Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

HAHA zagralismy dobry mecz .......Fronalik nie potrafi sie przyznac do bledu...Przeciez my nie mielismy druzyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za NC+: Fornalik out. Jutro o 14:00 dymisja. Jedyny pozytywny aspekt tych eliminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bramkę straciliśmy w złym momencie. Proponuję w przyszłości uzgadniać z przeciwnikiem lepsze momenty. Łubudubu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wezmą Urbana, zwolennikiem jego talentu nie jestem ale jest to solidny trener a Legia już za jego kadencji lepiej grać nie będzie, więc skorzystają obie strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w kadrze powinni grać najlepszy a Obraniak tej kadrze nic nie dawał.

 

Właśnie problem tej kadry polegał na tym, że grali aktualnie "najlepsi", a nie zespół. Majewski nastrzelał jakieś bramki, to pach na najważniejszy mecz powołany i zaczyna w 11, a tu po 7 minutach po meczu. I słuch o nim zaginął. :biggrin:

 

Swoją drogą nie rozumiem też Beenhakeryzmu, wszak za jego kadencji w El. MŚ wypadliśmy gorzej niż za Fornalika.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem tej kadry polegał na tym, że grali aktualnie "najlepsi", a nie zespół. Majewski nastrzelał jakieś bramki, to pach na najważniejszy mecz powołany i zaczyna w 11, a tu po 7 minutach po meczu. I słuch o nim zaginął. :biggrin:

 

Swoją drogą nie rozumiem też Beenhakeryzmu, wszak za jego kadencji w El. MŚ wypadliśmy gorzej niż za Fornalika.

Pokonaliśmy Czechy u siebie. W tych eliminacjach z kim wygraliśmy ? Mołdawia i San Marino. Jak dla mnie Beenhaker z el.MS 2010 > Fornalik. Z polskich trenerów jak dla mnie to Skorża byłby najlepszym wyborem.

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyprzedzi, mają 2 pkt mniej. Ale to co my mamy za obronę to jest kompromitacja, zero.

 

Ja p******e, Islandia w barażach... :biggrin:

A byc moze.W momencie w ktorym szpakowski powiedzial,ze Moldawia wygrywa 4:1 z Czarnogóra (what?!?!),spojrzalem w tabele ,i myślałem że ta tabela byla uaktualniana przed ostatnia kolejka spotkan eliminacyjnych,a sie okazuje,ze byla aktualizowana na bieżaco z wyników meczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonaliśmy Czechy u siebie. W tych eliminacjach z kim wygraliśmy ? Mołdawia i San Marino.

 

W tamtych z Czechami i San Marino, także bardzo podobnie tym bardziej, że grupa była łatwiejsza. No i trenera rozlicza się z wyników, a dla mnie 4 miejsce w grupie > 5 miejsce.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtych z Czechami i San Marino, także bardzo podobnie tym bardziej, że grupa była łatwiejsza. No i trenera rozlicza się z wyników, a dla mnie 4 miejsce w grupie > 5 miejsce.

To już indywidualne odczucie. Tam było chyba 6 zespołów a tutaj 5. Słowacja i Słowenia zagrały w MŚ, a myślę że Ukraina odpadnie w barażach ale zobaczymy. Nie ma się co licytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze byleby tylko nie wybrali Nawalke albo nie daj boze Wdowczyka,bedziemy mieli pacykarza na nastepne 2 lata.

W PZPN sa pieniadze.W kadrze sa nazwiska takie jak Lewandowski,Błaszczykowski,Piszczek,Szczęsny,Boruc.Troche mniej znane jak Glik,Krychowiak itd. Mysle ze praca dla zagranicznego trenera moglaby byc kuszaca.Trzeba tez patrzec na to z tej strony,ze gdyby daj boze przyszedł zagraniczny trener,i pojawily sie dobre wyniki,to pojawia sie tez sponsorzy.Zdaje mi sie,czy Biedronka juz zrezygnowala i nie bedziemy juz mieli Adamiaka i Adamiakowej do dyspozycji trenera? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam jest potrzebny jakiś zagraniczny selekcjoner, a nie żaden polski, nie mający pojęcia o niczym trener. Kiedyś takim kandydatem był Kasperczak, a teraz jak słyszę nazwiska Nowak, czy Nawałka to śmiać mi się chce. Kim oni są, jakie większe zespoły liczące się w Europie prowadzili i co Ci panowie osiągnęli oprócz tego, że zrobią 0,7l w kilka minut? Prawda jest też taka, że nie mamy tak naprawdę kim grać. Każdy psioczy na Lewandowskiego, ale jakbyśmy mieli takich 11 zawodników na swoich pozycjach jak on to i trener byłby nam niepotrzebny.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wywoływać u siebie sztuczny śmiech wygoogluj nazwisko Nowak. Poświęć na to co Ci wyskoczy ok. 10 minut. Przekonasz się ile lat świetlnych dzieli go od naszej rodzimej myśli szkoleniowej.

A co do Lewego. W tym dwumeczu można było się przekonać jak sporo mu brakuje do napastnika pełną gębą. Spójrz np w jakich warunkach gola strzelił nam Roney i porównaj to do patelni jaką zmarnował Lewy z Ukrainą( jego główka poszła nie wiadomo gdzie mimo że nawet obrońca go nieaatakował). Drugie porównanie to spokój napastnika przy golu Ukrainy i sytuacjaLewego z Anglią. Przy przyjęciu piłki przepuszczonej wcześniej przez kolegę między nogami, Lewandowski traci równowagę i oddaje asekuracyjny strzał niecelny, który przez podnieconych dziennikarzy będzie wspominany jeszcze przez trzy lata , jako szansa na uciszenie Angoli.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz jak słyszę nazwiska Nowak, czy Nawałka to śmiać mi się chce. Kim oni są, jakie większe zespoły liczące się w Europie prowadzili i co Ci panowie osiągnęli oprócz tego, że zrobią 0,7l w kilka minut? 

 

Wychodząc z Twojego założenia kim jest Carlos Alberto Parreira, jaki większy zespół liczący się w Europie prowadził i co osiągnął oprócz tego, że (hmm. mieszka w Ameryce Południowej, więc pewnie wciąga koks) wciągnie gieta koksu w kilka minut? 

 

 

Każdy psioczy na Lewandowskiego, ale jakbyśmy mieli takich 11 zawodników na swoich pozycjach jak on to i trener byłby nam niepotrzebny.

 

Jakbyśmy mieli 11 zawodników jak Lewandowski, to widząc po wczorajszym meczu: 

- każdy z nich nikomu by nie podawał tylko próbował strzelać, widząc nawet zawodników na lepszej pozycji

- każdy z nich jeśli już zdecydowałby się na podanie, to byłoby ono bezsensowne, niecelne i niezrozumiałe

 

Normalnie mnie szlag wczoraj trafiał jak gość z takimi umiejętnościami, który potrafi się zastawić, przetrzymać piłkę i wyjść spod ostrego pressingu kilku zawodników, może mieć tak fatalny przegląd pola podając niewiadomo gdzie i oddawać tak beznadziejne strzały. 

 

W ogóle kadra wczoraj grała jak zbiór indywidualności. Błaszczykowski tradycyjnie bez respektu dla rywala mieszał Anglików ile wlezie ale już grać nie było mu do kogo. Mierzejewski też grał tylko z Lewandowskim i choć podobała mi się jego gra, to na siłę próbował wciskać piłkę Lewandowskiemu, choć prosiło się o prostopadłą piłkę do idealnie wybiegającego zawodnika. Fajnie grał Sobota, a Szczęsny obronił nas przed blamażem. Zastanawiam się skąd pomysł na Celebana, który w ogóle nie potrafi grać bez piłki i ustawia się tam gdzie nie trzeba. Może zauważyliście jak przez niego kilka akcji poszło się...., bo pan Celeban stał jak kołek przy linii bocznej bez ruchu albo Błaszczykowski zmuszał go do przesunięcia się do przodu i wtedy było już za późno. A Peszko szkoda komentować.

 

 

Co to trenera - jeśli z Polski to tylko Nawałka, choć to niewiele zmieni w porównaniu z Fornalikiem więc jestem w 100% na nie, by selekcjonerem był ktoś z naszej ligi. Jeśli Polak z zagranicy to tylko Nowak, choć podobno nie dogadał się z Bońkiem o kasę odnośnie kadry olimpijskiej. Mam nadzieję, że będzie to trener zagraniczny, który złapie za pysk nasze gwiazdeczki i zaczną się starać dla reprezentacji oraz stworzy z nich kolektyw, a nie jak dotąd masę indywidualności. Fajnie podsumował tą reprezentację Tomek Hajto, który mówił, że kiedyś na zgrupowaniach wszyscy razem gdzieś wychodzili, siedzieli w hotelu też całą paką. Teraz zamykają się grupki w pokojach i grają w Fifę na konsolach. Więc gdzie ma być tutaj chemia między zawodnikami? I mam nadzieję, że nikt nie wpadnie w PZPN-ie na pomysł z Avramem Grantem, którego tutaj podajecie przykłady. Jego ostatnie "sukcesy" z Portsmouth i West Hamem raczej nie są jego atutami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha kto miał na tyle odwagi i chęci zmarnowania czasu na wczorajszy mecz naszej kochanej reprezentacji? Przyznam się szczerze, że to uczyniłem. I żałuję zmarnowania czasu. Wynik był wiadomy już przed rozpoczęciem, choć zakładałem, że będzie wyższy. Patałachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czas zmarnowany? Pewnie gdyby nie mecz siedziałbym przed konsolą i katował gta. A tak dałem chwilę odsapnąć konsolce. Wynik też przewidywałem, tylko liczyłem na lepszą jakość, podobno mieli grać o honor. Godnie pożegnać kibiców, hehe.

Btw.

Nie zastanawia was czasem taka sytuacja że gdy przeciwnicy zaczynają mecz/drugą połowę to cofają piłkę do tyłu i cierpliwie przez obrońców budują atak pozycyjny, a u nas co początek meczu to piłka do stopera i balon 40 metrowy . Od razu strata i bieganie jak barany za przeciwnikiem. Kuźwa, kiedy my się chociaż trochę nauczymy grać po europejsku?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się . fornalik zwolniony . oficjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fornalik jest pierwszym Polakiem ktory polecial do Anglii zeby stracic prace.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow pismaki beda mialy o czym pisac do wyboru nastepcy. Ciekawe co tam Boniek wymysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piątek ma być już podane nazwisko nowego trenera. jeśli to prawda to w głowie bońka już decyzja zapadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ma posluch w Gorniku nie znaczy,ze tak samo bedzie w reprezentacji.Po pierwsze w reprezentacji sa ( przynajmniej na papierze) lepsi pilkarze (a juz na pewno bardziej slawni).Po drugie na reprezentacje przyjezdzasz raz na jakis czas(albo wcale,nikt cie nie zmusi),a za gre w klubie Ci placa,no i grasz(albo trenujesz) w nim codziennie.Tak wiec to,ze Nawalka jest dyktatorem w Gorniku,nie oznacza,ze bedzie nim w reprezentacji.A tym bardziej nie oznacza,ze musi miec posluch - niektorzy moga sobie pomyslec tak jak w scence nizej ze znanego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

 

/edit

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/zbigniew-boniek-zdradzil-szczegoly-ws-nowego-selekcjonera/e70bx

Po tym stwierdzeniu ,,Ostatnio rozmawiałem z jednym dobrym trenerem zagranicznym, który pracuje z reprezentacją narodową. Zapytałem go, ilu zna polskich piłkarzy. Wymienił mi trzech: Lewandowskiego, Szczęsnego i Piszczka. On żyje futbolem, jest w to zaangażowany poważnie. Pozostałych zawodników naszej kadry nie znał. To dowodzi, ile czasu potrzebowałby, aby poznać drużynę - tłumaczył." wnoszę,ze prawie na pewno selekcjonerem bedzie polak,i zapewne to bedzie Nawałka - niestety...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×