Skocz do zawartości
piciotto

Ustawka Medal Of Honor Dowodca Ogniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazałbyś mi kilka miejscówek? :D Największy killstreak miałem missile attack

Jaka jest angielska nazwa doliny helman? Bo coś mi się zdaje że wiem ale nie wpada mi do głowy :D

Edytowane przez CrimeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halmand valey czy jakos tak. a na wspolna gre zapraszam i pokaze gdzie siedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly tydzien (mam L4 i leze w lozku)

dziennie robimy ustawki dla takich jak wy:D

@ Kilicz - jak będę na PS i będę miał chwilkę czasu to pokażesz mi jakieś fajne miejscówki dla snajpera, co? :P Bo za bardzo nie mam czasu grać w MOHa bo inne gierki też czekają a platkę wbić muszę, hehe :pardon:

tak pokaze Cipardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie to zrobić to w ten sposób to życzę szczęścia.:whistling:

Najważniejszym problem jest to , że trzeba być w osobnych temach czyli "TRUDNE" do wykonania bo w żaden sposób nie można dołączyć do gry więc potrzeba do tego ogromnego szczęścia.

Najłatwiej jest to zrobić rano gdy serwery nie są aż tak pełne co daje szanse na to że wżuci was do innych składów w jednej grze. Fakt , raz jak próbowaliśmy to zrobić w ten sposób to z rana nam się to udało choć po wielu próbach. Czyli wniosek : wykonalne lecz bardzo trudme :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem tam gdzie Kilicz grał i mnie dało do przeciwnej drużyny.

Pisałby się ktoś na takie coś? Bo w Helman Valley nie masz szans na tym TV.

Edytowane przez CrimeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jednak sam to zrobiłem, brakowało tylko dwóch ostatnich ataków, zrobiłem to w tych śnieżnych górach w obronie :P A zaraz po schowaniu lornetki po ostatnim ataku jakiś gościu mnie zabił :P Ale się udało xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna sie jeszcze w nocy ustawic gdy serwy sa puste wtedy przy dobrych szansach da rade zrobic ustawe wam.

a mi zostala tylko 1 misja w trybie 1-szej klasy ale jakos sie zabrac za to niemogepardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie trzeba coś zorganizować, jak coś to dodawać mnie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie może być kłopotliwe, jak coś to mogę napisać jak ja to zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na ustawke z tym Fire controller ( dowodca ogniowy ) ?? nie moge zdobyc tego pucharku. jak cos to dodajcie mnie na psn - damianPOLSKA

w 2 mozna to w 5 minut zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na ustawke z tym Fire controller ( dowodca ogniowy ) ?? nie moge zdobyc tego pucharku. jak cos to dodajcie mnie na psn - damianPOLSKA

w 2 mozna to w 5 minut zalatwic.

trudno jest zrobic zeby 2 osoby byly w innych druzynach. jest to prawie niemozliwe. najlepiej na dolinie hakmand snajperem to pocis, wystarczy 1 runda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam również jestem chętny na ustawkę psn powe88

Heh kozak i to jaki xd :whistling:

Misja Bojowa , Dolina Helman , Snajper < USA i oczywiście wszystkie camperskie miejscówki Kilicza :pardon:

Pokazałem jedno miejsce Majstersztykowi i mówiłem co ma robić to ten za pierwszym razem wbił trophy ; )

A ty Piwosh to już zrobiłeś ? ;>

pokazał byś mi tą sztuczkę ciągle wałkuje tą mapę i nie mogę znaleźć odpowiedniego miejsca :) będzie browar

Edytowane przez powe88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam również jestem chętny na ustawkę psn powe88

pokazał byś mi tą sztuczkę ciągle wałkuje tą mapę i nie mogę znaleźć odpowiedniego miejsca :) będzie browar

wlasnie. bardzo by to nam pomoglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał , ale po wbiciu platyny oddałem moh'a kumplowi i przez najbliższy czas go nie zobaczę.. Ja proponuje postawić dwa browary Kiliczowi , bo jeżeli on ma jeszcze grę to z pewnością wam pokaże ;d Pozdrawiam ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem chętny na ustawkę do trofeum Fire Controller. Proszę o kontakt na psn. Niech wszyscy, którzy chcą zdobyć to trofeum oraz chętni do pomocy się tu zgłoszą. Może uda się zebrać ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem chętny na ustawkę do trofeum Fire Controller. Proszę o kontakt na psn. Niech wszyscy, którzy chcą zdobyć to trofeum oraz chętni do pomocy się tu zgłoszą. Może uda się zebrać ekipę.

ja jestem chetny w 100%. to trofeum to masakra. dzisaj mialem juz 15 fragow i jeszcze chwila i mialbym trofeum, ale runda sie skonczyla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierajcie ekipę i wpiszcie mnie najlepiej jutro po 17 albo w weekend

ok. to mamy juz 3 osoby. jeszcze 1 albo 2 i powinno sie udac. chociaz 3 to tez spora szansa. mozemy jutro o 18 albo wieczorem zagrac w to. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. to mamy juz 3 osoby. jeszcze 1 albo 2 i powinno sie udac. chociaz 3 to tez spora szansa. mozemy jutro o 18 albo wieczorem zagrac w to. pozdro

Niestety nie chciał bym was martwić , jednak w 3 osoby to ustawki nie uda wam się zrobić choć byście próbowali i próbowali. Na ustawkach spędziłem z +6 godzin. Grałem o różnych porach i nawet o 2-4 w nocy. I bez 24 osób to zapomnijcie o tym. Wystarczy że będzie 23 waszych i jedna osoba z zewnątrz nie kumata to pozabija was w chuj jednym granatem a wy nawet nie rozpoznacie go czy to swój czy też nie.. Wiem bo przez to przechodziłem. Udało nam się zebrać w sumie 20 osób jednak wystarczyło że był ktoś z zewnątrz i dupa.

Powiem wam naszą taktykę bo to nie tajemnica :

1.A mianowicie zaczynacie od zebrania całej ekipy bądź przy pustych serwerach jak najwięcej.

2.Zakładacie czat tekstowy (w którym może być 16 osóB) bądź głosowy (to 6 ludzi z headsetami)

3. Tryb w którym my planowaliśmy wbić trofeum to "KONTROLA SEKTORU". Plan był taki że bez strzelania podbiegami do jednej flagi i na zmianę ją przejmy a akcje wsparcia "OFENSYWNE" puszczamy jak najdalej od nas aby nikogo nie zabić.A w przypadku ostatniej akcji zaczekać na wszystkich aby każdy ją zdobył i puścić w jednym momencie.

4. Jak wiadomo potrzeba być w dwóch przeciwnych temach do ustawki więc albo zakładaliśmy składy 4osobowe i na znak każdy "SZEF Zespołu" Naciskał "wyszukaj grę" i albo dawało nas do przeciwnych albo do jednego.. I jeżeli któryś skład dołączył do innej gry niż większość to wtedy każdy dołączał przez listę znajomych do większości. A najlepszym sposobem jest znalezienie pustego serwera tak jak nam raz się udało . Wszyscy dołączyli do jednej gry przez "LISTĘ ZNAJOMYCH" I zaczynaliśmy zabawę z "PKT 3"

I mimo iż plany były dobre to jednak przez ustawkę tego nie wbiłem ; )

Jednak wam życzę powodzenia i Pozdrawiam :thumbsup:

PS. Poszukajcie również chętnych na innych forach ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie chciał bym was martwić , jednak w 3 osoby to ustawki nie uda wam się zrobić choć byście próbowali i próbowali. Na ustawkach spędziłem z +6 godzin. Grałem o różnych porach i nawet o 2-4 w nocy. I bez 24 osób to zapomnijcie o tym. Wystarczy że będzie 23 waszych i jedna osoba z zewnątrz nie kumata to pozabija was w chuj jednym granatem a wy nawet nie rozpoznacie go czy to swój czy też nie.. Wiem bo przez to przechodziłem. Udało nam się zebrać w sumie 20 osób jednak wystarczyło że był ktoś z zewnątrz i dupa.

Powiem wam naszą taktykę bo to nie tajemnica :

1.A mianowicie zaczynacie od zebrania całej ekipy bądź przy pustych serwerach jak najwięcej.

2.Zakładacie czat tekstowy (w którym może być 16 osóB) bądź głosowy (to 6 ludzi z headsetami)

3. Tryb w którym my planowaliśmy wbić trofeum to "KONTROLA SEKTORU". Plan był taki że bez strzelania podbiegami do jednej flagi i na zmianę ją przejmy a akcje wsparcia "OFENSYWNE" puszczamy jak najdalej od nas aby nikogo nie zabić.A w przypadku ostatniej akcji zaczekać na wszystkich aby każdy ją zdobył i puścić w jednym momencie.

4. Jak wiadomo potrzeba być w dwóch przeciwnych temach do ustawki więc albo zakładaliśmy składy 4osobowe i na znak każdy "SZEF Zespołu" Naciskał "wyszukaj grę" i albo dawało nas do przeciwnych albo do jednego.. I jeżeli któryś skład dołączył do innej gry niż większość to wtedy każdy dołączał przez listę znajomych do większości. A najlepszym sposobem jest znalezienie pustego serwera tak jak nam raz się udało . Wszyscy dołączyli do jednej gry przez "LISTĘ ZNAJOMYCH" I zaczynaliśmy zabawę z "PKT 3"

I mimo iż plany były dobre to jednak przez ustawkę tego nie wbiłem ; )

Jednak wam życzę powodzenia i Pozdrawiam :thumbsup:

PS. Poszukajcie również chętnych na innych forach ; )

wiemy, ze to trudne. mieliscie dobry plan, ale 24 osob raczej nie uda sie zebrac. wystarczy aby jeden z nas byl w przeciwnej druzynie. wtedy ustaliloby sie gdzie mialby przychodzic, a my z ukrycia zabijalibysmy go, tak aby nikt nas nie rozwalil. a potem wszystko na odwrot. W MoH jest opcja wyboru postaci- mozna byc talibem albo Jankesem. i to trzeba by tez zmienic, aby wszyscy nie mieli tej samej klasy postaci ( bo gra czesto wybiera nam druzyne ( taliby, jankesi ) ze wzgledu na to jaka postac mamy. coz, sprobowac nie zawszkodzi, a im wiecej osob tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jakims cudam dacie zrobic tak ze bedzieci mieli ta osobe w 2 druzynie to po meczu i zmianie map wskoczy do was i juz kupa. jest jescze mozliwos ze w nocy trafi sie na pusty serw(malo prawdopodobne ale mozliwe) wtedy organizujcie 8 osob i gracie miedzy saob przez chwile. najlepiej na kontroli sektoru.

a jak nie dacie rady to zapraszam na pokazowe w moim wykonaniu ale jest 1 warunek: mi=usicie miec snajpera minimum na 7 lvl zeby miec lepsza lunete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×