Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lech 2:0 Wisła :down: Boguskiego sprzedać!!! Nawet za 4,40 ;)

Cartagena 1:4 Barcelona

Cartagena na początku zaskoczyła, ale Pedro i Cesc + Dongou wyprościli sprawę ;)

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci Boguski winien jak cały zespół grał beznadziejnie jak 4-ligowiec :P Szczerze mówiąc po tym, co pokazał Lech w poprzednim meczu z Koroną, to podejrzewałem, że z Wisłą będzie miał ciężką przeprawę, a tu odwrót o 180 stopni i ładna piłka kombinacyjna, wysoki pressing, a w Wiśle tylko długie piłki i może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz od strony Lecha na poziomie. Natomiast organizacja jak to u nas. Przecież od trzech dni mówili w tv że idzie huragan i będzie wiało i padało( włącznie ze śniegiem). Oczywiście maszyn odśnieżających brak, panowie Z łopatami i miotłami mieli ogarnąć całe boisko? Szczęście że bez kontuzji. Bo rachunek za wypożyczenie maszyn a operację czy rehabilitację byłby mocno inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że pierwsza czwórka odjeżdza już reszcie tabeli, pewnie pomiędzy tymi zespołami rozegra się walka o mistrzostwo, chociaż po tej śmiesznej reformie nic nie wiadomo.Sezon to się tak naprawdę zacznie dopiero po podzieleniu punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United kolejne baty, tym razem od Newcastle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz siły Bayernu i totalna demolka Werderu. Bramka na 6-0 poezja. 40ty mecz bez porażki w lidze. Ostatnia porażka w październiku 2012. Dobry prognostyk przed meczem z City.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz siły Bayernu i totalna demolka Werderu. Bramka na 6-0 poezja. 40ty mecz bez porażki w lidze.

 

Ciekawe kto teraz pobije ten rekord :)

Bawarczycy są bez serca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahhahahah! Wszyscy pisali, że real miał rozbić Xativę, a tu 0:0. I ten foch Di Marii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak wiadomo, że ich przejdą.

niech sie dzieciak pocieszy, jak w ostatniej kolejce Barca dostala to sie tak nie udzielal ;)

 

czekamy na jutro, kolejka LM :)

hahhahahah! Wszyscy pisali, że real miał rozbić Xativę, a tu 0:0. I ten foch Di Marii...

to nie forum onetu czy inny fejsbuk.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy finalistów Złotej Piłki.

Messi, Ronaldo i Ribery. Bez zaskoczki raczej. Ciekawe kto zgarnie trofeum, ja bym obstawiał Ribery'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ribery, chociaż chciałbym żeby zgarnął Ronaldo, jak dla mnie utrzymywał najrówniejszy poziom przez cały sezon. Osobiście to zamiast Messiego w trójce widziałbym Ibrahimovica który miał chyba najlepszy sezon w karierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ronaldo w tym roku nie wygra to będzie to jakaś kpina z tego gościa, za którym zresztą nie przepadam.

Edytowane przez YildirimKebab
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ribery, chociaż chciałbym żeby zgarnął Ronaldo, jak dla mnie utrzymywał najrówniejszy poziom przez cały sezon. Osobiście to zamiast Messiego w trójce widziałbym Ibrahimovica który miał chyba najlepszy sezon w karierze.

 

Jako całkoształt to może faktycznie masz rację.

Ale to Franck wygrał wszystko co było do wygrania i na dodatek walnie się do tego przyczynił :)

Wydaje mi się, że to jest najważniejszy argument, że to właśnie Frack zasługuje na wygranie owej nagrodę.

Co do pozostałych Gryczy których wymieniłeś - grać pieknie i nic nie wygrać (znaczącego) to troszkę za mało  :) zwłaszcza w zderzeniu z potrójną koroną + superpuchar.

Na tej samej zasadzie do owej rywalizacji powninien się włączć Van Persie i Kun Agureo - którzy notabene grają fenomenalnie i ciągną swoje Zespoły.

Takie jest moje zdanie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi jakos nic nie wygrywał a nagrode zgarnial . . .

 

I to oczywiście jest też nie do końca normalne :)

Chodzi mi o to, że teoria o pieknej walce na wojnie ze "śmiercią" na końcu to dobre dla epoki romantyzmu :biggrin:

Franck pięknie grał cały sezon, wygrał wszystko co było do wygrania. A że ma twarz mniej wyjściową od CR7 i jest mniej medialny od Lionela to fakt, jednak dla mnie nic nie znaczący. Zarówno Messi jak i CR7 nie zwojowali nic wielkiego poza ligą hiszpańską.

:)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie w ogóle przyznawanie takich wyróżnień indywidualnych w piłce nożnej jest nieporozumieniem:)

 

Ale skoro przy tym jesteśmy to wolałbym żeby wygrał Ribery, chociaż tak w miarę obiektywnie patrząc to chyba jednak Ronaldo bardziej zasłużył - fakt, że to Franck wygrał więcej jest o tyle mało istotny, że skoro już przyznajemy nagrody indywidualne to wyniki drużyny powinny mieć znaczenie drugo- albo i trzeciorzędne (i dlatego też uważam, że wszelki nagrody indywidualne w sporcie drużynowym to w dużej mierze bzdury, bo żaden piłkarz sam nic nie wygra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie w ogóle przyznawanie takich wyróżnień indywidualnych w piłce nożnej jest nieporozumieniem:)

 

Z tą tezą zagadzam się w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj się nie zgodzę z Tobą lennox, jak dla mnie to nie ma znaczenia czy Ribery coś wygrał czy nie. To jest nagroda indywidualna i nie powinny być brane pod uwagę osiągnięcia zespołowe. W ostatnich latach kilkurotnie wygrywał Messi i wg mnie całkowicie zasłużenie, nawet pomimo czasami słabszych sezonów Barcelony. Teraz niesamowity sezon miał Ronaldo, mimo że Real nic nie wygrał. Ribery też grał w tym roku genialnie, ale jak dla mnie to nie jest ten kaliber co CR. Każdy ma swoje zdanie, jakbym miał głos tobym zagłosował na CR :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież Messi zgarnie nagrodę za przezwyciężenie ciężkiej kontuzji. Nie rozumiem, czemu się czepiacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może za francuzem ciągnie się smród bzykania tych małolat i dlatego choć rzeczywiście zgarnął najwięcej , ktoś odgórnie trzyma nad nim szlaban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×