Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha :D. no i czy takim ludziom nie lepiej w życiu? :)

z tym opuszczaniem wyspy to lekki spoiler moim zdaniem ale nie dam ręki uciąć bo nie wiem czy tego nie było w jakichś trailerach czy zapowiedziach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę powiedzieć tyle , ten tomb raider jest dla mało wymagających graczy i nie ma nic wspólnego (poza nazwą) z wcześniejszymi tomb raiderami , z wcześniejszych tylko ukończyłem "underworld" i to jeszcze z YT , to gra sama pcha nas do przodu , każdy musi ją ukończyć inaczej się nie da . tytuł przereklamowany , zapowiedzi zapowiadały coś całkiem innego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym alienem może trochę przesadzilem ale strzelało się całkiem fajnie :) choć grafika była brzydka. Zostawmy aliens w spokoju. Nowy TB spełnił moje oczekiwania a nawet więcej.

Jakie pytania w MGR? :) słaby tutorial sprawił ze nie korzystalem ze wszyskich dobrodziejstw walki btw dzięki za pomoc od was wiem wiecej. Także dzięki chlopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogę powiedzieć tyle , ten tomb raider jest dla mało wymagających graczy
A który tytół jaki wyszedł ostatnimi czasy nie mówie ogólnie o seri TR tylko wszystkich innych grach, który jest wymagający ? ,wszystkie gry to są crapy dla zwykłych laików a że w tomb raidera gra się przyjemnie to już inna sprawaNie robią już gier dla prawdziwych Hardkorów Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad - demons souls, dark souls, seria yakuza, bijatyki z seria street figher na czele, rayman origins, portal 2 , catherine itp. wychodza gry hardcore 100% po prostu shootery od dllllugiego czasu sa w 100% casual friendly a zaczelo sie wszystko od halo 1 gdzie masterchief mial kombinezon ktory mu respil zdrowie, od tego czasu wszystkie gry akcji takowe tyle ze niewidzialne maja ;)... teraz auto kucniecie i auto aim jest na porzadku dziennym.

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o zagadkach czy bijatyce i strzelaniu ?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze rozumiem rozmowa zeszla na wyzwanie w grach wogole ;) i stwierdzenie ze wszytkie sa uproszczone a tak nie jest ;) tylko shooterki maja tendencje maksymalnych uproszczen ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w ostatnich dwóch godzinach nowego TR zabiłem więcej przeciwników niż we wszystkich częściach TR razem wziętych. I tu się sypie cały koncept na nową Larę. Niby gdzie ta młoda i bezbronna dziewczyna? Chyba została w concept artach bo sory ale w grze to mamy do czynienia z maszyną do zabijania. Do tego ze szkieletem rodem z Wolverina bo panienka zaliczyła w pip upadków z trzeciego piętra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie taki Rambo baba , zmienili by postać na Johna Rambo i gra gotowa , jest łuk i kupa złych ludzi do zabicia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak Wam się nie podoba to nie grajcie i już :)

Po co się męczyć :)

I bez urazy oczywiście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak Wam się nie podoba to nie grajcie i już :)

Po co się męczyć :)

I bez urazy oczywiście.

Dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight! Fight! Fight! Fight! Fight! Fight! :P

Lennox to taka gadka w stylu "ograłem grę do końca, ale była beznadziejna uuuuu". A kto kazał grać w coś czego się nie lubi.

Choć przyznam sam mam mieszane uczucia, jako restart serii w kategoriach, grafa, zaskoczenie, lokacje jest GIT Jako pełnoprawny spadkobierca serii to tylko tytuł i postać bohaterki.

Nie ma się co oszukiwać gier w dzisiejszych czasach nie robi się dla fanów serii (z malutkimi wyjątkami). Gra ma się sprzedać, kasa musi być na + po stronie zysków. A wszyscy wiemy jak to się osiąga, powiem krótko "hamburgeryzacja".

Nie mniej jednak mi się bardzo podoba i basta, przypadła mi do gustu na tyle że nawet tłukę multi, którego mogło by dla mnie nie być zarówno tutaj jak i w innych grach, ja jestem stary datą gracz niegdyś PC'towy taki samotny wilk. Dla mnie liczy się historia, rozgrywka grafa do drugorzędna sprawa. A multi to ja sobie robię z ludźmi przy piwku w barze, ot wolę widzieć od kogo mogę w mordę dostac :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale następnym razem, jak coś jest dobre to piszcie, że jest "tylko" dobre, a nie rewelacja, goty, ambitna itp. Jesteśmy graczami, musimy sobie pomagać, na recenzentów i ich skalę 7-10 nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lennox to taka gadka w stylu "ograłem grę do końca, ale była beznadziejna uuuuu". A kto kazał grać w coś czego się nie lubi.

No o to mi właśnie chodzi.

Zaczynam grę, pogram trochę, nie pasi to Eject i po temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale następnym razem, jak coś jest dobre to piszcie, że jest "tylko" dobre, a nie rewelacja, goty, ambitna itp. Jesteśmy graczami, musimy sobie pomagać, na recenzentów i ich skalę 7-10 nie ma co liczyć.

Ale przecież zawsze jest i będzie to ocena subiektywna, wynikająca z własnych preferencji...

Dla jednego dany tytuł będzie GOTY, a drugi włączy, zagra i wyrzuci do kosza...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież zawsze jest i będzie to ocena subiektywna, wynikająca z własnych preferencji...

Dla jednego dany tytuł będzie GOTY, a drugi włączy, zagra i wyrzuci do kosza...

Wyjąłeś mi to z pyska wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale konstruktywna krytyka w temacie jest bardziej niz wskazana... lenox nie generalizuj bo to wlasnie przez twoja i numenexa opinie "ah oh gra naj naj naj" kupilem i sie zawiodlem... potrzeba opozycji a nie samych spuszczan nad danym tytulem... reszta niech pisze co sie im nie podoba, ja juz tez opisalem mysle ze gry nie krzywdzac tylko pokazujac ze jadnak takie "10/10" jak napisal brzana to to nie jest... dla mnie tytil poprawny z piekna oprawa ktorego zabija monotonia oraz legenda serii ktora mi nie robi gdyz od lary wolalem swego czasu ayae z parasite eve nie wchodzac w serie tr jako fan do dnia dzisiejszego... tekst typu nie podoba sie nie graj nie jest adekwatny gdyz jak poczytaja osoby to typu ja natna sie na wasza opinie "gry idealnej"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale konstruktywna krytyka w temacie jest bardziej niz wskazana... lenox nie generalizuj bo to wlasnie przez twoja i numenexa opinie "ah oh gra naj naj naj" kupilem i sie zawiodlem......

Ale co ? mam Cię za to przepraszać ?

Ty zachwalasz po całym forum Okami - a ja bym nawet na to nie spojrzał.

Chyba jesteśmy na tyle dorośli, że rozumiemy subiektywne podejście do wszelakich zagadnień i podchodzimy do tego z dystansem.

Jak Ci powiem wsadź rękę do kontaktu - nic Ci się nie stanie to też włożysz ?

Zdun - wybacz, ale nie rozumiem Twojego podjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz my zachwalamy, ale sam nigdy nie sugeruję się czyjąś sugestią tak mam.

Uważam że gra jest warta uwagi przeciętnego gracza, dla niektórych tzw. must have a dla innych ogram i odsprzedam. Muszę powiedzieć że to będzie moja pierwsza pudełkowa gra na półce, poprzednie zawsze odsprzedawałem.

Wychodzi świeży tytuł lukam na gameplay'e, zważam czy to mój target i określam kupuję teraz czy za chwilę za 120zeta albo taniej. A jeżeli to nie exclusive to biorę na tapetę na PC z wypożyczalni tortów w necie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*****... bez podjazdow, po prostu konstruktywna krytyka jest wskazana i tyle... nie pisze ze mam do kogokolwiek prestnsje to juz twoja opinia... mam wlasny rozum i teraz szkoda ze w tamtym czasie nie bylo opozycji do zachwytow nad tytulem a jak sie pojawia fani sie spinaja szkoda ze lacznie z toba bo mam cie za kumata bardzo jednostke... myslalem lennox ze akurat ty zrozumiesz o co mi chodzilo... podjazd pod was?? w ktorym miejscu... kurde nie tak mialo to zostac odebrane..

Edytowane przez pablos_83
cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bez spinki bo widzę już się ostrza błyszczą w pochwach.

Ty jesteś na nie my na tak. A ja mam od dziś znowu mniejszą ratę w banku bo stopy ostatnio poszły w dół. :biggrin:

- Fin -

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale konstruktywna krytyka w temacie jest bardziej niz wskazana...

Tylko, że ta "konstruktywna krytyka" inaczej wygląda z punktu widzenia osoby której gra podeszła, a inaczej u kogoś kto się rozczarował...

Zresztą, w każdym temacie występuje ten sam problem i raczej nie ma szans, żeby każdemu zrobić dobrze ;)

Można jedynie "minimalizować ryzyko" i prócz wczytywania się w słowo pisane na temat danej gry, pooglądać sobie gameplay'e i zassać demo (chociaż i ono nie zawsze odzwierciedla pełną wersję)...

Nie ma co robić spiny (ogólnie), bo to i tak do niczego nie doprowadzi :)

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa dyskusja się tu rozpętała. Dzisiejszej nocy ukończyłem pierwszego Metal Gear Solid. Grałem na poziomie normal. Jestem graczem stosunkowo od niedawna i nie miałem dużej styczności ze starszymi tytułami, więc to był dla mnie tak jakby ten pierwszy raz. Trzeba uczciwie powiedzieć, że w stosunku właśnie do tej gry to Lara na poziomie hard to była bułka z masłem. Dzisiejsze gry w stosunku do starych klasyków są uproszczone na maxa. Nie grałem w starsze Tomb Raidery ale wyobrażam sobie, że jakby zrobili nową odsłonę z zagadkami starszych serii to sprzedaż by była mniejsza o jakąś połowę, bo nie oszukujmy się ale większość graczy to casuale. Choć mogli by trochę tą grę usamodzielnić, aby wymagała więcej własnego myślenia. Do Uncharted nie ma się co zbytnio czepiać bo tam rozgrywka jest typowo liniowa, jednak tutaj mamy do dyspozycji bardziej otwary świat. Na przykład fajne by było to jakby z dialogów między bohaterami trzeba było wywnioskować co dalej zrobić albo jakiego przedmiotu użyć i gdzie go znaleźć, a nie tak że wszystko jest podane na tacy i jeszcze strzałki do tego prowadzą.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza żeby gra bawiła, bo jeśli tego nie robi to po co w ogóle grać? Tomb raidera przeszedlem z zapartym tchem ani razu nie poczułem nudy jak to czasem bywa w grach, nigdy nie byłem fanem serii jedynie legend ukonczylem a grałem we wszystkie TB od 1wszej części. Nie oglądam się za siebie i nie porównuje do poprzednich części, po co na sile mam szukać wad skoro gameplay podszedł mi niesamowicie idealnie tak jak ostatnio w grze TOP GUN w którą zatopilem się do reszty mimo naprawdę słabej grafiki i dziwnego filtra nałożonego na grę.

Potyczki powietrzne są bardzo emocjonujace w porównaniu bezmyslnego odpalania rakiet w serii Ace Combat.

Tomb Raider ma bardzo duże pokładu miodu, który jest mega słodki a minimalną ilość dźiegciu. Jest FUN jest 10/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać, ale doszedłem do posta, gdzie ktoś stwierdził że poprzednie TRy były bardziej wymagające, ale jednocześnie przyznał że przeszedł tylko TRU i wymiękłem.

Cóż, nie ma sensu się kłócić bo nikt nikogo nie przekona; podpisuję się natomiast pod powyższym - za sam fun i miód Tomb Raiderowi należy się dycha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×