Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak ktos nie ma Cyfrowego Polsatu to ma pozamiatane! :/ A jak bedzie z samymi Euro 2016? Nie ma czasami jakiegos przepisu nakazujacego pokazywanie wszystkich meczy na ogolnodostepnych kanalach?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktos nie ma Cyfrowego Polsatu to ma pozamiatane! :/ A jak bedzie z samymi Euro 2016? Nie ma czasami jakiegos przepisu nakazujacego pokazywanie wszystkich meczy na ogolnodostepnych kanalach?

Polsat HD jest dostępny w kablówkach, na nC+ i w DVB-T. Polsat Sport News (cyfrowo) też jest w DVB-T i na nC+. Także mecze naszych i coś tam jeszcze można zobaczyć.

 

Edit: Polsat w DVB-T nie jest w HD, sorry.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD jest dostępny w kablówkach, na nC+ i w DVB-T. Polsat Sport News (cyfrowo) też jest w DVB-T i na nC+. Także mecze naszych i coś tam jeszcze można zobaczyć.

Mecze "naszych" musza byc pokazane na ogolnodostepnych kanalach, jest na to przepis. Natomiast co z reszta meczy podczas takich duzych eventow jak EURO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze "naszych" musza byc pokazane na ogolnodostepnych kanalach, jest na to przepis. Natomiast co z reszta meczy podczas takich duzych eventow jak EURO?

Cały turniej na antenach Grupy Polsat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały turniej na antenach Grupy Polsat.

Wliczajac Polsaty Sport, niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny- Olkowski, Glik, Szukała, Wawrzyniak - Grosicki, Krychowiak, Klich, Rybus - Milik, Lewandowski

 

brzmi groźnie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny- Olkowski, Glik, Szukała, Wawrzyniak - Grosicki, Krychowiak, Klich, Rybus - Milik, Lewandowski

 

brzmi groźnie 

Jak z Giblartarem Lewy się nie odblokuje to chyba już z nikim się nie odblokuje, łatwiejszego meczu w życiu już mieć nie będzie :)

Obstawiamy wyniki ?

2-0 wygramy moim zdaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam czwóraka. Ale czy bramke strzeli Lewy to nie mam zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam gładkie 6-0 i hattrick Lewego :) 

 

PS. Już możecie się uspokoić, bo na prawdę nikt tego nie chce czytać. Dodam tylko, że dostałem warna za 1 (słownie jeden) post, bo gościu na mnie najeżdżał i mu odpisałem. Wy już 4 strony dobrze się bawicie i nikt nie reaguje. Sprawiedliwości nie ma na tym świecie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że grozi warnem ale nie mogę się oprzeć. Gra Wawrzyniak , są szanse na emocje :D

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że grozi warnem ale nie mogę się oprzeć. Gra Wawrzyniak , są szanse na emocje :biggrin:

 

yep. warn :pardon:

 

wyluzuj bo już Ci mało zostało  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, komentujemy na SB. Nowe zasady opisane na początku tematu. Jak widać grozi warnem :(

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wliczajac Polsaty Sport, niestety..

 

Polsat jest ogolnokrajowym kanalem, takze sorry. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Już możecie się uspokoić, bo na prawdę nikt tego nie chce czytać. Dodam tylko, że dostałem warna za 1 (słownie jeden) post, bo gościu na mnie najeżdżał i mu odpisałem. Wy już 4 strony dobrze się bawicie i nikt nie reaguje. Sprawiedliwości nie ma na tym świecie ;)

to raportuj. nie monitorujemy każdego tematu. Ty trafiłeś jak akurat go czytałem i ostrzegałem parę postów wyżej. niedawno ktoś w końcu zaraportował tą kłótnię i już po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klich ,nawet na tle amatorów z Gibraltaru jest żenujący..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 do przerwy z Gibraltarem........ drugiej już nie oglądam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ekipę taką jak Gibraltar skleili byśmy z ludzi z forum, widać, że to amatorzy - piłka im odskakuje jak szalona, panika jak już sa w jej posiadaniu, oni niedawno kupili swoje pierwsze profesjonalne piłkarskie obuwie.  A nasi z nimi 1-0 po 45min, masakra.

Komentarz Kowalczyka i te podśmiewanie pod nosem z Gibraltarczyków co najmniej nie na miejscu.

I co to za pieśń na trybunach? "zawsze i wszędzie policja ...." to jakieś żarty ? :P

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktos nie ma Cyfrowego Polsatu to ma pozamiatane! :/ A jak bedzie z samymi Euro 2016? Nie ma czasami jakiegos przepisu nakazujacego pokazywanie wszystkich meczy na ogolnodostepnych kanalach?

W ogólnodostępnej musi być pokazana nasza kadra i z tego co wiem polfinaly i finał.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu - to jest GibRaLtar nie GibLaRtar :) Choć Tobie to można wybaczyć, natomiast duetowi w składzie superkomentator Borek wespół z superekspertem "Celtic zgwałci Legię na boisku" Kowalczykiem to już nie przystoi mylić nazwy kraju. Zaczynam tęsknić za Szpakowskim

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwię jak zakoduja Euro i zrobią takie kanały jak w siatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 do przerwy z Gibraltarem........ drugiej już nie oglądam.

To się pod warna nie łapie ? :whistling:

 

Co do Klicha to nie dziwię się że za niego gra słaby Malanda który z 3 metrów do bramki nie trafia. Ciekawe ile Niemcy im wbiją jak zagrają w optymalnym składzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pod warna nie łapie ? :whistling:

 

przeczytaj regulamin w pierwszym poście, tam znajdziesz odpowiedź.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pod warna nie łapie ? :whistling:

Co do Klicha to nie dziwię się że za niego gra słaby Malanda który z 3 metrów do bramki nie trafia. Ciekawe ile Niemcy im wbiją jak zagrają w optymalnym składzie :D

Klich to zrobił wielki błąd,odchodząc z Zwolle.Tam był gwiazdą,asysty,bramki i co najważniejsze grał.

Trener ŁKSu,podał się do dymisji.

http://www.lkslodz.pl/pilka,klub,news,1737

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie w meczu portugali z albanią. Jakby ktos byl zainteresowany to polsat sport news .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie w meczu portugali z albanią. Jakby ktos byl zainteresowany to polsat sport news .

U mnie ten kanał jest w tragicznej jakości.Poskseloza tak wali po oczach że oglądać się nie da.Krystyna gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×