Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż po szeyebanym po całości sezonie trzeba sobie "jakoś" odreagować :) Frustratów jest co raz więcej i co raz więcej wypisują bzdur ;) Trzeba to zlewać po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami się prowokujecie nawzajem jak dzieci wszyscy z tymi Realami i Barcelonami, a potem płaczecie jeden na drugiego.

Upał taki, poza tym że wam się chce nawet w ogórkowym sezonie pisać takie bzdety to ja nie wiem.

A bronicie tych Messich i Ronaldów jakby to co najmniej wasi szwagrowie albo kuzyni byli.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co, zamykamy temat do sierpnia? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real, Barcelona, Xbox na forum, do tego robota i upał. Jak żyć Ewka? No powiedz choć słowo...

Ja już nie wyrabiam, muszę iść na urlop chyba wcześniej.

Więc jestem na tak ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh widzę trzeba chyba akcję na kickstarterze rozpocząć "maść na ból dupy dla kibiców Realu"

Zobacz sobie akcję Messiego chyba z fazy grupowej gdzie był 2 razy faulowany , przewrócił się a i tak utrzymał się przy piłce i wszedł w pole karne, Krysia by się przewróciła , poprawiła włosy i zaczęła łapami do sędziego wymachiwać

Stary nigdy tu nie napisałem, że Messi to symulant czy szklanka więc mi tego nie wciskaj pod palce jedyne o co mi chodzi to to, że rywale czasami okazują mu za dużo szacunku i strachu. Zaimponowalo mi Chile bo zagrali bez tych uczuć i powstrzymali Leo.

Nigdy tezz nie pisalem, że cr7 to Walczak i charakterniak, Cr7 to szklanka i jak poczuje kontakt to się położy. Nie zmienia to faktu, że go uwielbiam. Ból dupy mogę mieć o to,że w RM nie ma gościa który weźmie wszystkich za morde i pokaże charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co, zamykamy temat do sierpnia? :)

 

Dla samych plotek transferowych zostawmy go... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nigdy tu nie napisałem, że Messi to symulant czy szklanka więc mi tego nie wciskaj pod palce jedyne o co mi chodzi to to, że rywale czasami okazują mu za dużo szacunku i strachu. Zaimponowalo mi Chile bo zagrali bez tych uczuć i powstrzymali Leo.

Nigdy tezz nie pisalem, że cr7 to Walczak i charakterniak, Cr7 to szklanka i jak poczuje kontakt to się położy. Nie zmienia to faktu, że go uwielbiam. Ból dupy mogę mieć o to,że w RM nie ma gościa który weźmie wszystkich za morde i pokaże charakter.

Klapki na oczach, "Real jest dobry ,Barcelona jest zła."

Ale ten twój czarno biały świat musi być nudny :)

Kończę temat bo nie chce mi się że ściana dyskutować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie wojenki to osobny temat sobie zrobcie, Real vs Barcelona i bedzie spokoj... tylko wtedy ten watek by zdechl bo o innych ligach nikt sie praktycznie nie wypowiada... tylko w kolko i w kolko gadka o maradonie i krystynie z gazowni, 3/4 tematu w takich bredniach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem gadamy o lidze polskiej, ale wtedy są złośliwości że kto ten tartak ogląda :)

 

a zostając przy Polysz Master Lyg, właśnie sobie czytam jak tam nasi pucharowicze się czują przed nowym sezonem. Mam takie nieodparte wrażenie że co rok wszyscy prężą pięknie muskuły w wywiadach przed sezonem, szczególnie prezesi opowiadają jakie to mają super pomysły na wzmocnienie jakości swojej drużyny. A co wychodzi? Legia sprzedaje, Lech sprzedaje bądź rozkłada ręce że więcej kasy nie mają. Jak zwykle za dwa dni będzie słychać że mamy kilku młodych chłopaków i w końcu oni muszą odpalić ( czyt. żaden transfer nie wypalił, kasą ze sprzedaży musimy pokryć pensje, a prasie trzeba sprzedać jakieś głodne kawałki że mamy tam z wysp figofago jakąś perełkę, tylko nie wiadomo czy do nas przyjdzie bo Real się za nim ogląda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klapki na oczach, "Real jest dobry ,Barcelona jest zła."

Ale ten twój czarno biały świat musi być nudny :)

Kończę temat bo nie chce mi się że ściana dyskutować :)

Wydaje mi się, że w momencie kiedy przyznałem rację co do wad Ronaldo i napisałem,że je akceptuje jako zawodnika RM + napisałem o Messim prawdę , temat dla Ciebie się wyczerpał bo: 1. Jak pojechać Ronaldo skoro on przyznał, że jest szklany i nurkuje? 2. Jak wychwalac Messiego skoro przyznał, że się nie przewraca i walczy?

Nie ma miejsca na trolla, co ??;)))

Ale co do jednego masz rację, że kończymy na tym tą wojenke :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. proszę się rozejść. najlepiej do cienia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. proszę się rozejść. najlepiej do cienia :)

Co się stało z moją wypowiedzią do jasnej ...??!! Cenzura? Czy kolejny kibic klubu skapanego w krwii Katalonczykow i Basków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o Messim i Ronaldo a i tak najlepszy jest Bravo. 4 trofea (chociaż UEFA nie uznaje mu LM), szansa na kolejne 3, nagroda dla najlepszego bramkarza w najlepszej lidze w Europie, nagroda dla najlepszego bramkarza Copa America. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi to są młodziaki z Fidżi, pyknęli Mikronezję 38 do jaja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o Messim i Ronaldo a i tak najlepszy jest Bravo. 4 trofea (chociaż UEFA nie uznaje mu LM), szansa na kolejne 3, nagroda dla najlepszego bramkarza w najlepszej lidze w Europie, nagroda dla najlepszego bramkarza Copa America. :P

 

Złota Piłka dla Bravo!? ;) eee Leo nie martw się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z moją wypowiedzią do jasnej ...??!! Cenzura? Czy kolejny kibic klubu skapanego w krwii Katalonczykow i Basków?

 

miałem do wyboru usunięcie posta albo warn za obrazę. masz już 2 w ciągu ostatniego roku, obydwa za obrazę innych, w tym tutaj. czyli mogłem Ci wlepić bana. uznałem że Ci słonko za bardzo przygrzało i przestałeś widzieć granicę pomiędzy bezsensowną ale kulturalną przekrzykiwanką, a chamskim wyzywaniem innych od debili. twój głupi tekst do mnie powoduje że zaczynam żałować decyzji no ale przez ten upał nie mogę się zdecydować.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem do wyboru usunięcie posta albo warn za obrazę. masz już 2 w ciągu ostatniego roku, obydwa za obrazę innych, w tym tutaj. czyli mogłem Ci wlepić bana. uznałem że Ci słonko za bardzo przygrzało i przestałeś widzieć granicę pomiędzy bezsensowną ale kulturalną przekrzykiwanką, a chamskim wyzywaniem innych od debili. twój głupi tekst do mnie powoduje że zaczynam żałować decyzji no ale przez ten upał nie mogę się zdecydować.

Czyli miałem rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Bravo na CA bronił świetnie, obok Ospiny najlepszy golkiper tego turnieju. Ciekawe jak w najbliższym sezonie będzie wyglądała sytuacja z obsadą bramki w FCB. Czy zostanie po staremu, czy też chłopaki się zamienią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałem rację...

 

z czym miałeś rację? że jestem fanem Realu? proszę Cię... :)

 

czy że cenzura? nie chcesz cenzury? proszę Cię bardzo. napisz swojego posta jeszcze raz. nie usunę go. zrobię z niego przykład...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo faktycznie jest kozak chlopina , a jak radził sobie w poprzednim klubie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo grał w Sociedad, miał opinię dobrego bramkarza ale mówiąc szczerze jego transfer do FCB trochę mnie zaskoczył. W sumie podobnie jak sprowadzenie Ter Stegena, a jak czas pokazał zarówno jeden, jak i drugi transfer okazał się strzałem w 10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arda piłkarzem Barcy.Koszt ponad 40 baniek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie do końca wiadomo, bo nowy prezydent może odrzucić ten transfer. Jednak tak chciał Enrique, więc pewnie nowy prezydent zgodzi się na transfer.

Dobry transfer i dobrze zrobił, że nie poszedł do Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Lucho go chce to jak nowy prezydent może zmienić zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarz dobry, cena już nie za bardzo. Ale podobno Lucho o niego bardzo zabiegał no i były propozycje z PL. Tak, czy inaczej ten ban transferowy wyszedł Barcelonie na dobre, całkiem niezłe okienko in/out się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×