Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się trafi na dobre drużyny to te tryby chyba też są kwestią czasu :)?

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny na grę prywatną i expienie od niewysokiego levelu to dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne trudne trofeum to wygrać w każdym trybie w grze rankingowej. Reszte można wbić na ustawce łącznie z 60tym lvl.

Racja. W trybie otwartym gra sporo wymiataczy. Trzeba tam cierpliwie czekać aż trafi się na mniej ogarniętych randomów i im dać łupnia ;D

Choć pewno też jakoś to można obejść :)

Jakby ktoś był chętny na grę prywatną i expienie od niewysokiego levelu to dajcie znać :)

W dziale on-line jest temat odnośnie ustawek multi.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde miodna. 75% gry za mna, wiekszosc lokacji na 100%, tylko te challenge sa troche... denerwujace bo nie ma ich na mapie.

Ogolnie fabula jest naprawde dobra, nie jest to jakies arcydzielo ale naprawde dobry scenariusz do gry przygodowej. Grafika jak na PS3 to jest szczyt tej czarnulki, muzyka przyjemna dla ucha, a najwazniejsze czyli rozgrywka stoi na naprawde wysokim poziomie.

BTW, gram juz ok. 13 godzin i czuc juz ze koncowka ale najlepsze jest to ze gra ani nie czuje sie wydluzona na sile ani nie czuc niedosytu

Jak dla mnie mocny kandytat do GOTY ale poczekajmy Na Last of Us i Bioshocka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pół godzinki za mną, grafika rzeczywiście na najwyższym poziomie, nowa Lara urocza, tylko co mnie dobija to ten polski dubbing, da się jakoś wyłączyć? Mam cyfrową wersje gry, zmieniłem w opcjach język, ale to podziałało tylko na menusy, Lara dalej po naszemu mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. Odczucia pozytywne, ale nie tak bardzo pozytywne, jak na samym początku. Niestety średnio podchodziła mi tak duża ilość strzelania, gigantyczne modyfikacje broni, gdzie shotgun staje się powtarzalną strzelbą, a do karabinu montujemy granatnik. Zupełnie to niepotrzebne. Spokojnie wystarczyłby zestaw łuk (odpowiednio modyfikowany jak najbardziej, szkoda jedynie, że groty wybuchowe zdobyłem na samym końcu) + pistolet(y) z tłumikiem. Przesadzili trochę twórcy z tak dużą dawką akcji. Lara Croft zawsze kojarzyła mi się ze sprytem, zaskoczeniem, inteligencją. Tymczasem dzięki takiemu arsenałowi, mogliśmy się poczuć niczym Rambo. Szkoda, że gra nie wymuszała na graczu trochę bardziej skradankowego podejścia, bo myślę, że byłoby ono znacznie przyjemniejsze w końcowym rozrachunku.

Całość jednak oceniam bardzo pozytywnie. Mam jednak nadzieję, że w "dwójce" na next genach (więcej niż pewne, że z Larą spotkamy się w 2014 roku) twórcy postawią trochę bardziej na skradankowość, spryt głównej bohaterki no i znacznie lepsze zagadki. Ileż to się natoczyłem kul i innych cudów naobracałem w poprzednich częściach... Brakowało tego :) Restart serii godny, ale wymagający dopracowania ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też najbardziej brakuje porządnych zagadek, takich co to stajesz i na pierwszy rzut oka nie masz pojęcia jak to ugryźć, gdzie trzeba się nagłówkować, nakombinować i ruszyć szare komórki żeby wymyślić rozwiązanie. Gry jeszcze nie skończyłem, ale już widze, że tego zdecydowanie zabrakło, a jestem myślę koło połowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pograć w bardzo dobrego underworlda, przyznam ze nawet go nie ukonczylem , kto wie może kiedyś sam zagram ale nowy TR mnie nie rozczarował wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie samo odczucie. Zagadek, gdzie trzeba wytęrzyć umysł praktycznie nie ma. W moim odczuciu przydałby się taki mały notatnik z różnymi zapiskami i na podstawie niego powinny być łamigłówki, w stylu obróć jakiś posąg, coś włącz w odpowiedniej kolejności, ustaw jakieś mega kamienne puzzle itp. Przydało by się to w tych grobowcach. Nie chodzi mi o totalne odgapienie tej opcji z Uncharted, ale o to, że taka Lara, czy inny szanujący się archelolog, poszukiwacz skarbów, na pewno przygotowuje się do swojej wyprawy jak najlepiej. Musi zebrać całkiem sporo kluczowych informacji i dopiero wtedy wyrusza na ekspedycje. Takie dzienniki powinny być standardem w grach przygodowych, gdzie ogólna fabuła sprowadza się na szukaniu zaginionych skarbów, cywilizacji itp.

Na moje oko, jestem już pod koniec gierki, zostały mi może ze 2-3h :) Jak dla mnie ten TR to świetna przygodówka i wspaniały konkurent dla Uncharted. I w sumie dobrze. Będzie konkurencja to i będą jeszcze lepsze gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......ale o to, że taka Lara, czy inny szanujący się archelolog, poszukiwacz skarbów, na pewno przygotowuje się do swojej wyprawy jak najlepiej......

Ale Lara tutaj jest jeszcze zbyt młoda na arechologa :D

Póki co nauczyła się strzelać i przetrwać :P

A tak na serio, mnie też brakuje zagadek rodem z klasycznych TR. Ale jest jak jest.

Gra mimo wszystko fantastyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w jakiejkolwiek grze do tej pory tak świetnie oddano warunki atmosferyczne oraz żywioły - deszcz, wiatr, ogień, woda, to wszystko robi niesamowite wrażenie w Tomb Raiderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w jakiejkolwiek grze do tej pory tak świetnie oddano warunki atmosferyczne oraz żywioły - deszcz, wiatr, ogień, woda, to wszystko robi niesamowite wrażenie w Tomb Raiderze.

Zgadzam się, wichura jest absolutnie genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt wiatr i deszcze w TR stoją na bardzo wysokim poziomie. A i również Uncharted 2 może się pochwalić świetnym śniegiem i U3 wspaniałymi burzami piaskowymi.

Wczorajsza ustawka mająca na celu wbicie trofeów w multi bardzo udana. Chciał bym podziękować Lenno_x i matijad za pomoc i liczę na powtórkę tej zabawy :)

Zostały mi jeszcze 2 trofea które bym chciał wbić na ustawce.

20 zabójstw z miniguna oraz 20 zabójstw wręcz.

W singlu wszystkie geoskrzynki, relikty, dokumenty już zebrałem.

Grobowce też splądrowane.

Pozostaje mi ukończyć wyzwania z którymi się strasznie męcze. Są jakieś filmiki na YT które pokazują gdzie są te wszystkie znajdźki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Erwines - oczywiście chętnie pomogę :)

Oprócz dziś jestem do dyspozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam dziś więc chętnie dołączę wieczorkiem, zapraszajcie - DarkShadowPL:)

Ps.

Lennox już mam 69,32% w JC2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że się wyrobie tak do 19 to pogramy coś jeszcze dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarkShadow - mamy się w znajomkach ;)Ale dziś na 90% odpadam, także lepiej na spokojnie ustawmy się na jutro bądź sobotę.

JC - 69,32% !!!!

Jak Ty to zrobiłeś :biggrin:

Stanąłem na 51 i szukam dalszej motywacji :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarkShadow

Niedobrze :(

Życzę zdrówka dla Córeczki.

Moja Córa na weekend do harcówki się wybiera na spęd zastępu ;D więc spokojnie od piątku do niedzieli nie musze się z Nią dzielić konsolą :)

Także możemy walczyć cały weekend :P

Mam nadzieje że się wyrobie tak do 19 to pogramy coś jeszcze dzisiaj.

Gdyby cos się zmieniło odnośnie dzis to dam znać ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarkShadow

Nie dobrze :(

Życzę zdrówka dla Córeczki.

Moja Córa na weekend do harcówki się wybiera na spęd zastępu ;D więc spokojnie od piątku do niedzieli nie musze się z Nią dzielić konsolą :)

Także możemy walczyć cały weekend :P

Gdyby cos się zmieniło odnośnie dzis to dam znać ;)

Lenno_x dopisuje sie do ustawki na trofea.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problemo Kamil ;)

Jestem Ci coś winny :biggrin:

@All

Umawiajmy się w dziale on-line by nie robić bajzlu w tym temacie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbym się dopisać? Kogo dodać od znajomych? :)

Dodaj mnie do znajomych i możemy powbijać coś jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×