Skocz do zawartości
piciotto

Ustawka Medal Of Honor Dowodca Ogniowy

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłą sobotę (10 września) o godzinie 21 organizujemy ustawkę do fire controllera. Im więcej ludzi, tym lepiej.

Sposobów mamy kilka, zainteresowanym będę przedstawiał jak robimy trophy. Proszę zgłaszać się tutaj, PW lub psnid: lukaszasada

lista:

1. lukaszasada

2. alkard1981

3. kaluza05

4. Zygo89pl

5.xXMateuszXxPL

6.

---

7.

8.

Dołaczam się do ustawki zapraszać gram codziennie. Headset jest !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista:

1. lukaszasada

2. alkard1981

3. kaluza05

4. Zygo89pl

5.xXMateuszXxPL

6.arekmor

---

7.

8.

To ja także się dopiszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powróciłem do "medala" więc mogę pomóc, mam kilka swoich miejscówek, nawet grając jako Opforce które pomagają w zdobyciu trophy... headset jest tylko nie wiem czy gra go obsługuje bo dzisiaj nie słyszano mnie ani ja nic nie słyszałem, zadziwia mnie to że po takim czasie gracze znajduja nowe spoty do campienia :whistling:

ps. sam po dziś dzięń nie wiem jak sie wchodzi nad jaskinie na mapie w górach na te "siatki" jedna z lepszych miejscówek :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista:

1. lukaszasada

2. alkard1981

3. kaluza05

4. Zygo89pl

5.xXMateuszXxPL

6.arekmor

7. nath_147

8.

nie wiem tylko czy mi kumple odda MoH na czas :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista:

1. lukaszasada

2. alkard1981

3. kaluza05

4. Zygo89pl

5.xXMateuszXxPL

6.arekmor

7. nath_147

8.

nie wiem tylko czy mi kumple odda MoH na czas :(

też się piszę dodawajcie hs jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji dzisiejszej walki, nie bede na ustawce, jezeli ew. cos nie wyjdzie i przelozycie to na inny termin, to chetnie sie pisze, jak nie, to jakos sobie poradze normalnie, jak juz ogram kz3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawka wyszła bardzo podobnie jak walka Adamkowi:D

wpadl Ci wreszcie ten pucharek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejaki norek chce zorganizowac drugie podejsice do ustawki w ta niedziele, blizszej godziny nie znam bo jeszcze nie ustalil, piszcie do niego na psn o ktorej wam pasuje, niech ustali dogodny temin, i jedziemy z koksem, ... super gdyby wiekszosc miaal HS - mozna pozyczyc na weekend od kumpla, kumpelki, taty, mamy wujka, ciotki :D ja wstepnie na niedziele nic nie planuje wiec sie dostosuje :P

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Helmand Valley jest idealne miejsce do przykampienia zaraz na początku, na prawo od respa. Nie trzeba wcale się ustawiać bo tym sposobem banalnie łatwo jest wbić trofeum :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedziel o 18 organizuje kolega norek, prosze dodawac go do znajomych z info "ustawka MoH"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos zdobyc trofeum. Moj nik pietrzu1910 id psn jak ktos pomoze po wykonaniu moge mu kupic doladowanie do telefonu za 5 zl wiec za 10 minutowa pomoc chyba sie oplaca :D pozdr czekam na wiadomosci. Zawsze moge grac po godzinie 16 bo wracam zjem i jestem gotowy czekam na propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Dziś (19.10.2011r) organizuje ustawkę żeby zdobyć fire controller. Ustawka odbędzie się o godz. 22:30. Chętni niech piszą na psn: BZYKACZ16 lub PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać psn woombozza jestem chętny na zrobienie trofek online .!!!!!!!!!!!!!!! online cały czas jak nie ma mnie ps3 pisac gg 2305746

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Dziś (19.10.2011r) organizuje ustawkę żeby zdobyć fire controller. Ustawka odbędzie się o godz. 22:30. Chętni niech piszą na psn: BZYKACZ16 lub PW.

Jeśli masz headset to możemy zagrać razem w teamie i pokaże ci kilka miejscówek, i trofeum wbijesz sam, nie trzeba się ustawiać. Jeśli chodzi o atak to najłatwiej na mapie HELMAND VALEY, SHAKIKOT MOUNTAINS też proste ale trzeba być szybkim, na lotnisku tęz do zrobienia tu z kolei opanaowanie popłaca :biggrin: a jeśli w obronie to: najprostsze: SHAKIKOT, i HELMAND VALLEY, na lotnisku też można ale to już dla lepszych graczy :biggrin: ja praktycznie co drugi mecz mam ostatnia rakiete, czasem dwa razy w meczu :thumbsup: Jak nie masz słuchawki, to tez moge pomóc ale będziesz musiał mnie szukać na mapie, i będzie trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym wykonał tą trofkę

ta odpowiedź powyżej była do ciebie tylko cos mi sie pomerdało, headset masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem chętny do zrobienia trofeum :Dowódca Ogniowy

Headset posiadam

PSN Id. BANANASpl

Najlepiej by było w weekend

BANANASpl.png

Edytowane przez Bananas95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem chętny do zrobienia trofeum :Dowódca Ogniowy

Headset posiadam

PSN Id. BANANASpl

Najlepiej by było w weekend

moge pokazać ci spoty na mapach z których łatwo wbić to trofeum, napisz tylko czy jesteś ogarniety w multi w MOH tzn grasz już troche w multi czy dopiero zaczynasz? Jesli ta pierwsza opcja to pomoge :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge pokazać ci spoty na mapach z których łatwo wbić to trofeum, napisz tylko czy jesteś ogarniety w multi w MOH tzn grasz już troche w multi czy dopiero zaczynasz? Jesli ta pierwsza opcja to pomoge :smile:

No gram już trochę ale mam dopiero 12 poziom szturmowego ale powinienem szybko wbic 15 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram już trochę ale mam dopiero 12 poziom szturmowego ale powinienem szybko wbic 15 lvl

Na tego trofika to snajper, z odblokowana druga snajperka za <LV4> postaci, ewentualnie "RANGE FINDER" choć nie musi być, no i przydałoby się OPEN TIP AMMO :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego trofika to snajper, z odblokowana druga snajperka za <LV4> postaci, ewentualnie "RANGE FINDER" choć nie musi być, no i przydałoby się OPEN TIP AMMO :teehee:

A to w Snipie mam 8 lvl więc poradzimy sobie wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×