Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne widoki będzie się obserwowało po nocy. :) Cud miód i orzeszki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny do zakupu skyrim guide na amazon chyba ze w polsce ktos widzial.Razem bedzie taniej a pozatym nie mam konta na amazon :whistling: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma juz ktoś wiadomość od ultimy ze wysyłają dziś, u mnie nie ma żadnych informacji czy zaczną wysylać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve.pl dzisiaj wysyła, gra już do mnie jedzie ;)

Jeżeli wysłali kurierem w godzinach porannych to powinieneś mieć na jutro:) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Saturna (Tychy) jutro mają wystawiac :)

Wersje PC,Ps3 być może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny material

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zmienił się status na - Zamówienie zostało zrealizowane. Dostałem nr przesyłki. Czyli wysłali :). - Dotyczy sklepu ultima.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby bylo az tak latwo?

Ciekawi mnie jak będzie wyglądała walka ze smokiem jeśli będe chciał grać jakimś wojownikiem np. Nordem, jak takiego smoka powalić na ziemie i potem wykończyć jeśli nie gra sie magikiem? Czy to oznacza, że będe musiał stworzyć battlemaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby bylo az tak latwo?

Gry(a przynajmniej było tak w Oblivionie, nie pamiętam jak sytuacja wyglądała w Morku) z serii The Elder Scrolls mają dość plastyczny poziom trudności. Osoba, która kręciła ten filmik zapewne przed walką miała przesunięty suwak poziomu trudności na najniższą wartość. Wydaje mi się, że przy innych ustawieniach suwaka trudności walki z smokami będą na pewno większym wyzwaniem.

Ciekawi mnie jak będzie wyglądała walka ze smokiem jeśli będe chciał grać jakimś wojownikiem np. Nordem, jak takiego smoka powalić na ziemie i potem wykończyć jeśli nie gra sie magikiem? Czy to oznacza, że będe musiał stworzyć battlemaga?

Gdzieś widziałem już filmik, w którym wojownik walczył z smokiem(nie wiem czy to nie była część pokazu gry na jakichś targach). Wyglądało to mniej więcej tak, że ów wojownik posyłał strzały w stronę smoka(to jednak tyczy się łuczników), smok chwilę sobie latał, ział ogniem i po chwili lądował, aby Dovakin mógł mu pokiereszować trochę pysk swoim orężem. Więc różnica walki z smokiem jako mag lub wojownik będzie polegała - przynajmniej tak mi się wydaje - na tym, że ten drugi będzie musiał unikać płomieni lewiatana i czekać, aż ten postawi swoje łapska na ziemi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie zapominajmy o "okrzykach" które również mogą powalic jaszczura na ziemie.

Pamietam doskonale Obliviona i jego poziom trudnośći. Po lewej nie było żadnego trudnego pojedynku. Po prawej była epicka walka z krabem błotnym. Niestety przyznaję że przez scaling potworków odpuściłem sobie najwyższy. I zadowoliłem się okolicami 75% paska trudności.

Edit: mały filmik ;)

Edytowane przez DeusEx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nocna walka ze smokiem - pełen wypas :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nocna walka ze smokiem - pełen wypas :woot:

Właśnie doszła mi gra z gram.pl :) Jak to będzie wyglądać jak zaczne już grać a w nocy pojawi sie łatka? Nie będe musiał zaczynać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Do mnie też doszła :thumbsup: A uda Ci się do nocy wykreować wygląd Twojego śmiałka? Ja już 2 godziny siedzę i dalej się zastanawiam nad wyglądem :whistling:

Dołączam do pytania kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupiłem na PC, dziś w empiku. Były oczywiście także wersje konsolowe. Grę odpalę niestety jutro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim gracie poziomie?? Ja ustawiłem sobie expert. Maksymalny to "master". Chcę wiedzieć czy nie dałem za wysokiego lub też lepiej wziaść wyższy -master.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne porownanie

Fajne jest to, że posiadacze ps3 są bardziej zadowoleni. Moim zdaniem różnica jest bardzo duża i jak zawsze olewam takie porównania to tutaj raczej będzie mi ciężko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są widoczne spadki FPS? , bo to od tego zależy moj zakup :D

Tak dobra gra ze wszystkich zabrało :P?

@down

Marcizello - Jak nigdy to w 200% popieram !!!! to co napisałeś!

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są widoczne spadki FPS? , bo to od tego zależy moj zakup :D

Tak dobra gra ze wszystkich zabrało :P?

Przyłączam się do pytania jednoczesnie prosząc aby nie odpowiadaly osoby, wg ktorych GTA IV chodziło płynnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rasy zwierzęce(Argornianie i Khajiici) mogą tak jak w Oblivion nosić buty i hełmy, czy nastąpił powrót do zasad z Morrowind'a, gdzie te rasy nie mogły zakładać tego ekwipunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×