Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś ta skuteczność wróci, oby nie było za późno :P

Przecież Ronaldo po tych ponad 500 golach nie zapomniał jak się strzela

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ronaldo po tych ponad 500 golach nie zapomniał jak się strzela

 

Na pewno nie będzie skuteczniejszy, a po tych ostatnich miesiącach trzeba go jak najszybciej opchnąć, póki nafciarze jeszcze go chcą ;) Za rok dwa będzie to żywy pomnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ta skuteczność wróci, oby nie było za późno :P

Przecież Ronaldo po tych ponad 500 golach nie zapomniał jak się strzela

Ale musisz przyznać, że to już cień tamtego piłkarza. Kiedyś drybling, szybkość, nieprzewidywalność, a teraz został już tylko strzał. On nawet pojedynku nie umie wygrać jeden na jednego tylko schodzi do środka i czeka na piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh no on chce grać na takiej pozycji gdzie wiek nie pomaga. Ja mam nadzieję, że jeszcze się odbuduje - przecież to żywa legenda RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla tych kibiców Realu którzy mimo takiego wyniku zrobili owację dla Iniesty, jak 10 lat temu dla Ronaldinho.

12235116_10153108325651237_3809815904258

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/7E661EC76E1180612798938587136_38693d08537.1.5.3785315000833613278.mp4?versionId=LCGux7nAkgUEzHEpGfbLYmThPIjALHjr


Szacunek dla tych kibiców Realu którzy mimo takiego wyniku zrobili owację dla Iniesty, jak 10 lat temu dla Ronaldinho.

Takich to tam jest 0.1%...reszta to hejterzy ;) Nawet na "swoich" gwiżdżą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wymagajmy wielbienia i oklaskiwania największych rywali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem ligi hiszpańskiej, oglądam od święta,  Real średnio lubię, ale szanuję, blliżej mi może do Barcelony, ale moim zdaniem to Królewscy trafilli bardzo ch..owo na tegoroczne Gran Derbi. Zawodnicy wracają po kontuzjach, afera wokół Benzemy, Ronaldo wypalony, bez formy, duże oczekiwania kibiców wobec zespołu, motorycznie i mentalnie, było widać, że są duzo słabsi od Barcy. Dla mnie najlepsi Modric i Benzema. Co do Kroosa, z ciekawości sprawdziłem jego statystyki, to w sezonach 2014/2016 nie rozegrał aż 3 meczy. Przecież to lepszy koń pociągowy niż Lewy. Po Gran Derbi, przełaczyłem na Liverpool-City, akurat Skrtel strzelał bramkę, kamera na Kloopa, szczery usmiech, ekspresja, po meczu pochwały, widać ducha w zespole, Jakim trzeba byc zajebistym gościem, mieć tyle charyzmy, aby po przegranym mecz z Crystal, zmotywaować piłkarzy i wygrać z wicemistrzem Angli? Powiem Wam, że pierwszy raz polubiłem jakiegoś Niemca. Benitez to muł, matematyk, on nie pasuje do Realu, to Kloop powinien być na jego miejscu. Dla mnie Benitez przypomina Granta za czasów Chelsea, podobny styl grania zespołu i nie zdziwiłbym się, jakby po serii porażek, doprowadził Real do zwycięstwa w Lidze Mistrzów np. nad Bayernem, albo Barceloną, więc co niektórzy nie podniecajcie się, bo to dopiero środek sezonu. Po paru browarach jestem i takie moje rozkminy, więc ten tego:)     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hao tobie to za przeproszeniem zaraz żyłka pier*olnie z podniecenia :D No offence

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hao tobie to za przeproszeniem zaraz żyłka pier*olnie z podniecenia :biggrin: No offence

Ciesz się, że nie musiałeś ze mną wczorajszego meczu oglądać... :D  Dzięki za troskę, ale moja stara pomogła mi w rozładowaniu emocji ;)

z19226943Q,Memy-po-Real---Barcelona-0-4.

 

z19226940Q,Memy-po-Real---Barcelona-0-4.

 

z19226954Q,Memy-po-Real---Barcelona-0-4.

 

;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wkleił kilka memów? :)

Samego meczu nie oglądałem ale dziś rano dopadłem obszerne skróty. Momentami wyglądało to jak sparing lub mecz charytatywny. Miałem wrażenie że real nie wyszedł na mecz, wiadomo że barka dobrze klepie ale widziałem już real który gra świetnie pressingiem i z łatwością z taką tikitaką daje sobie radę. Nie mam pojęcia czy jest kibel w szatni, czy to wina trenera czy pojedynczych gwiazdek. Ogólnie słabo.

Akcja z bramką Iniesty, majonez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu się nacieszyć, nie często takie rzeczy się zdarzają XD

Mi osobiście ten mem się spodobał :D :D

12249807_1638899376150272_80362442252203

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu się nacieszyć, nie często takie rzeczy się zdarzają XD

 

No "ostatnio" dość często :) Choć przyznam szczerze, że takiego lańska się nie spodziewałem :D

Jak widać tiki taka ma się bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest się czym podniecać, Barcelona gra pięknie. Czuję też trochę żal, że Barcelona to w tej chwili lata świetlne przed wszystkimi klubami angielskimi. :(


Rivaldo mówi, że Zidane ma zastąpić Beniteza :D Co o tym myślicie, nada się? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam ktokolwiek się nada :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Włoskich mediów Ronaldo postawił ultimatum - albo on, albo Benitez.

I taka ciekawostka z Polskim akcentem:

Ostatni raz Real przegrał u siebie 4:0 z Osasuną w 1990 roku i hat-tricka wtedy zdobył Jan Urban.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając chwilowo temat na nieco ciekawsze rozgrywki :P :

Po ostatnich meczach Legii i przeczytaniu ciekawej analizy na weszlo Kubuś tłiterowy może na dłużej zagościć na ławce.

Długo go broniłem, ale to co grał ostatnio to już kryminał był.

Lewczuk tymczasem ogarnia się dobrze, o Pazdanie nie ma co pisać - stałe miejsce zarówno w Legii jak i Reprezentacji na tą chwilę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądałem Legię ostatnimi czasy to właśnie wydawało mi się, że Kubuś braki i błędy w grze nadrabia sercem i zaaangażowaniem, ale czasem te błędy raziły w oczy aż za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się z chłopakiem dzieje ewidentnie. Nie robił kiedyś tylu i takich błędów jak ostatnimi czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech widzę progres zrobił. Już 14 miejsce :p

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×