Skocz do zawartości
ksenonn

made in china

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaaaaaaaaaaa kekekeke ja tam mam Made in Japan no to Ci się trafil oszeszek!! może Ci nie wybuchnie, może chinole byly dokładne montując wszystko palcoma, może nikomu nic nie wpadło do środka (jakiś wlos co zrobi spięcie)... morze jest szerokie i głębokie kekeke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zaj...ie

co z tym fantem zrobic, kontaktowac sie ze sprzedawca? zwrot towaru-kasy czy co??

mam podrobe czy co?? qrwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie jednego, to co robione w Chinach nie zawsze jest podróbą!! Chiny ze względu na swoje warunki w zatrudnieniu pracowników były zawsze krajem chętnie odwiedzanym przez inwestorów i firmy chcące mieć tanią siłę roboczą!! Ale to nie znaczy że mogą coś gorzej robić! SONY może mieć (z pewnością ma) fabrykę w Chinach dzieki czemu montaż jest tam tańszy niż w innych krajach Azjatyckich czy Europejskich, trafiłeś model produkowany/składany w Chinach lecz to nie świadczy o złym sprzecie!

PS3 to nie odtwarzacz DVD marki Jujjutsu abyś musiał się obawiać że Ci wysiądzie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To efekt szukania oszczędności - w końcu sony musi wyjść na swoje na tym sprzęcie Nie martw się - moja też jest z Chin, a ma się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, też mam Made In China. Nie przejmuj się to nie ma nic do rzeczy. Oddasz jak ci sie rozwali, a teraz jakbyś oddal to byś dostał najwyżej kopa w dupę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to zaj...ie

co z tym fantem zrobic, kontaktowac sie ze sprzedawca? zwrot towaru-kasy czy co??

mam podrobe czy co?? qrwa

Ja tez mam Made in ... China Mysle, ze jest to najzupelniej normalne. Wiekszosc elektroniki jest skladana w Chinach. Moja konsola to 60Gb-owka, zakupiona jakies 10 miesiecy temu w Euro RTV ADG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały starter mam made in china. Działa jak nalezy Nie ma sie cos przejmowac...

Edit: jak zaczalem pisac to byly tylko 3 posty, lol ;P

To że z Chin nie znaczy że shit xP PS3 to PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie bo sie juz schizowalem...

tak tez myslalem ze to kwestia oszczednosci, jak na razie konsolka dziala zajebdzascie tylko nie mam juz w co grac (drakes jest wypasik a motorstorm nudnawy) - czekam na tekkena 6

fajnie ze nie tylko ja mam mejdin czajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ja też mam "made in China" - wersja 40GB zakupiona jakieś 3 tygodnie temu ( tak to jest jak się człowiek za bardzo czaił z zakupem - 60 już nie mogłem dostać - znaczy mogłem, ale za jakieś "chore" sumy - 2,5 kzł wtf???, więc kupiłem 40GB i nie żałuję )

Ale wracając do meritum - otwieram pudło, patrze a tam "made in China" mało mnie krew nie zalała - jak to 8 cud świata, megazaawansowane centrum domowej rozrywki było stykane w jakiejś Chińskiej manufakturze ????? NIEEEEEEEEEEEEE koszmar - no ale przecież jakoś muszą ciąć koszty produkcji :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widzisz że nie powinieneś być obsrany !! pozostaje nadzieja a ta czyni cuda kekeke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Made in ... JAPAN Ale sie ucieszylem ;D Jakbym pierwszy raz konsole dostal Otworzylem pudelko nawdychalem sie z niego powietrza i pomyslalem ... japonia ... <joke> Ale japan to jednak japan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam made in switzerland, taka precyzyjna robota ze czyta mi piraty i robi kakało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam Made in ... JAPAN Ale sie ucieszylem ;D Jakbym pierwszy raz konsole dostal Otworzylem pudelko nawdychalem sie z niego powietrza i pomyslalem ... japonia ... <joke> Ale japan to jednak japan

Łoj tak, i ja otworzyłem pudełko, wcześniej oblookałem je dokładnie a jak otworzyłem to zawiało takimi gaciami starego pierdziela i se myślę "łoooo stare gacie starego samuraja" nic tylko Dżapański sprzęt no i se gram!!... gorzej jakby było Made in Korea, wtedy to cza uważać aby przy grzaniu parówek w kuchence mikrofalowej nie włączyć mini bomby atomowej zamontowanej w PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam made in switzerland, taka precyzyjna robota ze czyta mi piraty i robi kakało.

Ta... a Świstak już nie zawija bo sreberka były kradzione!!... sorki za posta pod postem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuu...made i china, a jakżeby inaczej Miałem nadzieję że jest z Japonii, a tu lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty to mi sie niedobrze robi. Co za różnica czy z Chin, Japonii, Iraku czy ku*wa Kuwejtu, jedno i to samo PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... jakbyście nie wiedzieli gdzie produkuje się telewizory, komórki, amplitunery, karty graficzne, całą elektronikę... Ostrzegam przed otwieraniem komputera, na Waszych ukochanych procesorach Intel czy AMD, nie będzie pisać USA/Germany tylko właśnie Chiny... No możecie mieć najwyżej szczęście i zobaczycie Malezja, drugi chyba największy producent elektroniki na świecie. Chodzi tu o to, że technologia i nadzór jest zagraniczna, a praca rąk, no cóż chińska, bo chyba najtańsza... Nie ma chyba na świecie firmy, która nie miałaby fabryki w tym cudownym kraju, 1.2 miliarda ludzi musi z czegoś żyć. Gdyby takie cuda były produkowane w USA, czy Europie, to do ceny końcowej trzeba byłoby doliczyć 50%, nie wiedzieliście? o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie robi to żadnej różnicy, ale ja mam małego bzika na punkcie Japonii, więc wolałbym mieć Japońską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola - Dzapan edyszyn pady - czajna edyszyn (STARTER PACK )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam psp też miałem made in czajna a jakoś grało aż miło

aż z ciekawości sprawdże z kąd mam ps2 brb

<Efru sprawdza miejsce produkcji>

PS2 made in china

Memory card made in china

A telefon przynajmniej mam nie z chin (chyba)

SPrawdzę

Telefon też (se k810i)

Made in china A na baterii pisze MAde in china FInished in china

Wohoho ale offtopa zasiekałem

ALe wychodzi na to że chińskie też może być giteśne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ku@!a!!! Kupiłem sprzęcior JAPAN'skiej firmy i co??? Na naklejce widnieje napis "MADE IN CHINA"!!! Bez jaj!!! Rozumiem, że tam do roboty lgną za byle ciepły posiłek, ale żeby SONY pozwoliło na grzebanie w PS3's jakimś Czajnikom???

I tak Ją kocham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ku@!a!!! Kupiłem sprzęcior JAPAN'skiej firmy i co??? Na naklejce widnieje napis "MADE IN CHINA"!!! Bez jaj!!! Rozumiem, że tam do roboty lgną za byle ciepły posiłek, ale żeby SONY pozwoliło na grzebanie w PS3's jakimś Czajnikom???

I tak Ją kocham

Hehe, nie piszcie już bzdur i żalów, zrozumcie, że wszystko jest tam produkowane z przyczyn ekonomicznych. Gdyby nie malutcy panowie w śmiesznych czapeczkach, dzisiaj siedzielibyście przez telewizorem marki Rubin i drapali się kijem za uchem. Bez Chin produkcja elektroniki zatrzymałaby się w miejscu, albo odpowiednie ceny "zachodu" przyprawiałyby o zawał przez wystawą sklepową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy wy ludzie naiwni jesteście (bez urazy)

Celem każdej firmy jest maksymalizowanie zysków przy jak najmniejszch kosztach.

Wolelibyście zapłacic 2x wiecej aby mnie naklejke "mejd in dżapan"? I tak by was nabili w butelke.

Podam przykład... wycieczka do butiku gucciego, kupcie np.garnitur (powiedzmy kosztuje 5K) i super macie naszywke wyprodukowane we włoszech przez najlepszych krawców itp. bzdety

Wiecie jaka jest prawda? brutalna - firma sprowadziła chinczyków i zamkneła w fabryce w veronie w zamkniętym miasteczku i płaci dolca za godzine.

Produkt robiony przez chinczyków ale we włoszech i dzieki temu firma może dodać sobie wszywke made in italy i zdjąć 5x wiecej kasy z ludków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×