Skocz do zawartości
ksenonn

made in china

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A ja kupiłem POLYSTATION 3 wyprodukowane w Japoni quur pomocy co ma z tym zrobić?Aha no i chyba pomylili miejsca bo czytnik dyskietek mam zamiast blue-ray

A tak serio mam PS3 z Made in China:D i mi to rybka czy chinczole czy japanaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ludzie i po co te płacze i rozkminy?? dziala ci konsolka?? to sie ciesz nawet jak by byla z kosmosu -.- nie wazne skad jest wazne ze dziala ;] Ja mam made in china i super.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam Made in ... China Mysle, ze jest to najzupelniej normalne. Wiekszosc elektroniki jest skladana w Chinach. Moja konsola to 60Gb-owka, zakupiona jakies 10 miesiecy temu w Euro RTV ADG.

Dokładnie jak kolega napisał.

Moja tez 60Gb made in China, kupiona w platynowym sklepie Sony w Krakowie.

Nie mam i niemiałem najmniejszych problemow z ta konsola. (odpukac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola to rasowy Japończyk, a Pad-Chińczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola made in japan , pady czajna, edycja starter pack ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

China + China. Nie ma to zadnego znaczenia, bo kontrole jakosci i tak przeprowadzaja Japonczycy. Egzempalrze ktore jej nie przechodza - trafiaja do poprawki. To ze ktos ja sklada za miske ryzu dziennie nie ma zadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, przecież układy scalone i inne skomplikowane elementy i tak są produkowane przez maszyny, nie ważne gdzie one stoją, w Japonii, Chinach czy USA. Nikt nie siedzi i nie lutuje ręcznie CELLA w jakiejś komórce w chińskiej wiosce. Później te części trzeba złożyć ze sobą zgodnie z instrukcją i też niema to znaczenia gdzie, byle by kontrola jakości była rzetelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Chinczyk i PS3 Japonczyk

PS3 Chińczyk i PS3 Japończyk to się niczym zasadniczo od siebie nie różnią, tylko nazwą - Chińczyk i Japończyk. Chyba tylko jak Chińczyk jest chłopcem a Japończyk dziewczynką to się różnią - płcią. Ale to już tak jak u ludzi.

hehe

Chlebak - Japonczyk, pady - chinczyki

Fayabusa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a chinczyków wciąż przybywa . Chiński już jest językiem używanym przez zdecydowanie największą liczbę osób na świecie, więc... pogódźmy się z "made in china" i uczmy się języka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uczmy się języka

Tu moze byc problem, do najlatwiejszych te krzaki nie naleza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się uczę Japońskiego i na Chiński przerzucać się nie zamierzam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem co mam myśleć. Na opakowaniu od starter packa jest "made in china" na padach też, ale na tym opakowaniu właściwym od PS3 jest napis "made in japan" Na konsoli żadnej nalepki z napisem "made in..." nie mogę znaleźć.

edit: jednak Japonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pisze gdzieś na konsoli skąd pochodzi? Czy muszę lecieć do piwnicy po pudełko ;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak postawisz w pionie konsole to z tylu na dole (przynajmniej na mojej tak jest)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie tego tematu masz zdjecie tej tabliczki informacyjnej, przewrocic konsole trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak konsola stoi horyzontalnie to ta naklejka jest naklejona na spodzie z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PS3: MADE IN JAPAN

PADY: MADE IN CHINA

Starter Pack

Myślałem, że wszystkie konsole są produkowane w Japonii, a tu taki zonk (bez urazy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że wszystkie konsole są produkowane w Japonii, a tu taki zonk (bez urazy).

Niestety... Musimy żyć dalej ze świadomością, że byle Chińczyk dotykał naszego skarbu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Musimy żyć dalej ze świadomością, że byle Chińczyk dotykał naszego skarbu

Moja coprawda robiona byla w Chinach ale dotykali ja tam rumuni i bulgarzy... :/ - to jakby byla poblogoslawiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu gadu a chinczyków wciąż przybywa . Chiński już jest językiem używanym przez zdecydowanie największą liczbę osób na świecie, więc... pogódźmy się z "made in china" i uczmy się języka
)

Tu sie mylisz kolego Najwiecej osob na swiecie posluguje sie jezykiem angielskim.

Co do konsolek, to ja mam made in china. PS2 tez mam made in china ale po przerobieniu padal 3 razy (naprawy w sumie 500pln), i nadal chodzi, ale boje sie o nia bo czasem charczy. Kumpel ma PS2 (kupil rok po europejskiej premierze, czyli troche wiosen juz ma), od razu przerobil i smiga mu ja burza, ale ma made in japan. Swoja PS2 kupilem w Tesco za 499pln (albo 599, nie pamietam) wiec moze te w Tesco faktycznie byly jakies drugiego gatunku...?

CO do PLAYSTATION 3, to sie o nia nie boja. Jest gwarancja, jesli cos mialoby pasc, to by juz padlo. A z tymi plakietkami made in china, to juz troche wlasnie napomnieliscie, ale dodam jeszcze, ze np kupujac owoce Liczi, to na opakowaniu widnieje napis made in EU. Czy liczi rosna w Europie? Na nie, ale w europie moga byc przepakowywane, i tak samo ma sie sprawa z tysiacami produktow wszelkiego rodzaju i zapewne jest tez tak z nasza czarnula, wiec nie ma sieco stresowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
)

Tu sie mylisz kolego Najwiecej osob na swiecie posluguje sie jezykiem angielskim.

A jednak mial racje, ludzi mowiacych po chinsku jest duuuuzo wiecej niz tych mowiacych po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie o jezyku urzedowym, tylko o znajomosci jezyka angielskiego, i ludzi znajacych j. angielski jest wiecej niz ludzi znajacych jezyk chinski (bez zadnych dialektow, bo tych tez jest od ch*** i troche).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×