Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że odradzacie wersję PC? Trochę odzwyczaiłem się od grania na pc ale myślę że akurat skyrim jest tą grą przy okazji której można sprawdzić sprzęt;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam jakoś ani razu Skyrim nie wywalił do pulpitu. Macie łatkę 1.1? Może ona coś skopała zamiast naprawić, bo ja jej nie mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was mi powie jak dostać te trofeum:

Przywróć chwałę gildii złodziei - srebrny pucharek.

Doszedłem do misji gdzie:

Trzeba było lecieć do tych ruin i zabić tego zdrajcę [imion już nie pamiętam ale chyba to był Mercer]. To przeszedłem, oddałem Skeleton Key na swoje miejsce i na tym sie skończyło i nie moge zdobyć żadnego Questu od gildii, jedynie te poboczne co daje Vex i ten drugi koleś.

Co trzeba zrobić?

Pozdrawiam.

Edytowane przez ShogunToyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up<BR><BR><B>

</B>Robisz te misje od Vex i Delvina. Pięć misji dla solitude, whiterun, windhelm, markarth (np. 3 od vex i 2 od delvina) --> po pięć dla każdego z tych miast. Po zrobieniu 5 w danym mieście dostajesz bonus mission od Delvina. A po zrobieniu 4 miast .......... sam zobaczysz. Czytałem, że w riften też jest jakaś bonus mission po zrobieniu 5 misji, ale i bez tego masz trofeum. <B>

</B>

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciekawe rzeczy mnie zaczely spotykac, odkad razem z Lydia zdecydowalismy, ze zanim udamy sie do Winterhold, zatrzymamy sie w Windhelm (tak aby sie przespac i uzupelnic zapasy :D). A wiec jeszcze w drodze do tej miesciny spotkalem wynajetego zabojce. No coz, nie mial szans z moim magiem :) Kiedy juz bylem w Windhelm, udalem sie do kaplicy, po blogoslawienstwo. "Przez przypadek" uzylem sobie shout'a... no i jeden z obecnych cos tam do mnie mruknal. A ja sobie wyszlem. Kiedy ponownie ujrzalem ulice, zobaczylem kuriera, ktory dostarczyl mi list. A w nim bylo opisane, to co przedchwilka zrobilem w kapliczce :biggrin: . Dodam jeszcze, ze kurier byl goly xd (moze chcial poczuc snieg na calym ciele :D)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są złodzieje jak przekonasz go, że nie masz kasy. Chowa broń i chce odejść :D Mam też dobrą kolekcję zleceń na mnie z Dark Brotherhood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie glupie pytanko. Czy mozna grac w zbroi tego rycerza z trailera? Chodzi mi o ta z helmem z rogami w dol. I czy mozna stworzyc postac na wzor tego rycerza? Ogladam filmiki i spodobal mi sie na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z pierwszych armorów w grze. W tej grze prawie wszystko można i tylko od Ciebie zależy kim będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiadomo że Skyrim na konsolach jest po angielsku. A tę grę chcę strasznie kupić,ale jest po ENG. I tutaj pytanie. Osoba która zna angielski na poziomie średnim,zna prawie wszystkie czasy,zrozumie trochę tę grę? Nie ma w tej grze trudnego słownictwa ENG? Dodam że przeszedłem Mass Effect 2 po ENG i grę zrozumiałem.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z pierwszych armorów w grze. W tej grze prawie wszystko można i tylko od Ciebie zależy kim będziesz.

Dzieki za odpowiedz. Pewnie bede w niej dluuuugo biegal. W piatek juz zagram. Ciekawe czy bardziej mi sie spodoba niz DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiadomo że Skyrim na konsolach jest po angielsku. A tę grę chcę strasznie kupić,ale jest po ENG. I tutaj pytanie. Osoba która zna angielski na poziomie średnim,zna prawie wszystkie czasy,zrozumie trochę tę grę? Nie ma w tej grze trudnego słownictwa ENG? Dodam że przeszedłem Mass Effect 2 po ENG i grę zrozumiałem.:biggrin:

Na poziomie średnim to spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jeżeli jeszcze ktoś nie widział :D
W ogóle gość jest najlepszym łucznikiem jakiego widziałem.
Niestety pozostałe linki zostawiam jako tekst, bo nie mogę dodać więcej mediów.


Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że odradzacie wersję PC? Trochę odzwyczaiłem się od grania na pc ale myślę że akurat skyrim jest tą grą przy okazji której można sprawdzić sprzęt;)

Nie, nie odradzamy :smile: Wersja PL, lepsza grafa, mody, jak ktoś ma wybór platformy to całkiem słuszna opcja.

Edytowane przez damianoo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety Lydię zabili w górach.To było przed tym jak się zorientowałem że towarzysze jednak się przydają.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Lydia zginęła wczoraj, wpadłem na 14 lvl do jakiejś jaskini, na dobrą sprawę przez nią. Powiedziała "o jaskinia, ciekawe co jest w środku" czy coś takiego. Więc nieiwle myśląc wpadłem do środka, a tam dwa trolle, i pupa, sam przeżyłem, ale Lydia padła. muszę sobie teraz znaleźć kogoś innego.

Edytowane przez Nikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja Lydia też już nie żyje.

Wczoraj wdrapałem się na szczyt szczytów i mam Notched Pickaxe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Lydia zginęła wczoraj, wpadłem na 14 lvl do jakiejś jaskini, na dobrą sprawę przez nią. Powiedziała "o jaskinia, ciekawe co jest w środku" czy coś takiego. Więc nieiwle myśląc wpadłem do środka, a tam dwa trolle, i pupa, sam przeżyłem, ale Lydia padła. muszę sobie teraz znaleźć kogoś innego.

Przecież przeciwnicy nie moga zabić twojego kompana. Zawsze po stracie całego paska życia przyklęka na kolano i wstaje po jakimś czasie. Osoba z którą podróżujemy może zginąć tylko z naszej ręki w żaden inny sposób. Prawdopodobnie musiałeś przypadkowo sam ją zabić w ogniu walki sam tak zrobiłem, użyłem krzyku 3 poziomu na grupce przeciwników a akurat nawineła się na fale uderzeniową ale od czego jest quickload

Mam 35 lv i Lydia jest ze mną prawie od początku gry w niemal każdej misji (nie licząc jakiś skradankowych dla złodziei) a trzeba powiedzieć że jest to postać levelowana czyli na obecnym poziomi przygwożdżona przez mocniejsze jednostki pada na kolano szybko

Z Lydią pewnie będę biegał do końca gry

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przestać być wampirem, bo już mnie to zaczyna wnerwiać... Jak przez jakiś czas nie będę się pożywiać to gra staje się niegrywalna. :/ Co trzeba zrobić?! Pomocy ludzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przestać być wampirem, bo już mnie to zaczyna wnerwiać... Jak przez jakiś czas nie będę się pożywiać to gra staje się niegrywalna. :/ Co trzeba zrobić?! Pomocy ludzie:)

Curing Vampirism

Make your way to Falkreath. Once there, speak to Valga Vinicia at the Dead Man's Drink and ask about any rumors going around. She will tell you that Falion in Morthal studies vampires. Speak to him and he will tell you that, in order to perform the ritual, a black soul gem must be filled. To get the black soul gem you need to speak to Falion again and he will offer to sell it to you (you can also obtain the black soul gem in various other, cheaper ways). To fill it, cast a Soul Trap spell on a human target and proceed to kill them. The Soul Trap spellbook to stage 1, making it easier to be cured, or continue living happily as a (non-stage 4) vampire.

Side Note:

Becoming a Werewolf also cures Vampirism (this works if you contract Lycanthropy as a quest reward ONLY, ie from the Companions' questline)

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież przeciwnicy nie moga zabić twojego kompana. Zawsze po stracie całego paska życia przyklęka na kolano i wstaje po jakimś czasie. Osoba z którą podróżujemy może zginąć tylko z naszej ręki w żaden inny sposób.

Oczywiscie, ze Lydia moze zginac. Jezeli ona ukleknie, a przeciwnicy dalej w nia nawalaja, badz cios byl zbyt silny, to ona umiera.

Edit: WOW :shok:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze Lydia moze zginac. Jezeli ona ukleknie, a przeciwnicy dalej w nia nawalaja, badz cios byl zbyt silny, to ona umiera.

Lydia padała mi na kolano wiele razy ale zauważyłem że zaraz po tym przeciwnicy ją ignorują i biegną zaatakowac mnie, mimo wszystko będę teraz bardziej uważał, nie mam zamiaru pozwolić jej zginąć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lydia padała mi na kolano wiele razy ale zauważyłem że zaraz po tym przeciwnicy ją ignorują i biegną zaatakowac mnie, mimo wszystko będę teraz bardziej uważał, nie mam zamiaru pozwolić jej zginąć :thumbsup:

Tak zazwyczaj sie dzieje. Jednakze moze byc tak, ze po skonczonej walce, zauwazysz, ze twoja towarzyszka lezy na ziemi. I juz sie nie obudzi :(

Wydaje mi sie, ze mozna kupic czar z szkoly przywrocenia ktory leczy NPC (niewiem czy na cel, czy dotyk). Moze byc przydatny, jezeli eksplorujemy swiat z towarzyszem

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, Healing hands to jeden z podstawowych czarów od restoration. Leczy, dość skutecznie na dotyk. Wojownik ze swoim marnym zapasem many porządnie kompana nie wyleczy ale zawsze mu pomoże. Co do followerów to ja nie podróżuje z nikim. Co prawda mam tam Lydie, mam housecarla Solitude, mam J' Zargę i wielu innych, ale... Nie wydaje mi się żeby byli potrzebni. Radzę sobie teraz bez nich (na początku nie radziłem sobie za dobrze, chociaż nadal brnąłem bez pomocników). No i jest jeszcze ryzyko że partner zginie, jeśli nie trafię moim spellem w przeciwnika to zbyt dobrze nie będzie dla kompana (Incinerate w dwóch rękach - z tego co wiem to 120 damage a do tego 50% z perków, czyli 180 w sumie, tak mi się zdaje, a jeszcze jakieś upki w ubrankach mam - to dla nadwerężonego już towarzysza strzał śmiertelny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×