Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpliwa legenda, dobre :)

To że jedną głupią interwencją przekreslił tytuł A teraz wyłapał kartkę nie zabierze mu nic z jego wielkości i oddania.Czy to w klubie czyvw reprze.

Akurat o reprze to bym nie wspominał. Chyba, że awanse do turniejów, to taki sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o reprze to bym nie wspominał. Chyba, że awanse do turniejów, to taki sukces.

No jak mamy się tak policzkować ;) to patrząc na turniejowe wyczyny Anglii , cała kadra powinna grać karnie w naszej ekstraklasie :D

Nie mylmy jakości ligi z ich reprą ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś :) Myślę że jak w najbliższym czasie wpadniesz na stadion Liv I usłyszysz o nim piosenkę to zrozumiesz :)

Ty tak na serio czy taki z Ciebie zartowniś?

Na Old Trafford spiewaja piosenki o Januzaju, 19 letnim gnojku i o czym to swiadczy?

 

Edit:

Nie zabieram mu lojalności wobec klubu, walecznośći i oddania dla niego. Ok, to wszystko ma i trzeba to docenic. Ale sportowo ta "legenda" jest blada, bardzo blada.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak mamy się tak policzkować ;) to patrząc na turniejowe wyczyny Anglii , cała kadra powinna grać karnie w naszej ekstraklasie :D

Nie mylmy jakości ligi z ich reprą ;)

Nie, nie, nie. Liga to liga, kadra to kadra. Stefan jest git, zdobył z klubem prawie wszystko. Brakuje mu tylko BPL, aby być totalnie spełnionym. W sferze klubowej. Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mu tylko CL, aby być totalnie spełnionym. W sferze klubowej.

 

Przecież podniósł puchar LM, ludzie...

Gerrard jest klubową legendą Liv'poolu i Angielskiej piłki, i nasze gadanie tutaj w Polsce nie wiele ma do tego, bo na wyspach uważają inaczej.

Totti też jest mizerny przecież bo uja wygrał z Romą, taki stary leszcz.

Dajcie se już na wytrzymanie  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież podniósł puchar LM, ludzie...

Gerrard jest klubową legendą Liv'poolu i Angielskiej piłki, i nasze gadanie tutaj w Polsce nie wiele ma do tego, bo na wyspach uważają inaczej.

Totti też jest mizerny przecież bo uja wygrał z Romą, taki stary leszcz.

Dajcie se już na wytrzymanie :laugh:

Tfu, poranne zaspanie. Mistrza Anglii. Miało być BPL, a wyszło CL. Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielska i Hiszpańska nie zawsze były na topie, ale być może z jakiegoś powodu tego nie pamiętasz...

Były takie czasy że wszyscy ciągnęli do Włoch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz , to aby być tą legendą to trzeba kim być? Bo staty i sukcesy muszą być ... ale jednak nie muszą ? Do kogo go porównać? Czy to najzwyczajniej taka rozmowa w stylu , mam swoje zdanie i zarażę nim wszystkich? Dla mnie Gerrard to legenda klubu i kilka kiksow U schyłku jego kariery pokazuje tylko dobitnie jak szybko człowiek się starzeje i jak szybko ludzie zapominają całokształt a skupiają się na teraźniejszości.

Spoko, możecie uważać inaczej. Ale tym sposobem rozmowy można obalić każdą legendę klubu.

Więc jeszcze raz zapytam : co dla światowej piłki dał Kaka Deyna, dokąd zaprowadził swą drużynę w Europie? Odpowiedz jest jednoznaczna, do nikad. A jednak został on legendą klubu, to z jego numerem już nikt nie zagra wiecej w Legii i to on ma pomnik pod stadionem. Legendy nie zawsze rodzą sie na statystykach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Z tym Gerrardem to myślę że niektórzy patrzą tylko dwa sezony wstecz i na tym opierają swoją opinię.

Statystyki to nie wszystko, "Legenda" to coś więcej niż samo boisko i cyferki.

Dla Chorwatów taki Zvonimir Boban jest stał się legendą a nie miało to związku z boiskiem pomimo to że był świetnym piłkarzem.

A co zrobił zobaczcie sobie na YT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso nie dorabiaj mi ideologii przejęzyczenia ;) po prostu zaspany byłem ;)

Nie ma co dyskutować o legendzie Stefana. Za dwadzieścia lat myśląc o Liverpoolu z tych czasów będziemy automatycznie mówic Gerrard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerrard jest legendą, Lpool i ang piłki klubowej. Jest też swojego rodzaju symbolem Lpool i BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso nie dorabiaj mi ideologii przejęzyczenia ;) po prostu zaspany byłem ;)

 

 

Spoko, zdarza się.

 

Gerrard jest legendą, Lpool i ang piłki klubowej. Jest też swojego rodzaju symbolem Lpool i BPL.

 

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbolem Lpoolu - na pewno. Bpl - przy lampsie, gigsie - nie koniecznie. No chyba, ze jest znany z tego, ze jest znany.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał sympatyk/kibic MU który jest całkowicie bezstronny w stosunku do Liv'poolu ;)

Już wystarczy, naprawdę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbolem Lpoolu - na pewno. Bpl - przy lampsie, gigsie - nie koniecznie. No chyba, ze jest znany z tego, ze jest znany.

Wydaje mi się, że jako kibic United na siłę starasz się zdewaluować znaczenie Gerrarda w historii BPL.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czym on sie zapisał w historii BPL? Tym, ze grał? Bo jak piszę, w rubryce osiągnięcia wygląda blado - historii brak.

dobra Pany - robota stygnie  ; ]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak legenda to statystyki :)

Ehhh, Co ta komercha i konsumpcjonizm robią z ludzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się angola jakiegoś, udzieli najlepszej odpowiedzi :-) nie chodzi tylko o statystki, ale też o zachowanie na i po za boiskiem też ma tu znaczenie, ciężko od kogoś na jego pozycji wymagać jakiś super statystk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi Misiu nie tłumacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnijmy to demokracyjnie :). Dodałem ankietę o Stivim, jest na samej górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj anonimowo bo po wynikach widać że się ludzie wstydzą i nie klikają "Nie". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz oddałem swój głos ; )

 

"dajta" spokój  z taką legendą, dobrze, ze nie trafiła do United, z tego co kiedyś pisali był bliski przejścia do Chelsea, Frank niech dziekuje losowi, ze tak się nie stało bo by go Steven przyćmił ; )

 

edit:

bycie legendą też zobowiązuje do pewnych zachowań, a w meczu z United zachował się jak jakiś szczeniak. Miał dać druzynie impuls dp gonienia wyniku, zamiast tego koledzy dostali liścia w twarz. I to w ostatnim  tak prestiżowym  meczu kapitan/legenda  pożegnał  się z kibicami.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samych statystykach to i Iniesta nigdy nie królował, a rankingów indywidualnych trochę wygrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×