Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyjemy, zobaczymy. Dla Lewandowskiego to chyba najlepszy krok - w Anglii czy Hiszpanii raczej by nie błyszczał, Włochy piłkarsko ostatnio nie imponują. Ja tam mu w sumie źle nie życzę, chociaż za samo podejście do gry w kadrze specjalnym szacunkiem go nie darzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Lidze Mistrzów w sezonie 2014/2014 MOŻE się pojawi. Jak było z Goetze? Dopiero teraz gra, a kiedy przeszedł do Bayernu?
Tak, wiem, że miał kontuzje, itd. Nie zmienia to faktu, że aby wejść do pierwszej jedenastki najlepszej drużyny świata to jednak trzeba mieć więcej niż farta :)

Na początku będzie grał pewnie ze słabymi drużynami z ligi, skład B, itd. Może go Pep wpuści w ważniejszych meczach na końcowe minuty.

Tak jest z każdym, więc nie widzę, żeby tutaj miało być inaczej.

 

Co będzie to będzie, niestety z tym faktem trzeba się fanom Bayernu pogodzić.

 

Co mnie martwi, to nagły napływ januszy oraz to pieprzenie w polskich mediach o Bayernie, które się zacznie, gwarantuje Wam to.

Jak słyszałem już BvB w jedynce czy innym polskim kanale i porównywanie Lewusa do Messiego, to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Teraz będzie dokładnie to samo, tyle że słowo "BvB" zostanie usunięte na rzecz "Bayern".

Jedyny plus, że będą w końcu puszczać jako priorytet w szałowej TVP1 mecze FCBM, a nie żółtaczki, chociaż też nie wiem czy to powód do radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie martwi, to nagły napływ januszy oraz to pieprzenie w polskich mediach o Bayernie, które się zacznie, gwarantuje Wam to.

Jak słyszałem już BvB w jedynce czy innym polskim kanale i porównywanie Lewusa do Messiego, to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Teraz będzie dokładnie to samo, tyle że słowo "BvB" zostanie usunięte na rzecz "Bayern".

Jedyny plus, że będą w końcu puszczać jako priorytet w szałowej TVP1 mecze FCBM, a nie żółtaczki, chociaż też nie wiem czy to powód do radości.

 

Wiadomo, że wyniki/głośne transfery = napływ kibiców. Jeden zaczyna "kibicować" od dobrych meczów w LM, drugi od widowiskowego, pojedynczego spotkania, a trzeci od głośnego transferu. I moim skromnym zdaniem każdy z tych trzech ma takie same szanse na zostanie kibicem (już bez cudzysłowu) jak i "fanatykiem" sprzed tv lub monitora. A że przez jakiś czas niektórych będzie boleć to puste zainteresowanie klubem to cóż, skutek uboczny nie do uniknięcia. Ogólnie wyjdziecie na tym moim zdaniem dobrze, bo nawet z tej hipotetycznej rzeszy januszów, którzy zaleją fora i inne wynalazki część okaże się wartościowa i w jakiś sposób społeczność kibicowską Wam wzmocni, a sezonowcy się prędzej czy później wykruszą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sergiusz Ryczel jest z wami Panowie, od kolyski wierny fan FCBM :))))) 

ale beka :)).

Swoją drogą ciekawi mnie jak TVP rozwiąże sprawę z transmisjami, bo w BvB dalej jest 2 naszych graczy - jednak mysle, ze za Lewym pójdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1524794_671235912921172_227505783_n.jpghahahaha :biggrin:

 

W tym akurat nie ma nic dziwnego. Sergiusz "Sergio" Ryczel od dawna jest kibicem Bayernu ;) Było oglądać mecz z ManU na Allianz jak Olić wpakował w 90 na 2-1 to byś wiedział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryczel był fanem Bayernu do momentu aż nagle nasze trio nie zaczęło grać w BvB, potem mu się nagle odmieniło i Bayern stał się dla niego kolejnym zwykłym klubem.

Ile razy nie oglądałem jakiegoś spotkania, to praktycznie nigdy nie mówił o Bayernie, tylko wiecznie o BvB...a jak już coś powiedział to dosłownie 2 zdania.

Chodzi mi tutaj o studia przedmeczowe, bo wiadomo że jak się komentuje jakieś spotkanie, to trzeba się na nim skupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym akurat nie ma nic dziwnego. Sergiusz "Sergio" Ryczel od dawna jest kibicem Bayernu ;) Było oglądać mecz z ManU na Allianz jak Olić wpakował w 90 na 2-1 to byś wiedział :biggrin:

akurat nie wiedziałem, dał bym sobie rękę uciąć i pewnie nie tylko ja, że to najwiekszy fan BvB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam takiej drużyny jak ManU. Kończy się pewna era na sport.pl ;/

Już tak się nie spinaj o skrócenie nazwy. Nawet jeden z waszych serwisów używa tego skrótu w adresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinam, ale ja nie toleruje tej nazwy, tak samo jak nie toleruje, gdy przy wyniku jest skrót MUN.


A co do tej stronki to gadałem z kolegą który prowadzi tą stronkę i sam się z tego śmieje LD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinam, ale ja nie toleruje tej nazwy, tak samo jak nie toleruje, gdy przy wyniku jest skrót MUN.

Spoko mi tam nie robi większej różnicy czy Bayern czy FCB. Nie jest to nic obraźliwego.

Wracając jeszcze do Ryczela to trochę przesadzacie. Oglądałem finał CL na Nce i później miałem gole z TVP. Różnica była ogromna. Ryczel darł mordę zarówno po golach dla Bayernu jak i BVB. Szpakowski czy kto tam wtedy komentował w swoim stylu po bramce Robbena jakby rep. Polski wpakowali z tym swoim sławnym "jeden jedyny błąd" z żałobnym głosem.

 

PS. Bild podaje jednak że to będzie 5letni kontrakt a nie 4letni.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o komentarz to C+ nie ma rownych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma równych, bo nawet nie ma z kim porównywać :P TVP to wiadomo, dno i metr mułu, a EuroSport oglądam głównie Bundesligę to nie jest źle, ale emocji również brak, bo niestety komentują to przeważnie osoby, którym te kluby są obojętne.

 

Ja wiem, że z Bayernem jestem od dziecka i będę do śmierci, bez względu na to kto tam będzie grał i ile by nie przegrali/wygrali.

Mają swój złoty okres w końcu i liczę, że wykorzystają go tak samo jak zrobiła to Barcelona, bo takiej okazji znowu bardzo długo może nie być.

Także co będzie to będzie, a garstce fanom Bayernu z forum życzę niczego innego, jak emocji przy naszym ukochanym klubie, a na jakiś meczyk warto by się kiedyś wybrać razem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma równych, bo nawet nie ma z kim porównywać :P TVP to wiadomo, dno i metr mułu, a EuroSport oglądam głównie Bundesligę to nie jest źle, ale emocji również brak, bo niestety komentują to przeważnie osoby, którym te kluby są obojętne.

 

A słyszał Ty jak Hajto komentuje nasze mecze? :biggrin: Xavi Alcantara, Xavi Martinez, Piszczek lepszy od Lahma, Alaba kupiony z Hoffenheim, Bastian "czyli jak jak to Niemcy mówią Basti Fantasti ( chyba nie muszę mówić kogo to była ksywka i dodam tylko że nie Schweinsteigera ;) ), Bruno ( Breno ) i mógłbym z każdego meczu wymienić przynajmniej kilka takich perełek :biggrin:

 

PS. Ciekawe z jakim numerem będzie grał Lewandowski. Stawiam że 16 lub 18. 9tkę ma Mario, 7ke z którą też grał Ribery.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Lewandowskim i Bayernem to już pewniak? Jakoś znudziła mnie ta karuzela transferowa z Lewym, więc nie śledziłem zbytnio tematu, widzę jego twarz na serwisach i nawet tego nie czytam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszyscy jesteśmy Bawarczykami? Weź Michał, bo pęknę :P

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzicie w tym komenarzu Pola sarkazmu ? :shok:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×