Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za to go uwielbiam. Aż jestem ciekaw jak będzie grał za kilka latek , kiedy na totalnym doświadczeniu i z taką techniką może robić naprawdę cuda.

Ps . Uuuuuu , Dżiruuuuuu , ale babol komunikacyjny xD

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brama dla Arsenalu:D Weidenfeller i Subotić piękny prezent zrobili Giroud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wydałem 30k na dwa jumbo packi i może z 15-20 z nich odzyskam. Lipa ;)

 

To miał być temat Fifa 14 FUT, ale 99% ludzi i tak skuma o co kaman ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wydałem 30k na dwa jumbo packi i może z 15-20 z nich odzyskam. Lipa ;)

 

To miał być temat Fifa 14 FUT, ale 99% ludzi i tak skuma o co kaman ;)

To ja jestem w tym 1 % :D

A co do meczu ARS-BVB, kolejny raz sprawdza się zasada, że Lewandowski w klubie strzela dużo trudniejsze sytuacje niż ma w reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz skróty będą :) Barca marnie grała. Milan się tylko bronił i starał kontrować. Mecz nie porwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych meczach wygral Zlatan. 2 gol z pietki a 3 bomba z 28m (113 km/h).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na GD. Sobota, 18:00, Camp Nou ;D

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/107332-El-Clasico-w-specjalnej-oprawie-w-ncplus.-Trzy-komentarze-do-wyboru-wideo.html

 

Ciekaw jestem tego eksperymentu, ale i tak duet Orłowski-Wolski to nr 1 w Polsce jak dla mnie.

Orłowski to dla mnie patałach. Mecz Barcy to 100 komentarzy na temat Realu. Mecz Realu to 100 komentarzy co słychać w Barcelonie :D Poza tym obiektywny nie jest. Wolski jest ok. 

 

Co do 3 komentarzy to kto wybrał Ryczela na komentatora katalońskiego? Na prawdę nie ma już lepszych? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości z tego co się orientuję to w Hiszpani nie ma takiego określenia jak Grand Derbi, czy jak to się tam piszę. To chyba tylko w Polsce tak się określa te mecze, z nie wiadomo jakiego powodu. Dziwi mnie że fani Barcelony też się do tego poziomu dostosowują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spinać ;) Dla nich jest to El Clasico, dla nas Gran Derbi :) hiszpańskie święto piłkarskie ;) Jest to najważniejsze i najbardziej elektryzujące spotkanie ligowe na świecie ;)

 

Jeszcze tylko 2 dni 5 godz. i 14min :D

 

Fajna stronka na ten temat :) http://granderbi.pl/infopage/1/Gran_Derby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości z tego co się orientuję to w Hiszpani nie ma takiego określenia jak Grand Derbi, czy jak to się tam piszę. To chyba tylko w Polsce tak się określa te mecze, z nie wiadomo jakiego powodu. Dziwi mnie że fani Barcelony też się do tego poziomu dostosowują.

 

Jesteś w błędzie, el gran derbi jest w Hiszpanii powszechnie używane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także nie mogę znaleźć żadnej informacji która by potwierdziała słowa awakemana, a to że Gran Derbi używane jest jedynie w Polsce opowiadał kiedyś komentator komentujący ten mecz, więc chyba głupot by nie wygadywał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do piłki krajowej , ciekawe czy jak dziś legia przegra z turasami to czy jasiu poleci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa poleci. Ogoli w lidze jakąś Zawiszę czy Rucha i znowu bedzie świetny trener. A to że w Europie jest zagubiony jak mała owieczka to kogo to obchodzi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię Barcę, tak przy swojej obecnej formie, może dostać ostre baty od Realu, którego nie trawię.

Ale trzeba patrzeć jasno i niestety Barca ostatnio gra bardzo słabo. Oczywiście jak na ich normalny poziom, bo dla wielu klubów to wciąż nieosiągalny poziom.

Co nie zmienia faktu, że w kontakcie z bardzo trudnym rywalem mogą polecieć.

No, chyba że się w końcu zepną i zagrają coś sensownego :) Zobaczymy :)

 

Podobno na NC+ mają być 2 wersje komentarza...pro Barca i pro Real, nie ogarniam trochę filozofii tego, no ale co kto lubi XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orłowski to dla mnie patałach. Mecz Barcy to 100 komentarzy na temat Realu. Mecz Realu to 100 komentarzy co słychać w Barcelonie :biggrin: Poza tym obiektywny nie jest. Wolski jest ok. 

 

Co do 3 komentarzy to kto wybrał Ryczela na komentatora katalońskiego? Na prawdę nie ma już lepszych? :sad:

Leszek Orlowski to fanboj FCB ;) nie da sie sluchac jego pier... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek Orlowski to fanboj FCB ;) nie da sie sluchac jego pier... ;)

 

No widzisz a ja tego Pana uwielbiam :) Mam nadzieję, że będzie komentował El Clasico ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości z tego co się orientuję to w Hiszpani nie ma takiego określenia jak Grand Derbi, czy jak to się tam piszę. To chyba tylko w Polsce tak się określa te mecze, z nie wiadomo jakiego powodu. Dziwi mnie że fani Barcelony też się do tego poziomu dostosowują.

Masz 100% racji. Hiszpanie określają ten mecz tylko i wyłącznie jako El Clasico. Gran Derbi to wymysł jakiegoś durnego redaktora z naszego pięknego kraju.

 

Jesteś w błędzie, el gran derbi jest w Hiszpanii powszechnie używane...

Nie, to Ty jesteś w błędzie, robotyk dobrze napisał. Nie ma co, posiadasz wiedzę godną fana FCB.

 

Jak lubię Barcę, tak przy swojej obecnej formie, może dostać ostre baty od Realu, którego nie trawię.

Ale trzeba patrzeć jasno i niestety Barca ostatnio gra bardzo słabo. Oczywiście jak na ich normalny poziom, bo dla wielu klubów to wciąż nieosiągalny poziom.

Co nie zmienia faktu, że w kontakcie z bardzo trudnym rywalem mogą polecieć.

No, chyba że się w końcu zepną i zagrają coś sensownego :) Zobaczymy :)

 

Podobno na NC+ mają być 2 wersje komentarza...pro Barca i pro Real, nie ogarniam trochę filozofii tego, no ale co kto lubi XD

Barcelonę można pokonać, wystarczy podejść do nich bez strachu. Ten zespół całą swoją siłę czerpie właśnie ze strachu, jaki wywołuje wśród przeciwników. Jeśli ktoś zagra z nimi bez srania w gacie, od razu się gubią. Przykłady? Dwumecz z Bayernem oraz dwumecz z Atletico (ten drugi niestety przegrany przez Rojiblancos z powodu durnej zasady podwójnych bramek na wyjeździe w meczu finałowym - absurd wszechczasów).

Nie sądziłem też, że Canal+ zniży się do poziomu jakiegoś pro fanbojstwa obu stron. Na szczęście będzie do wyboru też neutralny komentarz.

 

Leszek Orlowski to fanboj FCB ;) nie da sie sluchac jego pier... ;)

Zgadzam się. Gość ma przeogromną wiedzę o La Liga, ale jego fanbojskie zapędy w stronę Katalończyków powodują odruch wymiotny.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o strach tylko o gigantyczną robotę taktyczną. Umiejętne wyeliminowanie tikitaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, taktyka jest równie ważna, zgadzam się. Ale żaden taktyk nie rozjedzie Barcelony jeśli jego piłkarze osrają się ze strachu. Odwaga (+koncentracja) moim zdaniem jest tu kluczowym warunkiem sukcesu.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty jesteś w błędzie, robotyk dobrze napisał. Nie ma co, posiadasz wiedzę godną fana FCB.

Rozumiem, że jesteś w Hiszpanii 3-4 w roku i tyle samo meczów oglądasz na żywo na stadionie...

 

Na pewno bardziej popularną nazwą w Hiszpanii określającą mecze Barcelona-Real jest El Clásico, Gran derbi to po prostu wielkie derby w języku hiszpańskim, ale każdy Hiszpan wie już o co chodzi. A że bardziej popularna jest nazwa El Clásico to już zupełnie inna para kaloszy.

 

Pewnie największy polski serwis poświęcony Barcelonie- http://www.fcbarca.com/ którego to członkowie są na każdym meczu Barcelony w liczbach od 20 do 1000 osób też nie posiada wiedzy godnej fana Barcelony, bo używa zamiennie do El Clásico zwrotu Gran Derbi, prawda?

 

Proponuje mnie googlować, a więcej podróżówać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogoli w lidze jakąś Zawiszę.

 

Jakiegoś jak już, a i z tym goleniem nic pewnego po tym co w Bydgoszczy zaprezentowała Wisła która było nie było ogoliła Legię. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×