Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I tak widziałem dużą poprawe w grze naszych piłkarzy. Nie chce ich chwalić nad wyraz, ale jeżeli będziemy poprawiać swoją grę i pozmieniamy dwóch, trzech piłkarzy, to możemy mieć fajną ekipę, jeżeli awansujemy na Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza prawa strona obrony byla tragiczna.Zszedl tragiczny Piszczek a wszedl rownie slaby Olkowski.Dla mnie najlepszy u nas Krychowiak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Taka porażka nie hanbi. Jestem zadowolony również z gry drużyny jako całości, niestety Piszczu nie ogarnął przez kontuzję czego Nawalka być może nie wziął na poważnie. Jak spotkam Łukasza znowu to się z nim rozmowie co tam się stało w tym Frankfurcie. Nie jest źle, Niemcy klepna Szkocji i sytuacja robi się dla nas coraz lepsza, wystarczą jakieś punkty z Irlandia i Szkocja i Mamy awans. Nie zawsze można wygrywać z Niemcami, jak to dumnie brzmi, i jeszcze bym powiedzial step by step jak to mawiał boski Leo, będzie wporzasiu, jestem tego pewien.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko wg mnie zarąbistą robote robi kapitan Lewy? Nie wiem dlaczego, ale odkąd on został kapitanem, to ta ekipa ma ducha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, średnio rozgarniety kibic futbolu na świecie wie że to gracz światowej klasy, tylko u nas niektórzy maja dalej problem żeby to dostrzec, co do opaski to napewno mu i reprezentacji nie zaszkodziła.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ducha? Hm, dostaliśmy 3:1 , mimo miliona piłek straconych przez szkopów nie byliśmy w stanie podejść bliżej i ukrócić Niemcom grę w dziada. Nie wiem czy w szatni Lewy coś w nosi, jest bardzo dobrym piłkarzem ale większe jaja ma Krycha. Gdyby reszta poszła częściej za jego sygnałem agresji może było by lepiej, a tak jest akceptowalna porażka . Nasi grali dobrze, o trzy klasy niżej niż Niemcy. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrać z mistrzami świata to nie wstyd,jeszcze w takim stylu !

 

Mimo porażki jestem zadowolony,jak i chyba zdecydowana większość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadowolony. Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników. Przy odrobinie szczęścia lub pecha mógł się różnie skończyć, bo jak byśmy wyrównali na 2:2 to nie wiadomo co by było, a i moglibyśmy z 5:1 przegrać. Tak czy inaczej wrażenie pozostawili po sobie bardzo pozytywne.

Najbardziej teraz śmiać mi się chce z jednej sytuacji. Przełączyłem któregoś dnia na powtórkę Cafe Futbol, gdzie dywagowali o składzie na ten mecz. Hajto (jak się wczoraj okazało - bardzo słusznie), próbował przekonać wszystkich w studio, że problem w obronie to my mamy po prawej stronie bo Piszczek po kontuzji, a Olkowski zaczął sezon fatalnie. Obstawiał Rybusa na lewą obronę. Roman "wku*wiam" Kołtoń oczywiście szydera i mina jak profesora nadzwyczajnego w stosunku do tępego ucznia, po czym pier***ął wykład dlaczego Rybus nie może grać na lewej obronie i że Nawałka takiego błędu nie popełni, prawa obrona jest pewna. Mało się nie zesrał ekspert od siedmiu boleści, zaczyna się mecz, wychodzi Rybus na lewą obronę, a prawa gra do dupy. Naprawdę wolę chyba spoconego Janka, niż tego myślącego, że pozjadał wszystkie rozumy, pajaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

football-is-90-minutes-pretending-youre-

 

 

Nie wiem jak wy możecie oglądać ten teatrzyk  ;)

Edytowane przez Kentucky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczorajszy mecz od strony widowiska był dobrym fajterskim spotkaniem. Krew się nie lała ale nikt nogi nie odstawiał :). Ogólnie najbardziej wolę patrzeć na cycate siatkarki które klepią się po dupeczkach po każdym punkcie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy możecie oglądać ten teatrzyk ;)

lepiej stąd idź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja Ci odpowiem bo jak to zrobi Cwir to możesz wyłapać bana. Trollujesz i to marnie, bez błysku i polotu, na całym forum. Temu :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ducha? Hm, dostaliśmy 3:1 , mimo miliona piłek straconych przez szkopów nie byliśmy w stanie podejść bliżej i ukrócić Niemcom grę w dziada. Nie wiem czy w szatni Lewy coś w nosi, jest bardzo dobrym piłkarzem ale większe jaja ma Krycha. Gdyby reszta poszła częściej za jego sygnałem agresji może było by lepiej, a tak jest akceptowalna porażka . Nasi grali dobrze, o trzy klasy niżej niż Niemcy. :/

No wg mnie ma. Za czasów Fornalika itd jak dostali dwie, to już atmosfera siadała i im się grać nie chciało. Teraz chcieli odrobić i wygrać. Grają całkiem inaczej. Widać większe zrozumienie. Nie będę mówił złych rzeczy na ich temat, bo ta gra mimo porażki, podobała mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jakieś ogólnie lepsze wrażenie miałem po tym meczu. chciało mi się oglądać do końca bo grali i próbowali. pomijam różnicę klas i posiadanie piłki (graliśmy z mistrzem świata), ale chcieli i próbowali. nie było tej typowej w ostatnich dekadach polskiej niechęci i zblazowania po straceniu bramki czy dwóch.

 

no ale już nie raz dałem się nabrać, oglądamy dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wg mnie ma. Za czasów Fornalika itd jak dostali dwie, to już atmosfera siadała i im się grać nie chciało. Teraz chcieli odrobić i wygrać. Grają całkiem inaczej. Widać większe zrozumienie. Nie będę mówił złych rzeczy na ich temat, bo ta gra mimo porażki, podobała mi się.

Jak się piłkarzom grać nie chciało to po co na boisko wychodzili?

Szkopy grali sobie w dziadka jak chcieli nawet jak piłkę tracili to był odbiór i ośmieszanie defensywy nawałki.Gdyby u nich grał lewandowski to 3 bramki zapakowałby z zamkniętymi oczami.Widać było brak klose,zamiast ładować w bramkę,starali się z piłką wjechać do bramki.Szkoda że mając 4 sytuacje na dośrodkowanie do lewandowskiego grosicki tylko raz się wykazał.Rybus nie potrafi wyrzucić piłki z autu a gundogan truchta sobie ponad 25 metrów z piłką i żaden obrońca mu piłki nie chce wybić.Milika nie widziałem w meczu ale to wina nawałki bo 2 napastników na niemców to zły pomysł(5 pomocników dałoby lepszy efekt -kto tym 5ym?).

Druga bramka to dowód że obrońcy to max poziom ekstraklasy bo żaden nie zrobił nic żeby zablokować gotze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glik to poziom ekstraklasy? Chłopie nie kompromituj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zapomina, że Polska to Polska, a Niemcy mistrze świata;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zapomina, że Polska to Polska, a Niemcy mistrze świata;)

Holandia 3 drużyna MŚ, a na razie nawet nie łapie się na baraże ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzepiecie się tam o tych uchodźcach , a nikt wyniku nie podaje. Stawiam 5:0 , ale swoim cygańskim nosem czuję okolice ósemki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w Krzysia Mączyńskiego, że strzeli ze dwie bramki. Jak nie dzisiaj to kiedy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak duży mieć trzeba fart żeby trafiić w grupie takie ogórki jak san marino,gibraltar,w przeszlłości azerbejdżan.Na gibraltar to można wysłać kadrę u20 i bez problemu powinni wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×