Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jestem tego samego zdania. Gdyby była konkurencja dla Cenegi to zobaczyliybyście bardzo szybko info na temat PL napisów do Skyrim na konsole a tak mają to gdzieś bo wiedzą że i tak zarobią. Jak nie na konsolach to na PC. Ale cóż - takie rządy w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie nie myle, to KopaczK, wczoraj zapodal identyczny film

Wcale nie identyczny - ten ma 4 sekundy więcej poza tym na tym filmiku w podglądzie mamy wiadro a na filmiku KopaczK mamy norda :P

Ja już zdecydowałem czy chce oglądać wiadro czy norda a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie identyczny - ten ma 4 sekundy więcej poza tym na tym filmiku w podglądzie mamy wiadro a na filmiku KopaczK mamy norda :P

Czyzby jakas aluzja? :tongue:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż w mordę. Pokazali egzekucję.

Jakby wykonali ta egzekucje na malolacie, to dopiero by byla sensacja :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik w ostatnich sekundach czułem się jak u rzeźnika - taki wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu można już kupić w PlayZone'ie (w Panoramie - budka przy ruchomych schodach) :biggrin:

Śliczne i klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak sądzicie z tą wersją PL ? ? Będą robić na PS3 polską wersje czy jednak nie będą ? ?

A co do grafiki :) Cholera na niektórych filmach grafika jest piekna, a na niektórych jak z gry sprzed 5 lat hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie wskazuje, żeby mieli polonizować wersje konsolowe.

Bo to otwarty (bardzo rozbudowany) świat cRPG, a konsole są dość wiekowe.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PR Manager Cenega Poland, Konrad Rawiński:

"Bardzo nas boli brak wersji PL na konsolach tak wielkiej gry jak Skyrim, zwłaszcza przy ponoszonych kosztach (i że sami chcielibyśmy zagrać po polsku na konsolach:)), ale do jej wykonania potrzebna jest wola kilku stron, nie tylko naszej. Proces lokalizacji konsol jest o wiele bardziej złożonym niż się powszechnie wydaje, że to "tylko wrzucić lokalizacje z pc na konsole i gotowe". W tym roku wydaliśmy/wydamy najwięcej gier lokalizowanych w historii naszej firmy, czyli Fear 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości, a za chwilę Batman: Arkham City, Lego Harry Potter: Lata 5-7 oraz Władca Pierścieni Wojna na Północy. Chciałbym podkreślić, że tam gdzie jest możliwe zrobienie lokalizacji, oczywiście ją robimy, gdyż jesteśmy przekonani iż jest to korzystne dla polskich graczy. W przyszłym roku również nie raz i nie dwa zaskoczymy graczy konsolowych. Oczywiście pozytywnie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materialy sa zablokowane :confused:

Moze uda sie znalezc cos podobnego na innych serwisach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze z linków które podałem ściągnąć - jeszcze są aktywne przed chwilą sprawdzałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubejrzałem ten gamplay przedstawiający tutorial. O ile się nie mylę to była wersja na xboxa. Nie mogę się doczekać. Świetnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Filmik już zablokowany ale można ściągnąć:

Plusik powedrowal! :thumbsup:

No no poczatek ciekawy, choc nie zabardzo wiem

dlaczego chcieli odrabac nam glowe :blink: :ohmy:

, ale to pewnie dlatego, ze czesto przewijalem i skupialem sie raczej na rozgrywce :happy: :laugh: :woot:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie może początek Morrowinda - Hey wake up ;) Właśnie to mi się przypomniało na początku tego filmiku.

Grafiki nie oceniam - nie ma dla mnie znaczenia w tego typu grze a i jakość filmiku pozostawia wiele do życzenia, ogólne wrażenie jednak pozytywne głównie ze względu na lokacje które są bardzo solidnie wykonane.

Muzyka - daje rade i co ważniejsze czuć tutaj poprzednie części. Poza tym już na tym filmiku było słychać większą ilość aktorów niż w całym Obku takie przynajmniej mam odczucie.

Gameplay - ogólnie jakiś lolek grał chyba

myśliwym to on nie zostanie z takim podejściem do niedźwiedzia.

jeżeli to był "normal" to ja sobie pasek poziomu trudności jednak przesunę w prawo, liczę na to że to był poziom tutorial casual ;) Automatyczne leczenie z tego co widziałem nie wyleczy całego paska w 10 sekund czego się obawiałem, jest wystarczająco wolne i nie powinno mieć znaczenia podczas walki a jak mobki będą mocniej biły nie będzie się chciało czekać kilku min na wyleczenie i dalej iść w świat

w drugim filmiku najlepiej to widać miedzy zabiciem pajączków a dotarciem do niedźwiedzia

Ogólne wrażenia -

Smoczek daje rade sieje zniszczenie, wzbudza respekt - widać strach i mizerne próby walki z nim. Robi to co smok robić powinien :) Wprowadzenie mogę uznać za dobre zaczynamy zwykłym ludziem któremu się pofarciło a nie jak to było w Obku wybrańcem ze zboczonego snu cesarza.

Również nie mogę się doczekać :)

@Don_Mario

Gościu nie miał wizy, przekraczał granicę niczym meksykanin to strażnicy teksasu go dorwali ;)

Edytowane przez DeusEx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo moze kiedy pojawia sie pierwsze recenzje? premiera tuz tuz, a ocen redaktorow jeszcze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo moze kiedy pojawia sie pierwsze recenzje? premiera tuz tuz, a ocen redaktorow jeszcze nie ma

To bardzo dobrze świadczy o grze. Tzn. jest długa i rozbudowana. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze świadczy o grze. Tzn. jest długa i rozbudowana. ;)

Albo publikowanie recenzji przed premierą jest zabronione przez wydawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź the making of z kolekcjonerki- kilka nowych ujęć w bardzo ładnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie. To mój pierwszy preorder i już wiem, że będę się dobrze bawił :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×