Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A Casillas jedną nogą/ręką w FC Porto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry transfer ?? Ci idioci właśnie wydali 40 mln na 29 latka...

Niech Laporta wraca bo oni ten klub do reszty zepsuja...

Już pomijam fakt że za 4 mln zapewnili sobie prawo pierwokupu 3 brazyliczykow, z czego jednego już podobno dogadali za 20 od 2016 , ale najlepiej zapiwiadajacego się z tych 3 pozwolili sprzedać do Chelsea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarz dobry, cena już nie za bardzo. Ale podobno Lucho o niego bardzo zabiegał no i były propozycje z PL. Tak, czy inaczej ten ban transferowy wyszedł Barcelonie na dobre, całkiem niezłe okienko in/out się szykuje.

Ja też jestem zadowolony z okienka.Fajne transfery,ekipa może być jeszcze silniejsza niż w poprzednim sezonie.Czy jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie teraz Krystiana Ronalda nie będzie taka wesoła podczas klasyków. Dopiero dwa transfery a oba na duży plus. Ciekawe jakiego pomocnika Perez kupi jako odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze tylko Pana Piosenkę pogonią do Premierczips za godne pieniądze  ;) . I chciałbym przypomnieć, że za Laporty kupiliśmy niejakiego Czygrynskiego za 30 mln, nie wspominając Hleba, Caceresa oraz masę innego rodzaju wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucho,chciał Arde a ze cena wysoka za 29 letniego piłkarza.Trudno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze tylko Pana Piosenkę pogonią do Premierczips za godne pieniądze  ;) . I chciałbym przypomnieć, że za Laporty kupiliśmy niejakiego Czygrynskiego za 30 mln, nie wspominając Hleba, Caceresa oraz masę innego rodzaju wynalazków.

Teraz Laporta nie wygra na szczęście więc takich kwiatków nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kryminalista ma niby wygrać? Miejsce Bartomeu i Rosella jest za kratkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że Arda już fichado :) Tak doświadczonych na wszystkich frontach ludzi nam trzeba :) Co do wieku - a Mathieu ? ;) Tyle jap co on po zamykał to bania mała :)

IMO bardzo dobry ruch :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arda kozak. Technicznie idealny dla Barcy. Tylko oby głowa pracowała dobrze, bo temperamentem to on bije o kilka klas resztę drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 3 lata na wysokim poziomie pogra takze spokojnie, do tego walczak niesamowity. Swoja droga Arda przypomina mi Dana Bilzeriana jesli wiecie kto to jest :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 3 lata na wysokim poziomie pogra takze spokojnie, do tego walczak niesamowity. Swoja droga Arda przypomina mi Dana Bilzeriana jesli wiecie kto to jest :D

W którym klubie gra?

Arda dobry jest, dał awans Realowi do 1/2 LM - oby podtrzymał poziom w nowym klubie ;)

I nie piszcie bajek,że go Barcelona zmieni, to turek muzułmanin oni nie podlegają reformom

A Casillas jedną nogą/ręką w FC Porto.

Dzięki Bogu, ale są komplikacje bo Iker lubi pieniądz i mało zarobił przez całą karierę , chce od Realu 2/3 swojej pensji bo Porto może zapewnić mu tylko 2mln, z kolei Real nie chce mu płacić tyle kwitu za nic więc jest szansa, że zostanie i będzie trul De Gea o ile ten przejdzie. Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon przekupywali sędziów a na koniec jeszcze chcieli Wisłę... Za takie coś najlepiej jednych i drugich zdegradować niżej i będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego nienawiść ci rozum zaślepia. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon przekupywali sędziów a na koniec jeszcze chcieli Wisłę... Za takie coś najlepiej jednych i drugich zdegradować niżej i będzie najlepiej.

W sumie nie chce mi się z tobą przepychać bo pamiętam że zazwyczaj tu na forum miałeś mało co ciekawego do powiedzenia (nie licząc agresywnych oskarżeń), ale jednak zapytam: jak się czuje kibic drużyny którą wspiera obecnością na stadionie, gardłem, szalem i szmalem i się dowiaduje że ta jego ukochana drużyna nadstawiła pośladki aby mistrz nie powędrował do Warszawy ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon przekupywali sędziów a na koniec jeszcze chcieli Wisłę... Za takie coś najlepiej jednych i drugich zdegradować niżej i będzie najlepiej.

To, że chcieli zapłacić za wygranie meczu nie jest niczym złym. Jakby im płacili za porażkę to wtedy powinni ich zamykać.

 

W sumie nie chce mi się z tobą przepychać bo pamiętam że zazwyczaj tu na forum miałeś mało co ciekawego do powiedzenia (nie licząc agresywnych oskarżeń), ale jednak zapytam: jak się czuje kibic drużyny którą wspiera obecnością na stadionie, gardłem, szalem i szmalem i się dowiaduje że ta jego ukochana drużyna nadstawiła pośladki aby mistrz nie powędrował do Warszawy ?

 

Ja Ci odpowiem.

Przegrali mecz i tyle, nie dopowiadaj sobie do tego dziwnych historii bo gdyby się układali na odpuszczenie meczu to raczej na jakieś 0-2 albo 1-3 a nie na kosmiczny wynik 1-6. Gdyby tak było, że się podłożyli, kazano im i co tam jeszcze media związane ze stolicą wypisywały było prawdą czułbym się okropnie a rzeczywistość była taka, że byli mega słabi a Lech co strzelał to wpadało i tyle w temacie. A szukanie przyczyny przegrania mistrzostwa w tym, że Górnik przegrał mecz jest słabiutkie szczególnie gdy samemu się przegrywa z Lechem i u siebie i na wyjeździe. A na koniec powiem Ci, że cieszę się z tego, że Lech zdobył swoje drugie mistrzostwo jednocześnie mam nadzieję, że szybko odpadną z pucharów tak samo jak w zeszłym roku życzyłem tego Legii bo nie widzę w tym interesu dla Górnika. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jeszcze raz, nikt nie szuka tu usprawiedliwień . Wiele razy dawałem do zrozumienia że Legia sama obsrała sobie ten sezon i jest sama sobie temu winna. Jestem jej największym krytykantem nie tylko tu na forum, mimo że miłość do niej miałem wpajaną od małego jak jeszcze jako smark biegałem z pieluchą w okolicach Karczmy Słupskiej. Więc jeszcze raz powtórzę, Legia przegrała ten sezon na wiosnę, głupimi kadrowymi ruchami, samouwielbieniem i marną reakcją trenera na słabszą formę niektórych kopaczy.

A co do Twojej teorii na temat życzeń aby Lech czy Legia szybko odpadła z pucharów. No cóż, przez grzeczność nie będę Ci dokuczał, bo takie podejście traktuję jako lekko szczeniackie. Pamiętaj tylko jedno, że te punkty które ciuła każdy z naszych pucharowiczów kiedyś mogą się one przydać twojej ekipie, więc trochę interesu jest, aby naszym klubom w Europie dobrze się wiodło. Ja zawsze trzymam kciuki za nasze ekipy, może to trochę dziwne, ale nic nie poradzę. Nie mam wewnętrznej potrzeby cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, wręcz przeciwnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym klubie gra?

W klubie FC Życie na Luzie, sprawdź sobie gościa na instagramie jak Cie to ciekawi:D

 

A płacenie innym klubom za wygraną to mimo że jest troche dziwne i raczej nie za często spotykane o tyle raczej legalne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A płacenie innym klubom za wygraną to mimo że jest troche dziwne i raczej nie za często spotykane o tyle raczej legalne;)

Jest dziwne i nie dziwię się że budzi kontrowersje, ale w całej tej sprawie gubi się mały szczegół, że sytuacji takiej nie było. Zdementował ją kapitan i trener klubu Wisła, zdementowały ją też osoby z Legii. Widać że piłkarz Dudka chciał sobie w nowym miejscu pracy trochę lajków kupić, ale nie wyszło.

 

ps. wierzę że taka sytuacja mogła mieć miejsce, ale uważam że nawet jakby była to nie miała prawa wyjść z szatni. Myślę że Dudka sporo stracił w oczach byłych kolegów, ale to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie do nowej ankiety?

 

* cokolwiek związanego z Barceloną lub Realem zostanie z automatu pominięte :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy Polski klub zagra w fazie grupowej europejskich pucharów?"

"Czy Polska wygra z Niemcami?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale inne ankiety nie mają sensu i racji bytu. Kto by się przejmował tym kto bedzie wyżej w tabeli City czy Utd, ważne jest ile razy przynurkuje Kryśka czy puści pawia Krótkonogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie będzie takie: Kto uważa że Legia kupowała sędziów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marna prowokacja :)

 

A może taka: lepiej jako klub się nadstawić za darmo czy za kasę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×