Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Firo - mnie się już nawet nie chciało tego prostować a co dopiero odnosić do tych teorii :)

Niech sobie myślą co chcą :biggrin:

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Firo - mnie się już nawet nie chciało tego prostować a co dopiero odnosić do tych teorii :)

Niech sobie myślą co chcą :biggrin:

Też mi się nie chciało jednak pisanie takich bzdur sprawia że otwiera mi się nóż w kieszeni. A kto może akurat do tego tematu wejdzie jakaś zagubiona dusza, przeczyta ten post i będzie głosić w necie opowieści o złym Bayernie i szlachetnej, biednej Borussii, nie sprawdzając nawet czy to co wyczytał ma jakieś pokrycie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez w meczu z MC też nic specjalnego nie grał.Lewy .jeszcze będzie płakał jak tam pójdzie.

Suraez był chyba najlepszy z LFC, jego prostopadła piła po której był skandaliczny spalony (napastnik był dwa metry przed obrońcą) idealna, nie wspomnę o kilku setkach jakie wypracował kolegom. Niech im podziękuje że przegrali ten mecz, bo powinni w 20 minucie prowadzić 2:0

a swoją drogą United już tylko 8 pkt do pierwszego miejsca w tabeli :P Ależ ta liga jest ciekawa w tym roku, będzie zacięta walka do samego końca sezonu, i może powtórzy się finisz z 2012 roku !  I jedna ciekawostka przeczytana gdzieś na forum, Liverpool - sezon świetny 35 pkt, United - beznadziejny sezon 34 pkt :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedna ciekawostka przeczytana gdzieś na forum, Liverpool - sezon świetny 35 pkt, United - beznadziejny sezon 34 pkt :biggrin:

Niezłe, ale jako kibic United mogę powiedzieć, że zęby często bolą patrząc na grę ulubionej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ale jako kibic United mogę powiedzieć, że zęby często bolą patrząc na grę ulubionej drużyny.

Fakt, gra dupy nie urywa, ale poprzedni sezon było dokładnie to samo, tylko że więcej punktów ze słabiakami zbieraliśmy. Stracone 6 pkt u siebie w dwóch meczach i bylibyśmy w top3. Póki co najważniejsze zbierać punkty, chociaż w Bayerem czy Aston Villa w pucharze gra wyglądała całkiem przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Boże, żeby to była kolejna plotka z lewusem...nie zniósłbym natłoku cebularzy i januszy, którzy to z Bayernem są za pan brat...

 

A tak btw, mój prezent :biggrin: Oryginał, nie jakieś podrobione gówno :P

 

ymyterer.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam %-) Jakby nie patrzec Lewandowski jednak jest lepszy od Mandzukicia,wiec chyba kibice powinni sie cieszyc,ze dobry zawodnik wzmocni ich ulubiony klub,a nie lament na forum ze nie zniosa nalotu januszy od 'zawsze' wiernych Bayernowi. 

Ale telewidzowie TVP niech sie modla zeby Lewy tam nie poszedl,bo bedziecie na okraglo Niemcow ogladac, Bayern z BVB na przemian.

Edytowane przez DeX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP co kto woli.

Takie zdanie niektórzy włącznie ze mną mają i to nasze święte prawo co do możliwości jego wyrażania.

Tylko jak to jest, że nikt ze starej ekipy nie chce lewusa w FCBM ? - poczytaj fora Bayernu to sam zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to jest, że nikt ze starej ekipy nie chce lewusa w FCBM ? - poczytaj fora Bayernu to sam zobaczysz.

Mówisz o forach polskich czy także niemieckich? Tak czysto piłkarsko to Lewy w Bayernie się pewnie przyda, bo to dobry piłkarz jest. A że na forach pojawi się sporo baranów - cóż, właśnie dlatego po dobrych wynikach Legii omijam wszelkie fora, bo (chociaż skala oczywiście inna) mechanizm podobny - sami wierni fani pod tytułem "widziałem kiedyś z zewnątrz stadion w czasie meczu".

@Patricko: fajny ręcznik:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o forach PL i D.

Poza tym, co do forów PL - znam tam sporo ludzi ze starej ekipy i raczej nie powiedziałbym że owe osoby to barany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym, co do forów PL - znam tam sporo ludzi ze starej ekipy i raczej nie powiedziałbym że owe osoby to barany.

 

No to przecież o tym właśnie piszę, mówiąc o baranach myślałem o tych wszystkich nowych "wiernych fanach zawsze" co to się pojawią po transferze Lewego (tudzież kolejnym sukcesie w LM na przykład), a nie ludziach sympatyzujących z klubem od iluś tam lat i bez względu na wyniki i aktualną sytuację finansowo-sportowo-kadrową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski,tak naprawdę to nie miał jeszcze prawdziwej konkurencji w klubie.Jak pójdzie do Monachium ,to żeby za kilka miesięcy nie płakał że Pep go nie lubi.Powtórzę to jeszcze raz najlepszym klubem dla niego moim zdaniem byłby Arsenal ,a nie żadne Reale,Barcelony i Bayern.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami wierni fani pod tytułem "widziałem kiedyś z zewnątrz stadion w czasie meczu".

 

Idąc tym tokiem rozumowania to jestem ciekawy ilu z "najwierniejszych" fanów Bayernu było kiedykolwiek w Niemczech. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to denerwujące. Borussi kibicuje od nastu lat, były czasy kiedy ocierała się o 2 budeslige, z racji odeległości i kosztów jedziłem rzadko bo raz na sezon, ostatnio byłem na LM z Shakhtarem, ale stadion znam lepiej niż ten co mam pare km od domu ;p Teraz niemal KAŻDY jest super fanem Borussi bo gra 3 polaków i odniosła ostatnio sukcesy i jakoś lepiej się czułem kiedy tak nie było, oczywiście trochę kibiców zostanie z tych nowych pozna historie będzie oglądać mecze i zostanie nawet jak wróci przeciętność ale zdecydowana większość przeniesie się na sezon dwa do innego klubu gdzie przejdzie Lewandowski ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu okaże się że Lewy zostaje w Dortmundzie na kolejne 5 lat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu okaże się że Lewy zostaje w Dortmundzie na kolejne 5 lat:)

 

I tego nam wszystkim życze w nadchodzącym nowym roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox,chyba żartujesz ze aby uzyskać odpowiedź na pytanie dlaczego WY nie chcecie Lewego w Bayernie,pójdę czytać fora o klubie,który mnie całkowicie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox,chyba żartujesz ze aby uzyskać odpowiedź na pytanie dlaczego WY nie chcecie Lewego w Bayernie,pójdę czytać fora o klubie,który mnie całkowicie nie interesuje.

 

To po co zaczynasz rozmowę w temacie, który Cię nie interesuje ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ciężko się z Tobą dogadać.

interesuje mnie konkretnie wątek Lewandowskiego w Bayernie i dlaczego go tam nie chcecie.Proste pytanie nie mające IMO nic wspólnego z tym,ze Bayern jest mi neutralny.

 

/mowa oczywiście o argumentach sportowych,bo to że będzie napływ 'kibiców' z Polski to moim zdaniem żaden problem.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dex

Trochę Bayernowi Lewandowski goli nastukał, to się obrazili i go nie chcą ;)

 A tak na serio, pewnie się sezonowców boją. Ale sezonowców Bayernu i tak pewnie jest niemało, po tym jak wygrali wszystko co się dało, więc kilkadziesiąt tysięcy w tę czy we w tę nie powinno im zrobić różnicy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern jest i tak jeszcze stosunkowo mało "piknikowy" w stosunku do Realu czy Barcelony, tam to dopiero się dzieje. Sportowo to życzę akurat Lewandowskiemu jak najlepiej, bo co by nie było nie mieliśmy w historii za dużo zawodników, którzy odgrywali znaczące role w swoich klubach. Oczywiście nie jest to zawodnik klasy Messiego czy Ronaldo ale myślę, że z Madzukicem w Bayernie sobie spokojnie poradzi i będzie strzelał gole dla FCBM a to chyba dla fanów Bayernu jest najważniejsze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak z tylko czysto sportowego punktu widzenia FCBM nie ma lepszego N od Lewego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się dopiero okaże. zobaczymy dopiero teraz (oczywiście jeśli dojdzie do transferu) jakiego formatu napastnikiem jest lewy. w bvb cała gra , jak i taktyka często ustawiane były pod niego . szybcy skrzydłowi wrzucali a cwany lis czasem tylko dokładał nogę i brama. w fcbm będzie większa presja , większa konkurencja, mniej czasu na aklimatyzację i oczywiście inna gra. bayern za guardioli mocno klepie w ataku pozycyjnym, szybkie zmiany pozycji , dobra taktyka , szybka noga i głowa. ciekawe jak odnajdzie się tu lewandowski? :)

zresztą mam nadzieję że dość szybko , bądź co bądź lepiej go oglądać w dobrym klubie w mocnej lidze niż w reprezentacji ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a tym czasem w polskim piekiełku tak się robi biznes na piłce: http://www.zawiszafans.net/news/6598_Panowie_wspolnicy_Radoslaw_i_Rafal_nie_wszystko_da_sie_zamiesc_pod_dywan.html

 

I nagle staje się jasne czemu tak pilnie trzeba było we wszystkich mediach zrobić z "pseudokibiców" i "bandytów" wroga nr 1 dla wielkiej piłki w Bydgoszczy. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×