Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jesli bańka nie wystarczy to dorzuci pare tajskich dziwek i deal done ; ]

 

tajskie dziwki tam były na milion procent zaoferowane pod stołem (w przenośni i dosłownie). a Silvio jest bardziej chciwy niż napalony :). zresztą żadna ilość dziwek nie jest warta miliarda euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Fabs, jest Costa, nie ma Zoumy, ale 4-3-3? hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gra Robercik to nie łoglondam.

#foch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech siedzi . Wskoczy pewnie za Goetze albo Müllera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cieniutko coś kopał to ławeczka może dobrze mu zrobi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zlatan to jest gość.

Jak na razie ten "gość" nic nie pokazuje :) :)

 

Czekam na dalsze brameczki Chelsea ;>

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 1:1 na koniec. PSG więcej okazji i strzałów ale Courtois uratował Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za bieda, mialo byc tak pieknie ale to nie to samo co 4-2-3-1 z Fabsem i Maticiem na SPD.

A widze ze Baja dostanie gola u siebie i moze byc nieciekawie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mecz w wykonaniu Niebieskich przeciętny, ale Mou dobrze ugości Paryżan na Stamford :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz, jednak sędzia jak dla mnie kiepściutki. Veratti grał kapitalnie ale czerwona kartka powinna być, tak samo jak wg mnie karny dla PSG gdy po koniec meczu Ramires faulował Pastore bez piłki. No i jak nie cierpię Chelsea tak ten gol mnie rozwalił, żeby trzech obrońców zrobiło taką akcje... szacun.

 

Smokowski też dobry "Fergusonowi chyba okulary zaparowały" po akcji Cavaniego i "to zupełnie inny poziom" o obronie "Tibua" hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea stłamszona przez PSG. Hazard lubie go ale dziś znowu pokazal, ze jednak daleko mu do kandydata na złotą piłe. Jeszcze nie ten czas. Costa - myślę, ze to gwiazda jednego, 2 sezonów max. Dzisiaj nie widoczny. Ale znając życie CFC prześlizgnie się z tego 2 meczu. PSG mega mi sie dzis podobało, choć nie przepadam za tym teamem za sposob w jaki ją budowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z przykrością też trzeba stwierdzić, że gra Chelsea zaczyna przypominać tą grę z zeszłego sezonu, a to nie najlepszy znak. Gdyby dzisiaj zamiast PSG grała np. Barcelona z Messim, Neymarem i Luisem na czele, to nawet nie myślę co mogło by się dziać.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fox Sport po dobno chce cala TME:-) Jutro w PS ma byc duzy artykul, od paru lat nie kupuje tego plugawaca ale zrobie wyjatek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech siedzi . Wskoczy pewnie za Goetze albo Müllera.

 

No i wszedł za Mario.

To było do przewidzenia. Pewno mnie tu zaraz zjadą ale mówiliśmy już rok temu, że skończy na ławce w FCBM (i to nie jest pierwszy mecz).

Monachium gra takim systemem, że środkowy napadzior nie bardzo jest im potrzebny.

Co nie zmienia faktu, że wczoraj nic nie graliśmy. Żenada jednym słowem.

Niech chociaż Legia wywiezie 3 pkt z Amsterdamu to będzie git.

Panowie, jak wygląda sprawa z Kibicami Legii (bo zapomniałem), tam jest jakaś kara ? mogą jechać na Ajax ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra miał ciąg na bramkę hehe jak dostał piłkę to widać było kto rządzi , bramkarz uratował speszal on dupe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech chociaż Legia wywiezie 3 pkt z Amsterdamu to będzie git.

Panowie, jak wygląda sprawa z Kibicami Legii (bo zapomniałem), tam jest jakaś kara ? mogą jechać na Ajax ?

ajax wydał oświadczenie nawet , że żaden kibic legii na meczu się nie pojawi. a w rewanżu wiadomo, pusty stadion.

totalnie nie wiem czego się spodziewać po legii. taki piach w ostatnich dwóch meczach zagrała że szkoda gadać. niby ajax też szuka formy , ale to raczej drużyna z wyższej półki . no nic , jeszcze dwa dni treningów, może chłopaki zaskoczą? nie raz pokazywali że w pucharach grają inny futbol.

co do wczorajszego meczyku czelsi- psg, fajnie się patrzyło na tego verattiego, niezły grajek , był wszędzie. no i ibra, kolo który z niczego potrafi zrobić coś. czasem mam wrażenie że jakby się bardziej starał to by przyćmił gwiazdki typu ronaldo czy messi. niby ślamazarny, taki od niechcenia, a wystarczy że piłka gdzieś koło niego przelatuje i robi się z niego niezła torpeda. super przegląd pola, gra ciałem , zastawka, no i timing w powietrzu. przegrał wczoraj jakąś górną piłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby Zlatan się nie starał to teraz by na bramce w jakimś nocnym klubie stal,a nie grał w piłkę. Zawsze takie wrażenie sprawiał, gość o takich gabarytach - to normalne :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jest w nim jakieś takie zblazowanie lekkie. ego Zlatana które uważa że nie musi się bardziej starać :). też mam wrażenie że nie gra nigdy na 100%, no ale to tylko wrażenie. nawet jak łoi te kosmiczne karate bramy to tak ot bez specjalnego wysiłku i zaangażowania. pyk, gol, I am Zlatan :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Piachu

ewidentnie jest typem który mało biega, wczoraj patrzyłem na niego z uwagą, on często gra inteligentnie, przesuwa się , wcześniej reaguje, zostawiając potrzebną energię na akcje tego typu jak wczoraj, gdzie oddał strzał głową pod koniec meczu w zasadzie z beznadziejnej sytuacji. to co zrobił było majstersztykiem . zresztą, widziałeś go kiedyś w akcji " siadamy na nich, presing! " ? :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe no nie, on wygląda jak by grał jak mu się podoba :-) ale skilowo na pewno ze wszystkich jest najbliżej dwójki kosmitów :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no ale jest w nim jakieś takie zblazowanie lekkie. ego Zlatana które uważa że nie musi się bardziej starać :). też mam wrażenie że nie gra nigdy na 100%, no ale to tylko wrażenie. nawet jak łoi te kosmiczne karate bramy to tak ot bez specjalnego wysiłku i zaangażowania. pyk, gol, I am Zlatan :)

 

Bo pomimo tego że urodził się Szwedem w jego żyłach płynie 100% bałkańskiej krwi, tam ludzie tacy są i mają takie mocne charakterki, znają swoją wartość i nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Facet ma charakter zna swoje możliwości, i nikomu nic nie musi udowadniać, poprostu chce grac w piłkę "po swojemu".

Psychoanalitykiem nie jestem, ale tak widzę Zlatana ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×