Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam konkretnie stało się w niemczech ?

 

Malaga zasłużenie zgarnia punkt w meczu z Realem


I koniec meczu. Real traci punkty i już mają 9 straty do Barcy. Jeszcze jak Villareal urwie coś Atletico to będzie pięknie.

Teraz czas na derby Kraju Basków.

Musiał by się cud stać żeby Real wygrał ligę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malaga to ciężki rywal i wcale mnie nie zdziwiła strata pkt przez Real.Rafa odchodził było -2,teraz -9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem Legia odrabia kolejne punkty pokonując, choć w stylu raczej przeciętnym, Zagłębie. Mnie osobiście cieszy bardzo dobry mecz Kucharczyka, po wejściu trochę powalczył Hamalainen, ale pewnie za tydzień będzie miał okazję pokazać więcej, bo Guilherme i Kuchy będą pauzować.

 

A ja zamiast jakichś hiszpańskich derbów jednak postawię na derby śląskie - liczę na trzeszczące kości i dużo walki, bo na ładną grę nie bardzo - w końcu to jednak tylko nasza ekstraklasa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę jak ładnie :) Już -9, a za tydzień może być/będzie -12 :) Wygląda to bardzo dobrze :) Penaldo już nawet wapna marnotrawi :)


Sędziowanie jak zwykle dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem co ten Pellegrini sobie wymyslil wystawiajac taki sklad (oszczedzanie na LM?) ale milo bylo patrzec jak w koncu Chelsea w tym sezonie kogos gwalci.

Mogli i dyszke wbic..

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił już kiedyś że Liga Mistrzów jest najważniejsza bo mają szanse na pierwszy w historii ćwierćfinał, ale w sumie nie sądziłem że wystawi aż takie rezerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mają szanse na pierwszy w historii ćwierćfinał

:laugh: :laugh: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to już może świętować mistrzostwo Hiszpanii. Pellegrini i tak ma pewnie już wyjeb*** bo wie że Guardiola go zastąpi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam konkretnie stało się w niemczech ?

 

 

Było 0-0 faul na połowie Dortmundu , ci zaczęli szybko kilka metrów od miejsca w którym był faul ( na boisku leżał jeszcze zawodnik Leverkusen) , szybkie 3 podania i bramka Aubameyanga.

Lekkie zamieszanie , Leverkusen miało pretensje do sędziego , pojawia się informacja że trener Bayeru ma się udać na trybuny , prosi sędziego żeby do niego podszedł i powiedział dlaczego wysłał go na trybuny , do tego czasu nie zamierzał schodzić. 

Sędzia strzelił focha , zabrał piłkę i zszedł z boiska :D , po kilku minutach przerwy mecz wznowiono (podejrzewam że ktoś sędziego ostro opierdzielił :P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane otwarcie stadionu górnika Zabrze  :biggrin:  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia raczej przeciętnie, ale jednak skutecznie.

Za to ostatnie 10 minut meczu to czysta profesorka. Zagłębie mogło tylko zgrzytać zębami, podobała mi się ta końcówka.

No i Kuchy king! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valencia trzeci mecz z rzędu wygrana.Szoking:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to derby Kraju Basków takie sobie w moim odczuciu i wygrał je Sociedad.

Teraz czas na Atletico vs Villareal. Jeśli Villareal uda się wygrać, to za tydzień mogą wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roma - Palermo,Villareal - ATM?? Lubię takie dylematy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valencia trzeci mecz z rzędu wygrana.Szoking:)

Przytoczę moją wypowiedź z czwartku

Bawi się, bo od poniedziałku drużynę przygotowywać zaczął Pako Ayestaran. Jednym słowem, oficjalnie Gary jest trenerem, ale mówi się, że Pako (był już 2 razy w VCF - pracował z Benitezem przy mistrzostwie, potem był asystentem Emery'ego) spróbuje uratować zespół w lidze i wygrać LE, a przy tym niby podbuduje reputację Neville'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udane otwarcie stadionu górnika Zabrze  :biggrin:  :whistling:

coś bym ci napisał ale szkoda mi konta na tym forum

 

masz chwile chwały to się ciesz, zwycięstwo zasłużone i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec meczu. Atletico traci punkty i mimo że 0:0 mecz był ciekawy. Za tydzień remis w derbach Madrytu i będzie pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Momo wkrecil pilke z zerowego kata

https://www.youtube.com/watch?v=YJkMTUlvhbw


Dzeko mimo 2 bramek pudlo stulecia :biggrin:
https://www.youtube.com/watch?v=DCe6-kingro
 

Roma - Palermo,Villareal - ATM?? Lubię takie dylematy:)

Jesli nie wybrales tego pierwszego to zaluj...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czego do konca zalować. owszem 5 bramek, ale to byl pewnik. Palermo powinno poleciec do serie b,choćby dzięki zampariniemu- kretyn stulecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś Pana Sławka w C+? Chodzi mi o jego interpretację zdarzeń w meczu Zagłębie Legia. Ręka w polu karnym legii i faul na Dudzie w polu karnym pod koniec meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W skrócie - ręki nie było, bo nie było intencji - Lewczuk sam się nastrzelił. Faul na Dudzie był i powinien być karny. Dodatkowo Kucharczyk za swój faul powinien dostać czerwoną kartkę, atak wyprostowaną nogą na staw skokowy.

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła dzisiaj znowu strata punktów. Jak tak dalej pójdzie to spadek murowany. Mam nadzieje że się obudzą.

Za to finał Pucharu Króla odbędzie się w niedziele 22 maja na Calderon. Miał być dzień wcześniej ale wtedy jakiś koncert na Bernabeu i dwie takie imprezy nie mogą być w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga 8, a tam Górnik, Wisła, Lechia, Śląsk. Pierwsza czwórka już raczej nie ruszenia jeśli chodzi o grupę mistrzowską, ale jeżeli taki skład jak jest obecnie pozostanie w spadkowej to będzie mega ciekawy finisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole tabeli w sumie może być znacznie ciekawiej niż na górze. Ogólnie tym porządnym kibicowsko ekipom nigdy nie życzę spadku, ale tym razem chciałbym, żeby na ogarnięcie zleciał Górnik - jak się podłożyli Lechowi pod koniec zeszłego roku to do tej pory przestać nie mogą, może w pierwszej lidze wreszcie nauczą się grać dla siebie, a nie przeciw komuś. :)

 

W pierwszej lidze też ciekawie, marzy mi się awans Arki i Zagłębia, potem powrót Górnika, Gieksy i Stomilu, a w dół Podbeskidzie, Lubin i Termalica - to by była fajna ekstraklasa.

 

A zostając w kraju - Legia ponoć dalej walczy o ściągnięcie Grosickiego, tym razem mówi się o transferze definitywnym. Co prawda z przymrużeniem oka patrzę na te dziennikarskie popisy, ale nie powiem, fajnie pomarzyć, że do Legii przychodzą, a nie z niej odchodzą, reprezentanci Polski, nawet jeśli głównie dlatego, że u siebie nie łapią się do pierwszej jedenastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×