Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest Polska, tu piłkarze są przetrenowani na początku sezonu, na końcu sezonu oraz podczas przerw między sezonami ;)

Ta, wiem... ale Berg zdaje się nie powinien być tym przesiąknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrze że Legia tymczasowo "oduściła" ligę i tracą punkty. Może ktoś inny wygra tą naszą ligę. Jednak w czwartek mam nadzieje, że uda im się coś ugrać z Ajaxem, chociaż bez kibiców będzie ciężko.

Zaraz mecz Realu. Trzeba trzymać kciuki za Przemka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem robienia rotacji po tak długiej przerwie w rozgrywkach. Sparingi to inna bajka i tam się można bawić. Wielkie kluby przecież też się przesadnie nie bawią takie rotacje, a grają dużo dużo więcej. Żeby na koniec sezonu to się Legii czkawką nie odbiło. Chociaż Lech i Wisła to póki co piach grają. Śląsk nawet ciekawie, no i ta Jaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o polskim PSG i City w jednym - Lechii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lechia to jest głębiej niż niewypały na dnie Bałtyku póki co :P

Dziwne robią transfery, albo niewypały albo emeryci

Edytowane przez liljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie lepiej w skrotach z jakiej przewrotki okradziono Benzeme :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaale szkoda tej przewroty Benzemy.. :(.. kolejny raz szmaciarski sędzia psuje piłkę nożną..

 

powinni sędziowie dostawać punkty karne po meczu na podstawie powtórek za każdą złą decyzję. notoryczni wypaczacze byli by degradowani do słabszych lig albo coś. tego się czasem oglądać nie da.

 

bo na powtórki video nie mamy chyba co liczyć za naszej kadencji...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sędzia tak samo gwizdał spalone których nie było. Tak to już jest w tej Hiszpanii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj też dwóch czerwonych nie pokazał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a powinien szczególnie Albie za tą głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do pierwszej połowy to Jednak sędzia dobrze wyłapał Benzeme:

2qxx8qs.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widział to ktoś w C+? bo wpadłem na takie coś:

"SAGANOWSKI: Ciężko nam się gra, gramy na 2 frontach, graliśmy z Ajaksem.

FILIP ADAMUS: Nikt z was nie grał z Ajaksem.
Badum-tsss... :DDD Saganowski zaorany"

Po meczu z Koroną 

Edytowane przez liljon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział to ktoś w C+? bo wpadłem na takie coś:

"SAGANOWSKI: Ciężko nam się gra, gramy na 2 frontach, graliśmy z Ajaksem.

FILIP ADAMUS: Nikt z was nie grał z Ajaksem.

Badum-tsss... :DDD Saganowski zaorany"

Po meczu z Koroną 

Nie widziałem tego, ale w kilku źródłach potwierdzają, że tak powiedział... ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do pierwszej połowy to Jednak sędzia dobrze wyłapał Benzeme:2qxx8qs.JPG

Realizator w dwóch momentach stopowal, to jedna z klatek, w drugiej są w tej samej linii.

Po faulu na Bale to czerwi jak nic powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T o już wiem skąd pomysł na pomnik :D

 

6454d257dc1a9a2ea473282652abde26.gif

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Widać że to wydarzenie odcisnęło na nim piętno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to był ten moment :). a mógł być drugim Zlatanem :biggrin:

 

 

PS: to był oczywiście żart, nie mogło by być dwóch Zlatanów, ego pierwszego wchłonęło by drugiego i nadal by był jeden.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do pierwszej połowy to Jednak sędzia dobrze wyłapał Benzeme:

2qxx8qs.JPG

 

Według mnie odgwizdywanie takich spalonych to absurd. Dlaczego linia spalonego wyznaczona jest przez nogę obrońcy Elche, a nie np przez jego łokieć? Łokieć, który de facto jest bliżej bramki i na równi z lewą kostką Benzemy. Dlaczego piłka musi przekroczyć całym swoim obwodem linię bramkową, żeby uznano gola, a tymczasem wystarczy, że napastnikowi wystaje ścięgno achillesa i już jest spalony? Ten przepis jest cholernie niedoprecyzowany, i co gorsza, egzekwowany wedle widzimisię liniowego. Nawet w przypadku rażącej pomyłki i ewidentnego błędu, spalony jest uznawany.

 

Gdyby tak sędzia był rozliczany z jakości swojej pracy (jak w prawie każdej innej robocie), może wtedy nie byłoby takich partackich decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według mnie odgwizdywanie takich spalonych to absurd. Dlaczego linia spalonego wyznaczona jest przez nogę obrońcy Elche, a nie np przez jego łokieć? Łokieć, który de facto jest bliżej bramki i na równi z lewą kostką Benzemy. Dlaczego piłka musi przekroczyć całym swoim obwodem linię bramkową, żeby uznano gola, a tymczasem wystarczy, że napastnikowi wystaje ścięgno achillesa i już jest spalony? Ten przepis jest cholernie niedoprecyzowany, i co gorsza, egzekwowany wedle widzimisię liniowego. Nawet w przypadku rażącej pomyłki i ewidentnego błędu, spalony jest uznawany.

 

Gdyby tak sędzia był rozliczany z jakości swojej pracy (jak w prawie każdej innej robocie), może wtedy nie byłoby takich partackich decyzji.

 

Dlatego uznawana jest noga, ponieważ przepis mówi że do spalonego liczy się tylko ta cześć ciała którą według przepisów można zagrać piłkę.

Chociaż i moim zdaniem gwizdanie takich rzeczy jest śmieszne, tym bardziej że niekiedy metrowe spalone są puszczane.

Sędzia był średni w tym meczu, jakiś grać Elche przyjął ręką piłkę w polu karnym, natomiast sędzia nic.

Poza tym to Hiszpania, więc takie widoki już mnie nie szokują ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uznawana jest noga, ponieważ przepis mówi że do spalonego liczy się tylko ta cześć ciała którą według przepisów można zagrać piłkę.

Chociaż i moim zdaniem gwizdanie takich rzeczy jest śmieszne, tym bardziej że niekiedy metrowe spalone są puszczane.

Sędzia był średni w tym meczu, jakiś grać Elche przyjął ręką piłkę w polu karnym, natomiast sędzia nic.

Poza tym to Hiszpania, więc takie widoki już mnie nie szokują ;)

 

Masz rację. Teraz dopiero doczytałem, że ręka nie jest brana pod uwagę przy spalonym. Niemniej nadal uważam, że milimetrowe spalone to rak toczący współczesną piłkę. Dzisiejsza technologia pozwoliłaby wyeliminować ten błędny proceder, ale dopóki rządzi beton, sytuacja się nie zmieni. Cud, że goal line wprowadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sędzia był bardzo słaby, a to, ze akurat w tym wypadku po części mu się udało jest zasługa tego, ze gwizdal wszystko, widział spalonego w co najmniej 3 sytuacjach gdzie go nie było + ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do pierwszej połowy to Jednak sędzia dobrze wyłapał Benzeme:

2qxx8qs.JPG

takie spalone to sedzia w fifie odgwizduje :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×