Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie ale ja nie rozumiem języka tej gry także krótko zapytam, będą z niego ludzie? :biggrin:

 

Jeśli poukłada sobie we łbie to tak.

 

Według gry tak, ale to tylko gra. Jeśli z tym Bormoblabla to jest prawda to widać że gdzieś w Europie o nim było słychać, więc to dobry znak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Fifie 16 Drągowski ma potencjał na ocenę 86 (jak dobrze pamiętam) w trybie kariery więc też dobrze.

Lavezzi już oficjalnie w Chinach, a inny Argentyńczyk - Tevez też mógł tam grać ale odrzucili ofertę. Chińczycy są w stanie podobno zapłacić 10 milionów € za Nikolića.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyłożą 10 baniek to Leśny sprzeda go bez zbędnej zwłoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był Bogusławem to bym się nawet sekundy nie zastanawiał, za taką kasę można mieć już naprawdę zawodnika o klase/dwie lepszego niż wszystko co było do tej pory z zagranicy w Ekstraklasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki piłkarz o takiej klasie będzie chciał tutaj grać.

A wchodząc do LM i tak zarobi się dużo więcej, o ile sam Nikolić nie będzie naciskał to nie sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyłożą 10 baniek to Leśny sprzeda go bez zbędnej zwłoki

Wątpię. Leśny wie, że jeśli sprzeda Niko, a nie będzie majstra na 100lecie, to kibice nigdy mi tego nie wybaczą.

Jakbym był Bogusławem to bym się nawet sekundy nie zastanawiał, za taką kasę można mieć już naprawdę zawodnika o klase/dwie lepszego niż wszystko co było do tej pory z zagranicy w Ekstraklasie.

Nie oszukujmy się. Do Ekstraklasy nie przyjdzie zawodnik za 4-5 milionów, który ma jakąś tam renomę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, myślę że dla Białorusinów, byłych Jugoli czy Czechów nasz rynek jest atrakcyjny. Nie mówię o super grajkach którzy bezpośrednio idą do Bundesligi czy premier ligue, tylko o tych z mniejszym kalibrem, którzy i tak piłkarsko przodują przed naszymi gwiazdkami.

Patrząc na Dudę czy Nikolicia, jest w Legii osoba która ma smykałkę do szukania takich piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, myślę że dla Białorusinów, byłych Jugoli czy Czechów nasz rynek jest atrakcyjny. Nie mówię o super grajkach którzy bezpośrednio idą do Bundesligi czy premier ligue, tylko o tych z mniejszym kalibrem, którzy i tak piłkarsko przodują przed naszymi gwiazdkami.

Patrząc na Dudę czy Nikolicia, jest w Legii osoba która ma smykałkę do szukania takich piłkarzy.

 

O właśnie to jest myśl, dlaczego nie moglibyśmy być pierwsi w podkupianiu tych wszystkich młodych Jugoli którzy się lęgną co roku jak króliki?

Na zachodzie od razu czekała by ich ława w pierwszym sezonie, a nas pewnie grali by cały czas z drobnymi przerwami na siku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, myślę że dla Białorusinów, byłych Jugoli czy Czechów nasz rynek jest atrakcyjny. Nie mówię o super grajkach którzy bezpośrednio idą do Bundesligi czy premier ligue, tylko o tych z mniejszym kalibrem, którzy i tak piłkarsko przodują przed naszymi gwiazdkami.

Patrząc na Dudę czy Nikolicia, jest w Legii osoba która ma smykałkę do szukania takich piłkarzy.

Już był taki za milion ojro. Wyróżnił się tym, że zrobił sobie przeszczep włosów i nie strzelił dwa razy karnego w eliminacjach Ligi Mistrzów, co poniekąd miało wpływ na odpadniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ivicę można tak odbierać, tym bardziej że teraz jakieś gierki prowadzi, ale trzeba mu oddać że momentami to sam mecze wygrywał pracując za trzech w środku pola. Oczywiście że miał spadki formy przez cały pobyt w Legii ale jeśli już grał na swoim poziomie to był od naszych rodzimych pomocników o klasę wyżej. Zresztą, po nim jednym nie można oceniać reszty.

A z tym karnym to wychodzi te nasze polskie zwalactwo na innych. Dupy dała pewna laska co dopiero się fachu uczyła. Przypisywanie Ivicy odpadnięcia z lm jest nie fair.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki piłkarz o takiej klasie będzie chciał tutaj grać.

A wchodząc do LM i tak zarobi się dużo więcej, o ile sam Nikolić nie będzie naciskał to nie sprzedawać.

Za sam awans do fazy grupowej Legia by dostała 12 mln €. Do tego każda wygrana jest płatna 1,5 mln €, a remis 500 tys €. Do tego kasa z praw TV i marketingowych do podziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dostanie, bo mistrzem zostanie Piast. A po drugie w tych obliczeniach nie uwzględniłeś kar nałożonych na legie za kibiców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za dyszke sprzedać z pocalowaniem w żółtą rękę. Dać tam Priovicia i za kasę z Nikolicia wzmocnić skład :p

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, sprzedać i oglądać się czasem czy nie wracają, przekręt roku :biggrin:

Tak się podśmiechuje, ale nie doczytałem, chodzi o złote, Ełra czy Jeny?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Faktem jest, że u nas czego on nie tknie to w bramkę się zmienia ale jest w moim wieku i lepszy raczej nie będzie już, a piniondz nie smierdzi. Gdyby on miał 20 lat to wtedy bym się zastanawiał ale w takim wypadku to nie ma co myśleć

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie to jest myśl, dlaczego nie moglibyśmy być pierwsi w podkupianiu tych wszystkich młodych Jugoli którzy się lęgną co roku jak króliki?

Na zachodzie od razu czekała by ich ława w pierwszym sezonie, a nas pewnie grali by cały czas z drobnymi przerwami na siku.

 

Tyle, że na zachodzie za ławkę więcej płacą a i warunki do rozwoju zazwyczaj dużo lepsze.

 

Fryz, myślę że dla Białorusinów, byłych Jugoli czy Czechów nasz rynek jest atrakcyjny. Nie mówię o super grajkach którzy bezpośrednio idą do Bundesligi czy premier ligue, tylko o tych z mniejszym kalibrem, którzy i tak piłkarsko przodują przed naszymi gwiazdkami.

Patrząc na Dudę czy Nikolicia, jest w Legii osoba która ma smykałkę do szukania takich piłkarzy.

 

Patrząc na grę Niko (nie tylko teraz, ale i w poprzednich latach na Węgrzech) to wątpię, żeby dało się znaleźć wielu lepszych od niego piłkarzy chcących grać w naszej lidze i w Legii, 10 mln euro tego nie zmieni, a gra w Lidze Mistrzów (a także idące za tym pieniądze) mogą. Podtrzymuję swoje zdanie dotyczące sprzedaży Niko: jeśli tylko sam nie będzie naciskał na transfer to nie oddawać go za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Patrząc na grę Niko (nie tylko teraz, ale i w poprzednich latach na Węgrzech) to wątpię, żeby dało się znaleźć wielu lepszych od niego piłkarzy chcących grać w naszej lidze i w Legii, 10 mln euro tego nie zmieni, a gra w Lidze Mistrzów (a także idące za tym pieniądze) mogą. Podtrzymuję swoje zdanie dotyczące sprzedaży Niko: jeśli tylko sam nie będzie naciskał na transfer to nie oddawać go za takie pieniądze.

 

Zeby przejsc przez most , trzeba do niego dojsc.

Liga Mistrzow to bardzo daleka przyszlosc i ciezko uwzgledniac po stronie przychodow pieniadze , ktore "byc moze zarobimy" a panowie o zoltym zabarwieniu skory klada teraz na stole dziesiec duzych baniek. Niko nie jest juz mlodzieniaszkiem i jesli Legia chce na nim zarobic to tylko teraz. 

Rozumiem , ze z punktu widzenia kibicow jest to przyslowiowy strzal w stope , jednak oprocz scenariuszy super optymistycznych vide awans do LM trzeba tez wziac pod uwage pesymistyczny np Niko zostaje lapie kontuzje , Legia nie zdobywa MP i nie awansuje do LM i zostaje z reka w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Niko to '87 rocznik, ma jeszcze ze 3-4 lata gry na najwyższym poziomie, zwłaszcza, że on akurat nie bazuje na super szybkości czy innych atrybutach typowo fizycznych. I w każdym przypadku, a zwłaszcza pesymistycznym, lepiej mieć świetnego napastnika niż 10 milionów euro, za które porównywalnego zawodnika raczej się ściągnąć nie uda. Ja wiem, że ta kasa w polskiej piłce wygląda nieprawdopodobnie, ale uważam, że trzeba spojrzeć trzeźwo i zamiast czystego biznesu postawić na rozwój sportowy, bo inaczej to wszystko nie ma żadnego sensu, a Niko dla Legii wart jest moim zdaniem więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, ale tu nie chodzi o to jak myślisz Ty czy ja, ale co chodzi po głowie Bogumiła. Ja też uważam że sportowo Nikolić więcej może osiągnąć w Legii (europejskie puchary), zresztą sam dał sygnał że raczej stąd się ruszać nie chce, ale Boguś i spółka mogą być odmiennego zdania.

Czy mi się wydawało czy Prezes powiedział ostatnio że są przygotowani na odejście Węgra i mają już kogoś zaklepanego na jego miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zdaję sobie sprawę, ale też w końcu po to jest to forum, na prezencję Cristiano też nie mamy wpływu, a temat ciągle wraca. :P

 

Czy mi się wydawało czy Prezes powiedział ostatnio że są przygotowani na odejście Węgra i mają już kogoś zaklepanego na jego miejsce?

 

Ja nic takiego nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za 10 to bym się nie zastanawiał, w szczególności, że w Fifie opyliłem Niko za 6,5 mln euro :sweat:

 

i pękła 300 :D

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca znowu zaczyna zabawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ładna bramka numer 300 Messiego. Dużo lepsza niż byłaby z karnego. Messi takie okazje lubi świętować hat-trickami więc może jeszcze coś strzeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko zgodnie z planem. Jest prowadzenie do przerwy. Messi 2 brameczki i obie piękne :) Coś pewnie jeszcze wpadnie w drugiej połówce ;) A ogórek z Gijon ? No jak to ogórek - broni się w 11 i liczy tylko na kontry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie pójdzie z Barca na wymianę ciosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×