Skocz do zawartości
ksenonn

made in china

Rekomendowane odpowiedzi

Tu sie mylisz kolego Najwiecej osob na swiecie posluguje sie jezykiem angielskim.
Nie mowie o jezyku urzedowym, tylko o znajomosci jezyka angielskiego, i ludzi znajacych j. angielski jest wiecej niz ludzi znajacych jezyk chinski (bez zadnych dialektow, bo tych tez jest od ch*** i troche).

W Polsce chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pofatygowalem sie i poszukalem. Faktycznie, jezyk ping pongow jest na pierwszym miejscu pod wzgledem ilosci osob nim wladajacym. Po nim jest angielski (ponad 2 razy mniej), ale jezyk angielski jest najpopularniejszym jezykiem swiata:) Wiec po czesci mialem racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jezyk angielski jest najpopularniejszym jezykiem swiata:) Wiec po czesci mialem racje

Fakt najpopularniejszy jest angielski, a co do chinskiego to populacje maja duza i dlatego tak wysoko wypada ich jezyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wyście się z choinki pourywali ? ;> Przecież od lat robi się wszystko w Chinach/Tajwanie... "Ty to składać, dostać ryż", a cena produkcji spada.

Nie wiem w jakim celu piszecie skąd kto ma konsole, ale żeby za bardzo nie offtopować też podam:

PS3 - China

Pady - China

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt najpopularniejszy jest angielski, a co do chinskiego to populacje maja duza i dlatego tak wysoko wypada ich jezyk

Nie do końca. Popularnośc mierzy się w niczym innym jak liczbie, w tym przypadku liczbie osób mówiących danym językiem. Kończąc podtemat językowy - chiński jest najpopularniejszym językiem na świecie, czy tego chcemy czy nie - fakt zbadany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca. Popularnośc mierzy się w niczym innym jak liczbie, w tym przypadku liczbie osób mówiących danym językiem. Kończąc podtemat językowy - chiński jest najpopularniejszym językiem na świecie, czy tego chcemy czy nie - fakt zbadany.

Mylisz sie elKey. Popularnosci nie mierzy sie w liczbie ludzi wladajacych tym jezykiem. Czy po chinsku porozumiesz sie w Niemczech, Hiszpanii, Stanach czy Francji? Nie sadze - za to po angielsku porozumiesz sie prawie na calym swiecie - dlatego jest to najpopularniejszy jezyk swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako ze jest juz wojna pomiedzy ps3 i Xbox 360 , ja proponuje nowa wojne na tych co maja ps3 "Made in Japan" i na tych co maja "made in china" ! hehehe lece zobaczyc jaka mam I zarz bede burzyl do tych co maja inna wersje

Sparta !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Chińsku rozmawia więcej osób, ale Angielski jest bardziej globalnym i ważniejszym językiem bo w końcu gier po Chińsku nam nie serwują, nie widzę powodu tych sprzeczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez nie, mylisz sie drogi kolego.

u mnie wszystko z Chin.

i tak bardzo sie z tego ciesze, bo jestem fanem chin i mialem wlasnie nadzieje, ze z chin bede mial.

jaki to szpan 'made in china', chce miec caly sprzet w domu 'mic' (taki skrot z milosci wymslilem) zebym jak w chinach mial.

o tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alez nie, mylisz sie drogi kolego.

u mnie wszystko z Chin.

i tak bardzo sie z tego ciesze, bo jestem fanem chin i mialem wlasnie nadzieje, ze z chin bede mial.

jaki to szpan 'made in china', chce miec caly sprzet w domu 'mic' (taki skrot z milosci wymslilem) zebym jak w chinach mial.

o tak!

to fajnie, że jesteś fanem Chin ale obiektywnym trzeba być - po Angielsku prawie wszędzie na świecie się porozumiesz, a jakbym zagadał do Niemca po Chińsku pewnie nie wiedziałby nawet że coś mówię, tylko że zwariowałem i coś bełkoczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez myszlisz sie znow szanowny kolego.

>takie zarty, przeczytaj poprzednie posty a zalapiesz...

i z chinami i z myleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski i tak latwiejszy od cing-ciang-ciong malatokasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady made in china

ostatnio składałem model czołgu niby z niemiec, ale na ramce od części pisało made in < stopiony plastik na słowie> xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam konsole made in japan 60gb(starter pack z motorstormem i resistance)

pady made in china

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie rozumiem po co wałkować ten temat, przecież zostało wyjaśnione, że nie wszystko to co robione w Chinach jest podróbą. Moja też jest zrobiona w Chinach, porostu w tym kraju zarobki pokroju 500 zł (w przeliczeniu) jak dla mnie to dla Chinczyków są duże, a Sony decydując się na produkcje w innych krajach by więcej traciło na opłacaniu pracowników w fabrykach.. Nie wiem jak mod zadecyduje ale ja proponował bym zamknąć ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proponuję zamknąć temat bo jest bez sensu. Najwyraźniej ludzie na tym forum nie wiedzą, że 99% sprzętu elektronicznego mają z Chin @_@ Proponuję nie spoglądać na telewizor, komputer czy telefon, grozi zawałem serca o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też proponuję zamknąć temat bo jest bez sensu. Najwyraźniej ludzie na tym forum nie wiedzą, że 99% sprzętu elektronicznego mają z Chin @_@ Proponuję nie spoglądać na telewizor, komputer czy telefon, grozi zawałem serca o_O

ja akurat telefon mam z Węgier, aparat z Japonii więc wcale tak Chiny nie są monopolistą w produkcji sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat bo widzę, że masowo nabijacie posty. Chyba nie zaznajomiliście się z regulaminem?

§ II pkt. 4

"4. Pisać nie na temat (offtopic). Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów(...)"

Proszę o zaznajomienie się z regulaminem bo znowu posypią się ostrzeżenie, a po nich bany.

http://www.ps3forum.pl/Regulamin-forum-t302.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×