Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko towarzyski mecz ale Hiszpania grała straszny syf.

Danilo w RM :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie drużyny z półwyspu Iberyjskiego wczoraj słabo. Ale gorzej od Hiszpani zagrała Portugalia. Przegrać z Wyspami Zielonego Przylądka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie drużyny z półwyspu Iberyjskiego wczoraj słabo. Ale gorzej od Hiszpani zagrała Portugalia. Przegrać z Wyspami Zielonego Przylądka...

No buk wczoraj pare zl przygarnal na tym meczu, kto tam wogóle gra na tych wyspach? Mają jakiegoś piłkarza znanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No buk wczoraj pare zl przygarnal na tym meczu, kto tam wogóle gra na tych wyspach? Mają jakiegoś piłkarza znanego?

 

Nani, Rolando i kilku innych, z tym że oni grają dla Portugalii.

Te Cape Verde to była kolonia Portugalska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarza nie ale jest pewnie kilku dobrych listonoszy i kucharzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kapitana Tsubasę oglądał przed meczem ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jakby nam Irlandia takiego gola strzeliła to podniósłby się krzyk, że rożny był niepoprawnie wykonany i nie powinno się uznać. ;)

 

A gol oczywiście ładniutki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to był faul a nie rożny :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek zaczynamy super maraton. Tylko 10 kwietnia nie będzie żadnego meczu Hiszpańskiej drużyny w La Liga, LM i LE. :) Szkoda że nie wszystko będzie na C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błękitni, Błękitni... ja pierdziele, ale nasza liga wyrównana, czy to druga, czy to pierwsza, czy ekstraklasa, jeden ch - parafrazując klasyka 3:1 wisi w powietrzu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gościa u góry poniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tylko wynik widziałem bo u buka stawiałem. Ps Lech zalosna zbieranina pseudokopaczy :)

 

O matko, toż oni z drugiej ligi hahahaha i naszego miszcza pociągneli jak jakiegoś łachmana ? przecież te chłopaki różnią się od nas tylko tym, że grają - a tak normalnie pracują itp.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie. Miód malina!

 

polecam:

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błękitni to niesamowita drużyna jak dla mnie. Amatorzy, pracujący w normalnych zawodach, a potrafią ogrywać "największych" Polskiej piłki. Liczę że zagrają na Narodowym z Podbeskidziem :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świadczy na jakim poziomie jest ekstraklapa, nie myliłem się co do tego, zwykłe przepłacane papraki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ta La Liga albo Premiership to w ogóle dno - tam przecież też faworyci przegrywają z drużynami z niższych lig. W ogóle wiadomo, że najlepszy jestem ja, komentujący zza monitora, a nie profesjonalni sportowcy.

Do czego to dochodzi, żebym bronił Lecha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mnie zaszokowało.....

 

Poziom e-klasy się nie zmienił tylko największym błędem jest przepłacanie zawodników. Tu by musiały wpaść jakieś rygorystyczne odgórne przepisy odnośnie wypłat na jakieś 3 sezony aby ta liga należycie zaczęła funkcjonować. Nie widzę innego wyjścia.

 

 

 

 

@fryz

ale co Ty porównujesz Anglię, gdzie niższe ligi także są zawodowe do ekipy, która z klawiszem na bramce ogrywa v-ce MP

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, to co jest potrzebne polskiej piłce to profesjonalizm, taki zaczynający się od trenerów a nie ładnych transmisji w C+. A że Lech przegrał pierwszy mecz z nieporównywalnie słabszą drużyną? Realowi też się zdarzyło, na tym polega sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz Uuu Panie, ale teraz pojechałeś. Porównywanie Ligi polskiej z angielską, graty ;) Tak dla uświadomienia, nasi kopacze to poziom ligi cypryjskiej, duńskiej, a taka rumuńska jest poza zasięgiem, więc zejdź na Ziemię i nie przytaczaj rozgrywek gdzie drużyny z 2, 3 lig mają budżety większe od Legii.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz Uuu Panie, ale teraz pojechałeś. Porównywanie Ligi polskiej z angielską, graty ;) Tak dla uświadomienia, nasi kopacze to poziom ligi cypryjskiej, duńskiej, a taka rumuńska jest poza zasięgiem, więc zejdź na Ziemię i nie przytaczam lig, gdzie drużyny z 2, 3 lig mają budżety większe od Legii.

Weź pod uwagę również to w jakim państwie żyjemy, a w jakich państwach są te 2-3 ligowe drużyny z większym budżetem niż Legia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu fryz złapał gula, że wyśmiałem tą śmieszną ekstra ligę. No ale jak można inaczej skoro amatorzy gromią potentatów do pucharów europejskich itp 3-1 ?


E tam, to co jest potrzebne polskiej piłce to profesjonalizm, taki zaczynający się od trenerów a nie ładnych transmisji w C+. A że Lech przegrał pierwszy mecz z nieporównywalnie słabszą drużyną? Realowi też się zdarzyło, na tym polega sport.

Realu, jak i żadnej ekipy z Anglii czy Hiszpanii nie porównuj z żadna z ekip ekstraklapy po takim meczu w jakikolwiek sposób bo to bluźnierstwo :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdziwy prostak:

Cracovia – Błękitni 0:2 (17.03.15). Pomocnik Pasów Bartosz Kapustka (19 l.) w drugiej połowie prowokował rywali, pytając, ile zarabiają, i śmiejąc się, że mogą sobie wygrać, bo to i tak ich pierwszy i ostatni taki sukces w karierze.

 

I później się zastanawiają dlaczego nc+ nie chce zapłacić 150 Mln złotych za sezon ekstraklasy.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×