Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy Ojro będzie do obejrzenia gdzieś w necie? Bo nie będę miał dostępu do TV na mecz otwarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest w necie ;) Wygooglaj jakąś stronę z meczami na żywo, jest ich sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na stronie tvp będzie, mają transmisje w internecie i jak były jakieś inne wydarzenia sportowe typu MŚ w piłce ręcznej to można było oglądać za darmo, więc może i Euro też u nich będzie, tylko jeszcze kwestia czy uda się połączyć, bo to nie zawsze takie proste u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stronkę na której są różne transmisje, ale zazwyczaj są to jakieś arabusy, chińczyki czy tego typu dziwolągi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi jutrzejszego meczu? Spodziewam się niskiej wygranej, tylko nie wiem kogo :P Grecja niby jest całkiem przyzwoita, a w 2004 nawet wygrała cały turniej, z drugiej strony Polacy ostatnio nie grają źle (jak na nich). Myślę że obie drużyny są w stanie wygrać dlatego daje 1;0 dla nas, bo wypadałoby kibicować Polakom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie meczyki.pl możesz oglądać transmisje meczy. Po PL zawsze jest duży wybór szczególnie większych meczy. Mecze można oglądać poprzez przeglądarke, sam zawsze lige angielską tam oglądałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSKAAAAAAA!!!!!!!!!!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawiało patriotyzmem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystyki są w sumie na korzyść Polski, więc raczej takie 2:0 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudek typuje 0-0 i mówi, że skoro Grecy w 10 meczach eliminacji stracili tylko 5 bramek to jak my mamy im strzelić...ale w grupie mieli takie piłkarskie potęgi jak Chorwacja, Izrael, Łotwa, Gruzja i Malta z czego dali sobie strzelić bramki 2xGruzinom, Izraelczykom, Maltańczykom i Łotyszom. O dziwo najsilniejszym Chorwatom nie dali strzelić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-2.

Sry.

Bileciki na Polska - Rosja, Polska - Czechy, Włochy - Irlandia.

Urlop do końca miesiąca. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dlaczego kończy się jak zawsze??? Dobry początek, czerwona dla Greków i kompletna rozsypka w 2 połowie. Jestem wQ*****y :wallbash:

Oby tylko Czesi zremisowali z rusami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie teraz wychodzi brak ogarnia na wielkich imprezach,dyzma stawia na wielkiego gwiazdora wojtusia nieszczęsnego (zawalona bramka),który jedynie potrafi udawać wielce skoncetrowanego, a widać odczuwalny jest jednak brak doświadczonego i solidnego bramkarza jakim jest Boruc. Dyzma też nie wiem na co czeka ze zmianami, zamiast wpuścić grosika (bądźmy szczerzy, Rybus grał fatalnie w drugiej połowie), który rozruszał by greckich obrońców oddychających już rękawami, to konsekwentnie będzie grał jedną jedenastką (tylko kontuzja wymusi zmiane) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu "kibiców" po pierwszym meczu dalej będzie jeździć z flagami na samochodach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 30 minutach byłam zadowolona z gry Polaków. Później wszystko stopniowo zaczęło się sypać. Błaszczykowski, Piszczek - szkoda gadać. Lewy pokazał, że umie grać i że chce wygrać. Szczęsny - no cóż, w pewnym stopniu uratował nas przed porażką i nie rozumiem teraz nagonki na niego. Przecież to obrońcy zawalili wypuszczając Greka na sam na sam z bramkarzem. Pełno się porobiło znawców i to jest bardzo wkurzające. Gdzie nie wejdę, to złe komentarze są słane w stronę Wojtka. Nie darzę go jakąś wielką sympatią, ale dajta se spokójta... Cała drużyna zawaliła i taka jest prawda.

Nie wiem jak Wy, ale ja idę oglądać DOBRY mecz Rosji i Czech. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie przy bramce na całej lini zawalił Polanski, miał przed sobą niekrytego greka i go olał, finał znamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Rosja już 1:0 :P

@edit

2:0

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż Qrwa co im się stało w 2 połowie !

Boenisch na ławę.

Smuda wie lepiej oczywiście i zmian nie robi bo i po co ?

Szczesny nam uratowal remis takze nie rozumiem tego hejtu na niego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boenisch na ławę.

już lepszy on niż mistrz Wawrzyniak :P

Szczesny nam uratowal remis takze nie rozumiem tego hejtu na niego.

chyba Przemek Tytoń

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już lepszy on niż mistrz Wawrzyniak :P

Nie wspominaj o Wawrzyniaku aka poślizg przez niego Cacau w doliczonym czasie walnął na 2:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×