Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Płacze...płacze ze szczęścia. Mój kochany Bayern... Jak bóbr...

Piękny mecz. Ciśnienie uszami wychodziło. Gratulacje wielkie dla obu drużyn. Na długo zapamietam mecz.

Coś pięknego....

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tak jak NFL, że karne to loteria - zmęczenie daje się we znaki i to co innego niż taka normalna gra. To jest sport drużynowy, a nie indywidualny. Nigdy nie byłam za karnymi i nigdy nie będę. :)

Lepsi wygrywają ligę :happy: .

Edit: źle spojrzałam :P

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tak jak Selo

chyba jak NFL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że w finale będzie mecz rezerw :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za 15 minutami kiepsko zaprezentował się Real. Jeszcze w dogrywce przyzwoicie, a tak nie potrafili narzucić swojego stylu gry, pograć z przodu i stworzyć jakieś akcje dobre. Widać, że maraton ciężkich spotkań wyczerpał piłkarzy. Najpierw Bayern, potem wielki wysiłek na Camp Nou i dzisiaj 120 minut. Zabrakło dobrego wykończenia, świetnie spisywałby się bramkarz Bayernu w karnych. Chociaż Casillas też stanął na wysokości zadania ale jednak strzelcy nie stanęli. Ronaldo przestrzelił do tej pory jednego karnego po którym i tak padła bramka. Do tego strzelił w meczu, a teraz zawiódł. Kaka to samo i na koniec Ramos fatalnie. Jeden z gorzej strzelonych karnych w historii Realu. Gratulacje dla Bayernu, wytrzymał ciśnienie, wstał z kolan przy stanie 2:0 dla Realu. Zespół, który nigdy nie leżał Realowi, po raz kolejny ogrywa ich. Na pewno nie były to półfinały wielkich gwiazd. Dwaj najlepsi przestrzelili w sytuacjach banalnych jak rzut karny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze półfinały LM od wielu lat :)

Zespół, który nigdy nie leżał Realowi, po raz kolejny ogrywa ich.

Chelsea Barsie też nigdy nie leżała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są patałachy :/

Przy perfekcyjnie wykonanym karnym w 99% jest on nie do obronienia przez bramkarza. A od piłkarzy, którzy tygodniowo zarabiają więcej niż my wszyscy razem wzięci można wymagać 100% skuteczności.

Ale w sumie dobrze się stało, myślę, że dla Chelsea łatwiejszym przeciwnikiem będzie Bayern, chociaż będą mieć atut swojego boiska.

Co do drugiego półfinału to oglądałem końcówkę 90 minut + dogrywkę i było to raczej bez szału. Owszem, obie drużyny atakowały, ale strzałów z tego za dużo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sport, a nie matematyka. Ciężko pisać, żeby od kogoś coś wymagać w 100%. Historia piłki nożnej jest bogata w przestrzelone karne przez największe gwiazdy w najważniejszych momentach. W tym cały trud, żeby po 120 minutach biegania wytrzymać tą presję i strzelić perfekcyjnie. Dzisiaj Ronaldo i Kaka dopisali się do tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ale to są patałachy :/

Przy perfekcyjnie wykonanym karnym w 99% jest on nie do obronienia przez bramkarza. A od piłkarzy, którzy tygodniowo zarabiają więcej niż my wszyscy razem wzięci można wymagać 100% skuteczności.

2. Co do drugiego półfinału to oglądałem końcówkę 90 minut + dogrywkę i było to raczej bez szału. Owszem, obie drużyny atakowały, ale strzałów z tego za dużo nie było.

ad.1 Kasa nie gra - słyszałeś kiedyś o tym?

ad2. Tak - jedna bramka decyduje o FINALE LM to pójdą na wymiane ciosów - el kretino???

Piękny wynik, byliśmy lepsi i wygraliśmy zasłużenie ten dwumecz.

61d090eb4fb8661d26742bb674c61906.jpg?1335391944

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny wieczor, nienawidze realu wiec banana mam od ucha do ucha. Gratulacje dla Bayernu, zasluzyli na awans chociaz liczylem na final Barca-Bayern.

5d6b5f49-a89b-1ea2.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez diodaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1 Kasa nie gra - słyszałeś kiedyś o tym?

ad2. Tak - jedna bramka decyduje o FINALE LM to pójdą na wymiane ciosów - el kretino???

Piękny wynik, byliśmy lepsi i wygraliśmy zasłużenie ten dwumecz.

1. Tak, owszem słyszałem. Jednak nadal uważam, że od kogoś kto kosztował 100milionów euro można wymagać, że karnego trafi. Takie moje zdanie.

2. Proponuje przeczytać jeszcze raz dokładnie to co napisałem w pierwszym poście. Stwierdzam po prostu obiektywny fakt, że mimo wielu akcji groźnych strzałów było bardzo mało. I tyle. El kretino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El kretino?

Trochę mnie w nocy poniosło. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyszłość Josepa Guardioli na stanowisku trenera Barcelony rozstrzygnie się w piątek. Tego dnia władze klubu ujawnią, co dalej ze szkoleniowcem. Zdaniem hiszpańskich mediów, Guardiola pożegna się z zespołem. Decyzja miała zapaść podczas czterogodzinnego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno już potwierdzone przez niego samego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REAL MADRYT mistrzem Hiszpanii w sezonie 2011/2012 :)

:banana: :banana: :banana: :banana:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda tych dwóch okazji co CR7 nie wykorzystał. Teraz będzie ciężko dogonić Messiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tym bardziej, że liliput dzisiaj strzelił dwa druknięte karne ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to niestety już są raczej małe szanse, ale ważne żeby dołożyli Interowi gdzieś tak trójpak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki sezon ligowy Realu i mistrzostwo w 100% zasłużone. Byli po prostu najlepsi, jest to poprawienie bardzo wielu rekordów ligowych czy to i indywidualnych czy drużynowych. Schować się mogą wszyscy eksperci, którzy mówili, że Mourinho to zbyt defensywny trener dla Realu. Jose osiągnął kolejny sukces z drużyną w nowej lidze. Po Portugalii, Anglii, Włoszech i teraz przyszedł czas na Hiszpanię. Wielki trener, który tworzy niesamowity projekt. Na pewno niedosyt jednak pozostaje po tej LM, ale może za rok się uda. Do trzech razy sztuka. Teraz drużyna powinna skupić się na pomocy Ronaldo w wywalczeniu Złotego Buta. Wczoraj Ronaldo mocno skomplikował sobie zadanie, bo mógł mieć hattricka ale zmarnowany karny już drugi pod rząd i setka w ostatniej minucie mocno skomplikowały sprawę. Jednak teraz Real czeka dwa łatwiejsze spotkania. Jeżeli świętowanie nie będzie zbyt długie to może jeszcze powalczyć o ile Espanyol postawi się Barcelonie w derbach.

Może nie za bardzo odpowiednie zachowanie Ronaldo pod koniec meczu gdzie dał się sprowokować publiczności ale mi się podobało :) Kibice nie są nietykalni jeżeli sami prowokują to niech się liczą, że ktoś może odpowiedzieć. Pokazanie na herb Realu i na logo ligi wykrzykując Campeones zalazło trochę kibicom za skórę.

Fajnie jakby wygrali te dwa ostatnie mecze i skończyli sezon ze 100 punktami, które byłyby poprawieniem rekordu Barcelony wynoszącego 99 punktów.

Hala Madrid!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław mistrzem polski ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MISTRZ MISTRZ WKS!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×