Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Niech się jakiś mądry wypowie jak powinno wyglądać demo tej gry. Bo ja np. tego nie wiem. Producenci też nie. Ale skoro Wy wiecie to czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się jakiś mądry wypowie jak powinno wyglądać demo tej gry. Bo ja np. tego nie wiem. Producenci też nie. Ale skoro Wy wiecie to czekam na propozycje.

Jak powinno w Skyrim, nie wiem, bo jeszcze nie ma gry. Natomiast patrząc na Oblivion czy Fallout'a 3 również tego studia demo tych gier mogłoby zawierać etap początkowy, w którym kreuje się postać(W Oblivionie był to fragment, gdzie wydostawaliśmy się z lochów a w Fallout z Krypty). Te fragmenty nie są otwarte, więc żadnych niewidzialnych ścian robić by nie trzeba było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, a w jaki sposób taki etap początkowy prezentowałby główne zalety tej serii czyli wszechobecną wolność, piękny i otwarty świat oraz questy poboczne? Demo ma zachęcić do kupna gry, pokazać siłę produktu. Poziom początkowy w lochach raczej by tego nie zrobił (no chyba, że zachęca Cię zabicie szczura najpierw mieczem, potem łukiem a na koniec kulą ognia).

No ale skoro to jest rozwiązanie problemu proponuję wysłać im swoje CV, niezła posadka czeka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oni mają w dupie wypuszczanie dema, bo są pewni że Ci co mają kupić to i tak kupią ---> bez sprawdzania dema.

Odnośnie lokalizacji gry to myślę, że Cenega dała dupy ----> pełna lokalizacja na PC, a na PS3 nawet kinowej nie dali :down: Duża ilość osób może sobie odpuścić grę z powodu braku lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo do takiej gry nie jest potrzebne. I nie bardzo wiem jak powinno wyglądać. Tak jak ktoś wcześniej wspominał, tą grę cechuje wolność i brak ograniczeń.

Mam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy tam będą sejwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie lokalizacji gry to myślę, że Cenega dała dupy ----> pełna lokalizacja na PC, a na PS3 nawet kinowej nie dali :down: Duża ilość osób może sobie odpuścić grę z powodu braku lokalizacji.

Dlatego właśnie zagram na PC, ale nie od razu po premierze. Skoro sobie tak lecą w kulki z graczami konsolowymi to moich pieniążków nie dostaną. Generalnie stracę tylko 50 trofików, a zyskam zapewne bardzo dobrą, polską lokalizację i zdecydowanie lepszą grafikę. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest zrobione, że Cenega wydaje większość gier w naszym kraju? Co do dema to Beth mówili, że gra jest za dużoa na demo.

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, a w jaki sposób taki etap początkowy prezentowałby główne zalety tej serii czyli wszechobecną wolność, piękny i otwarty świat oraz questy poboczne? Demo ma zachęcić do kupna gry, pokazać siłę produktu. Poziom początkowy w lochach raczej by tego nie zrobił (no chyba, że zachęca Cię zabicie szczura najpierw mieczem, potem łukiem a na koniec kulą ognia).

No ale skoro to jest rozwiązanie problemu proponuję wysłać im swoje CV, niezła posadka czeka :)

Pokaż mi demo, które zawiera największe smaczki pełnej wersji. Nawet bijatyki czy gry sportowe w demo mają możliwość tylko podstawowych trybów, natomiast skoro wypuszczono demo inFamous 2(ta gra też ma otwarty świat, chyba że się mylę) to znaczy, że dla chcącego nic trudnego.

PS. CV im nie wysłałem, bo nie wierzę, że pracują tam idioci, którzy nie wiedzą jak zrobić demo a nie robią, ponieważ uznali, że jest nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi demo, które zawiera największe smaczki pełnej wersji. Nawet bijatyki czy gry sportowe w demo mają możliwość tylko podstawowych trybów, natomiast skoro wypuszczono demo inFamous 2(ta gra też ma otwarty świat, chyba że się mylę) to znaczy, że dla chcącego nic trudnego.

PS. CV im nie wysłałem, bo nie wierzę, że pracują tam idioci, którzy nie wiedzą jak zrobić demo a nie robią, ponieważ uznali, że jest nie potrzebne.

Otwarty świat w tej grze to nie jest jakiś tam SMACZEK tylko ostoja tej gry. Tak jak w FIFIE ostoją jest sam mecz a w Mortal Kombat kilkuminutowa walka.

Czy hipotetyczne zaprezentowanie początkowych lochów z Obliviona w demie to rzecz porównywalna do zaprezentowania meczu towarzyskiego w Fifie? Myślę, że nie.

Jeśli porównujesz 'otwarty' świat inFamousa ze światem The Elder Scrolls to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, sorry :)

PS. Demo Skyrim byłoby oczywiście mile widziane, problem w tym, że nie da się go zrobić! Jedynym sensownym wyjściem mogłoby chyba być wprowadzenie triala, nie dema, coś typu "graj dowolnie przez 2 godziny a potem wykup pełną wersję." Tylko, że rozmiar takiego triala byłby ogromny a producenci narażeni na modyfikacje pozwalające grać bez limitu czasowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarty świat w tej grze to nie jest jakiś tam SMACZEK tylko ostoja tej gry. Tak jak w FIFIE ostoją jest sam mecz a w Mortal Kombat kilkuminutowa walka.

Czy hipotetyczne zaprezentowanie początkowych lochów z Obliviona w demie to rzecz porównywalna do zaprezentowania meczu towarzyskiego w Fifie? Myślę, że nie.

Jeśli porównujesz 'otwarty' świat inFamousa ze światem The Elder Scrolls to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, sorry :)

PS. Demo Skyrim byłoby oczywiście mile widziane, problem w tym, że nie da się go zrobić! Jedynym sensownym wyjściem mogłoby chyba być wprowadzenie triala, nie dema, coś typu "graj dowolnie przez 2 godziny a potem wykup pełną wersję." Tylko, że rozmiar takiego triala byłby ogromny a producenci narażeni na modyfikacje pozwalające grać bez limitu czasowego.

1) Czyli uważasz, że w FIFI'e czy Mortalu najważniejszy jest mecz/walka 1vs1(tu w pewnym stopniu się zgadzam, bo żywotność tych tytułów wiąże się z walkami z żywym przeciwnikiem). W takim razie dem tych tytułów nie powinno być, bo po co kupować pełną wersję, skoro można zagrać w darmowe demo, skoro pełna wersja według ciebie nie wnosi nic wartościowego oprócz tego co jest już w demo. Swoją drogą w takim układzie po co kupowałeś/porzyczałeś pełne wersję FIFY czy Mortala?

2)Otwartość świata w inFamous to oczywiście skrót myślowy pokazujący jak można ograniczyć świat w Skyrim np. robiąc demo w jednym z lochów, z którego wyjście powoduje koniec. Wtedy można również umieścić postać już w miarę rozwiniętą. Poza tym uczepiłeś się tych lochów z Obliviona, natomiast czy grałeś w Fallout? Bo tam etap tutorialowy był zrobiony dużo lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać :). Znowu będzie dobre 30 minut w kreatorze postaci i zastanawiania się kim grać.... Mam cicha nadzieję, że dostanę grę przed premierą, ale nie wiem jak praktykuje ultima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku wynika, że w końcu bez modów można walczyć dwoma broniami.

Już od dawna wiadomo że ręce można dowolnie modyfikować i tworzyć najdziwniejsze wariacje :biggrin:

Jak np w jednej miecz w drugiej tarcza/ użycie czaru/pochodnia/drugi miecz. W obydwu rekach można też przypisac ten sam czar i użyć ulepszonej wersji

@UP

Żeby tylko 30 minut. Ja pewnie w kreatorze spędzę kilka godzin a potem i tak nie spodoba mi się to co spłodziłem i zacznę od nowa

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam natomiast takie małe pytanko, orientuje się ktoś czy wersja na PC będzie korzystała ze Steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam natomiast takie małe pytanko, orientuje się ktoś czy wersja na PC będzie korzystała ze Steam

Kiedyś obiło mi się o uszy, że będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie w kreatorze spędzę kilka godzin a potem i tak nie spodoba mi się to co spłodziłem i zacznę od nowa

Skąd ja to znam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby tylko 30 minut. Ja pewnie w kreatorze spędzę kilka godzin a potem i tak nie spodoba mi się to co spłodziłem i zacznę od nowa

taki minus gier z rozbudowaną kreacją - z piętnaście razy można zaczynać a i tak coś będzie nie tak i od nowa :D a najlepsze, że o ile gra dobra, to to wciąż się nie nudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik.

Zastanawiam się : Ork czy nord czy cesarski ?:) Oto jest pytanie :/

Edytowane przez Bitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przyłączycie się do petycji o polskie napisy do TES V: Skyrim?? Z angielskim u mnie nie najgorzej ale wolę grać w języku narodowym, wogóle gra na która czeka wiele osób nie będzie lokalizowana w Polsce??

I od razu mówię że ci co nie chcą po polsku bo:

-nie można sie nauczyć angielskiego

-niech nieuki idą do szkoły itd.

Niech podpiszą jak nie chcesz to nie kupisz w PL a pomożesz wielu ludziom.

Petycja -> KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przyłączycie się do petycji o polskie napisy do TES V: Skyrim?? Z angielskim u mnie nie najgorzej ale wolę grać w języku narodowym, wogóle gra na która czeka wiele osób nie będzie lokalizowana w Polsce??

I od razu mówię że ci co nie chcą po polsku bo:

-nie można sie nauczyć angielskiego

-niech nieuki idą do szkoły itd.

Niech podpiszą jak nie chcesz to nie kupisz w PL a pomożesz wielu ludziom.

Petycja -> KLIK

Podpisane, mam nadzieję, że się uda bo takie gry zwyczajnie zasługują na polską lokalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest zrobione, że Cenega wydaje większość gier w naszym kraju? Co do dema to Beth mówili, że gra jest za dużoa na demo.

NIe znam szczegółów, ale CDP zawiesiło na jakiś czas wydawanie gier, ale coś tam wspomniała ze wraca z powrotem na rynek.

A czemu cenega olewa graczy? TO jest proste pytanie, nie ma konkurencji w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×