Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczy to gry ? To co Ci sie nie podoba ?

Taką mam mała sugestię, bo chyba jednak nie każdy ma parcie na te trofea i chęć czytania o nich przez pół strony. Tematy o grach powinny być o grach, a nie o trofeach tym bardziej, że jest do tego specjalny temat na tym forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mój problem. Tego linka miałem zapisanego w przeglądarce, bo czytałem go jeszcze zanim pojawiła się wersja PL... czyli prawie tydzień temu. Jak widać rączek nie urwało, skoro sam sobie znalazłeś.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba urwało, bo już nie napisał nic.

Bo niby o czym? Nic nie urwało w końcu PL dopiero dzisiaj się ujawniło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ulepszeń posiada każda z broni? :)

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ulepszeń posiada każda z broni? :)

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

max 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie z multi padały takie liczby ;)

---------------

Skrobnięte przy pomocy TapTusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jak zakupię wersję PL to będę mógł grę przejść w oryginale bez polskiego dubbingu ani polskich napisów? Jest taki wybór w menu jak to było np. w Uncharted 3?

Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w wersji PS3 (oznaczonej znaczkiem PL/ANG) możesz grać w dowolnej konfiguracji - jest zarówno dubbing polski, jaki i ścieżka angielska oraz napisy polskie i angielskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ucieli nabijanie exp na prv to ja sobie wówczas raz jeszcze przemyślę wbicie platynki.

można jeszcze na priv ubijać exp. Właśnie szukam kogoś z HS do wspólnego expienia. Można w 2, w prywatnym meczu, uzbierać 66k-70k w 20 minut. Chętni?

P.S 66k-70k jest to podane bez perka za dodatkowy exp. Z nim od 92k-103k. Wyjaśniam, bo padały pytania na priv oto.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę i niestety nie zdobyłem trofeum "Były poszukiwacz przygód". Czy po napisach końcowych jest jakieś miejsce na wyspie, w którym są przeciwnicy?

+ Małe sprostowanie odnośnie ukrytego trofeum "Gaduła":

Nie trzeba wysłuchać każdej ścieżki dialogowej, a jedynie porozmawiać ze wszystkimi przynajmniej raz. Ja pominąłem pierwszą rozmowę z Whitmanem pod świątynią, ale potem jest okazja z nim pogadać i trofeum wpada bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy są np w lokacji ze śmigłowcem i wszyscy posiadają łuki,więc nie będzie problemu z tym trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się też na plaży, czy w Shanttytown przy wielkim wiatraku (zjeżdżają tam także na linach), więc jest gdzie praktykować finishery.

Bajdałej - co mają ich łuki do "Byłego poszukiwacza..."? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeciwnik ma broń palną,to nie zrobisz tego

Natomiast jeśli ma łuk,to po zbliżeniu się do niego wyciąga katanę i unikając cięcia możesz zrobić to trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale jest mniejsza szansa na to po prostu. Z tego co wiem, to zmiękczenie ich (ostrzelanie wcześniej) może ułatwić sprawę, jeśli już nie ma na kim tego ćwiczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem singiel i włączyłem multi... oj jak to ssie :/ Nie wiem czemu, ale coś w tym multi nie zagrało. Odpuszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po skończeniu fabuły jest gdzieś miejscówka zeby zrobic trofeum Deadeye - Shoot 10 enemies off zip lines. Zabić 10 osób zjeżdżających na linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm teraz widzę, że ja nie mam trofea, które nazywa się ,,complete one challenge" czyli musiałem nie zrobić żadnego wyzwania cokolwiek to jest? No i tu moje pytanie o co chodzi? Jakie wyzwania/challenge??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po skończeniu fabuły jest gdzieś miejscówka zeby zrobic trofeum Deadeye - Shoot 10 enemies off zip lines. Zabić 10 osób zjeżdżających na linie

Nie spotkałem się z tym po zakończeniu gry.Może ktoś inny będzie wiedział

hmmm teraz widzę, że ja nie mam trofea, które nazywa się ,,complete one challenge" czyli musiałem nie zrobić żadnego wyzwania cokolwiek to jest? No i tu moje pytanie o co chodzi? Jakie wyzwania/challenge??

W każdej lokacji masz "Challenge" typu: zbierz 10 grzybów,zbierz 5 jajek,spal 5 flag.Na mapie masz wszystko napisane

Masz filmik

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po skończeniu fabuły jest gdzieś miejscówka zeby zrobic trofeum Deadeye - Shoot 10 enemies off zip lines. Zabić 10 osób zjeżdżających na linie

Napisałem to parę postów wyżej - na linach zjeżdżają na bank w Shantytown/Mieście Ubogich, jeśli przeniesiemy się do ogniska przy wiatraku. Podejrzewam, że w innych lokacjach z linami też można na nich trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×