ney, who's next ? ;) Douglas ?

A tak w ogóle to odniosłem się do postu @ćwira, a nie do Ciebie, bo z Tobą nie ma żadnej dyskusji :)

 

Wracając to tematu - Malaga jakoś dowiozła to 1-0 :) Nie poznaję ostatnio Valencii...

Hmmm napisałem, że Neymar gra świetnie, Rafinha zostawia serce na boisku i jest MOTM, a Suarez zagrał piach, on sam był niezadowolony - rzucił butem jak zszedł i widać było, że jest przybity - a Ty wmawiasz, że nie mam racji i jestem "hejterem". Masz klapki na oczach i nic więcej nie dodam. Może do myślenia da Ci to, że inni sympatycy z tego forum FCB zgodzili się z tym.

 

Jak chcesz na mój temat pogadać z Cwirem to wal do niego na priwa(wątpie aby miał na to ochotę) - wtedy nie odpowiem, bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

 

A odnosząc się jeszcze do powagi, uszczypliwości, wbiciu posta(w offtopie nie wbija), hejterstwa, dziecinady to pierwszy lepszy Twój post odkopałem:

 

"P.S. Krystyna aka "król wapna", ewentualnie vel. nurek min. 5 meczyków - tak to widzę  ;)"

 

EOT z mojej strony.

 

 

 

Tak się bujają szejkowie z Dubaju

1558393_10153000782724178_24805542147250

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się bujają szejkowie z Dubaju

1558393_10153000782724178_24805542147250

 

kolejny dowód na to że są debilami i totalnymi bezguściami :pardon:. dla mnie jest to profanacja i Lambo i RM...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego karta członkowska bez krzyża w herbie i jazda... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, herb na wozie też nie ma krzyża :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wymagać od ludzi, którzy jeszcze kilkadziesiąt lat temu w namiotach mieszkali, jeździli na wielbłądach i paśli kozy na pustyni :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm napisałem, że Neymar gra świetnie, Rafinha zostawia serce na boisku i jest MOTM, a Suarez zagrał piach, on sam był niezadowolony - rzucił butem jak zszedł i widać było, że jest przybity - a Ty wmawiasz, że nie mam racji i jestem "hejterem". Masz klapki na oczach i nic więcej nie dodam. Może do myślenia da Ci to, że inni sympatycy z tego forum FCB zgodzili się z tym.

 

 

A odnosząc się jeszcze do powagi, uszczypliwości, wbiciu posta(w offtopie nie wbija), hejterstwa, dziecinady to pierwszy lepszy Twój post odkopałem:

 

"P.S. Krystyna aka "król wapna", ewentualnie vel. nurek min. 5 meczyków - tak to widzę  ;)"

 

 

Nie mam w sumie ochoty szukać teraz wszystkich Twoich postów (tyle spamu nabiłeś), ale ich większość? była przepełniona hejtem w stosunku do Barcy - i taka jest prawda :)  Jak ktoś ma wątpliwość może sprawdzić sobie np. ostatnie kilka stron - nie będę tego cytował, szkoda miejsca na takie wypociny ;) W tamtym roku cisnąłeś Neya, a w tym Luisa - FAKT.

Nie tylko ja to potwierdziłem.

Stosunek taki a nie inny do innych ludzi nie bierze się z przypadku, musi być jakiś powód. Jako fan Realu za każdym razem "analizujesz" mecze Barcy, stosując przy tym prowokacyjny język...

Nie mam zamiaru brać w tym więcej udziału, więc jak możesz to po prostu mnie zignoruj :)

 

Co do Twojego "wykopanego" cytatu - imo kompletnie nie trafiony :)

Na tym forum (jak na większości?) właśnie takie zdanie mają ludzie o Twoim idolu :)

"Masz klapki" na oczach i tyle. Mało kto traktuje go poważnie (w tym JA) ze względu na jego zachowanie, zresztą była ostatnio obszerna dyskusja tutaj na forum na jego temat :) Nie jestem sam w tej opinii, więc obraziłeś nie tylko mnie... ;)

Jak masz jeszcze coś do powiedzenia - PW please :)

 

P.S jakoś @ćwira nie miałeś odwagi zaatakować, który w sumie potwierdził to, co ja napisałem :) banana się pewnie bałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir to Wam da po bananie jak się dalej tu będziecie droczyli między sobą :)

 

btw

 

Darren Fletcher odchodzi z MU do WBA , no cóż miał zastąpić Roya Keana, ale chyba nie dał rady :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir to Wam da po bananie jak się dalej tu będziecie droczyli między sobą :)

 

 

Mam nadzieję, że jest wyrozumiały...

 

BTW Cuadrado w Chelsea :O i to niby za 27mln, a Barca dawała 50mln :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych transferów popełniono tak w ogóle.

 

Doumbia i Ibarbo (słynny szybki murzyn z fify) >Roma

Cuardado > Chelsea

 

Co do Fleczera to myślałem że już dawno pije "szkocką" gdzieś w Celtiku albo Rangersach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych transferów popełniono tak w ogóle.

 

Doumbia i Ibarbo (słynny szybki murzyn z fify) >Roma

Cuardado > Chelsea

 

Co do Fleczera to myślałem że już dawno pije "szkocką" gdzieś w Celtiku albo Rangersach...

Na fifowym papierze Doumbia Ibarbo i Gervinho wyglądają na nie do zatrzymania ;) ciekawe jak w rzeczywistości się to sprawdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszeliście jakiego focha strzelił Samuel "Kasa Kasa" Eto'o w Sampdorii dokąd przeszedł z Evertonu? :). Po przegranej 1:5 z Torino terner nakazał dodatkowy trening na który $amuel odmówł przyjścia. pokłócili się po czym Eto'o pojechał w pizdu do Mediolanu do rodziny :). Sampdoria teraz rozważa rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. a kontrakt ma do 2018 roku, jakby go kończył, miałby 63 lata ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×