Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze chelsea z liverpoolem zremisuja wydaje mi sie ze bedzie 0-0 albo 1-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=agBv_2nuO_k

 

Myślę, że warto poświęcić godzinę z życia. ;)

 

Szkoda, że autor dokumentu nie wspomniał, że Polonia w zasadzie sama się zdegradowała (a chyba największa w tym zasługa jej kibiców) kupując sobie awans do Ekstraklasy i uśmiercając Groclin zamiast wygrać go na boisku. Jak się okazuje, czasem życie bywa sprawiedliwe:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym szkodnikiem w polonii był jej prezio. Bob Budowniczy w normalnym kraju nie miałby prawa nawet hurtowni cementu prowadzić , a co dopiero wielką firmę deweloperską i profesjonalny klub sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Już zaraz dwa ciekawe spotkania Newcastle z Kanonierami i Chelsea - Liverpool. Jak w starciu ze Srokami obstawiam że Kanonierzy wyjdą zwycięsko tak Liverpool z Suarezem w takiej imponującej formie może po tej jednak słabej Chelsea może się przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonia wróci silniejsza. Ten ostatni mecz z Piastem i atmosfera na trybunach nigdy nie zostanie zapomniana, a na pewno ja jej nie zapomnę. Mam nadzieję, że jeszcze będzie mi dane pójść na ekstraklasowy mecz Polonii.

Wróci pewnie szybciej niż Ci się wydaje, tylko pytanie jako kto, czy jako Polonia czy kolejny dziwny twór rodem z Grodziska czy innej Niecieczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale traz mój Widzewek podąży pewnie podobną drogą co Polonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój widzewek skończy jeszcze lepiej niż ŁKS.Cycek was dosyć już wydoił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy pewnie tak samo, bo gorzej się raczej nie da.

Nie da się gorzej niż IV liga?

Ciekawe stwierdzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby drugie miasto co do liczby ludności w Polsce nie miało żadnej drużyny w ekstraklasie dłużej niż rok, dwa. Co to się dzieje w Widzewie i Łksie to jakaś parodia. Niestety w tych klubach cały czas rządzi beton i dopóki nie zostanie skruszony to nic się tam nie polepszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby drugie miasto co do liczby ludności w Polsce nie miało żadnej drużyny w ekstraklasie dłużej niż rok, dwa. Co to się dzieje w Widzewie i Łksie to jakaś parodia. Niestety w tych klubach cały czas rządzi beton i dopóki nie zostanie skruszony to nic się tam nie polepszy.

Może miasto mniejsze ale co mają powiedziec Katowice ?

To jest dopiero kaszana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się gorzej niż IV liga?

Ciekawe stwierdzenie...

 

Kolega zapomniał o Klasie B,C:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miasto mniejsze ale co mają powiedziec Katowice ?

To jest dopiero kaszana :/

Jest szansa że za rok GKS powróci do ekstraklasy, w sumie mógłby już wrócić w tamtym roku poprzez połączenie z Polonią i gdyby nie kibice nie wiadomo jak by się to skończyło. Chwała im za to, że nie poszli tą drogą i walczą o awans w sportowej walce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma C klasy. W wyniku pseudo reform i sztucznych upgrejdów powstała ekstraklasa, pierwsza liga uraczyła swą nazwą drugą, itd, itd.

Szkoda że ze zmianami nie poszła jakość.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że za rok GKS powróci do ekstraklasy, w sumie mógłby już wrócić w tamtym roku poprzez połączenie z Polonią i gdyby nie kibice nie wiadomo jak by się to skończyło. Chwała im za to, że nie poszli tą drogą i walczą o awans w sportowej walce.

Może, może. Oby.

Przekleństwo rodu Dziurowiczów ciąży nad tym klubem od lat i trzeba to sobie jasno powiedzieć.

Co nie zmienia faktu, że jest nienormalne (jak cały PL Football) by taki klub tułał się poza Ekstraklasą.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Mariana Gieksa była liczącą się ekipą w naszym kraju.Pamiętam legendarny już mecz z Bordeaux.

 

Na razie sredni ten mecz Arsenalu.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma C klasy. W wyniku pseudo reform i sztucznych upgrejdów powstała ekstraklasa, pierwsza liga uraczyła swą nazwą drugą, itd, itd.

Szkoda że ze zmianami nie poszła jakość.

 

Na mazowszu akurat nie, ale w paru okręgach jeszcze C klasa się utrzymała - wszystko się rozbija o ilość klubów.

 

Co nie zmienia faktu, że jest nienormalne (jak cały PL Football) by taki klub tułał się poza Ekstraklasą.

 

Akurat nie tylko w Polsce utytułowane kluby pokutują gdzieś w niższych ligach;)

 

Tym niemniej akurat za Gieksę trzymam kciuki, bo a) bardzo postawa mi się postawa kibiców, którzy nie dali swojemu klubowi zgnić w IV lidze; b) wolę w Ekstraklasie mocne kibicowsko ekipy. Inna rzecz, że tyle śląskich klubów w Ekstraklasie, że niedługo co trzeci mecz w lidze będzie rozgrywany na Śląsku;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co przed chwilą zmarnował to głowa boli. Arsenalowi naprawdę potrzebny napastnik na ich poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Mariana Gieksa była liczącą się ekipą w naszym kraju.Pamiętam legendarny już mecz z Bordeaux.

Poniekąd.

A pamiętasz zadymy z Dębskim i to co nawyprawiał jego synalek z tym klubem ?

Przyjedź na GKS i powiedz tutejszym ludziom coś dobrego o Dziurowiczach :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski podpisze kontrakt z  Bayernem 2 stycznia :ermm: Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony sprawdzony w BL i z taką pomocą jak w Bayernie może strzelać jak na zawołanie. No i za darmo. Z drugiej nie chcę żeby Bayern był tym czym teraz w polskich mediach jest BVB.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firo skąd masz tą tragiczną wiadomość ?

Mam nadzieje, że to jeszcze nic pewnego bo na samą myśl rozpacz mnie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firo skąd masz tą tragiczną wiadomość ?

Mam nadzieje, że to jeszcze nic pewnego bo na samą myśl rozpacz mnie bierze.

Podaje to Bild i Borek na swoim twitterze. Kontrakt na 4 lata, 11 mln euro za sezon.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani Bayernu przygotujcie się na napływ sezonowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×