Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy w tej czesci da sie przechodzic miedzy miastami czyli do florencji toskani wenecji itp. jak bylo w II. I czy multiplayer jest pozadny godny polecenia i jakie sa tam mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, trochę zainteresowałem się AC:B i mam kilka pytań dotyczących tej gry:

- Czy pogwałceniem będzie zagranie w AC:B gdy nie grało się w drugą cześć Assassina?

- Może lepiej poczekać na wersję PC?

- Czy łącze 1mb starczy do rozgrywki multi :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy w tej czesci da sie przechodzic miedzy miastami czyli do florencji toskani wenecji itp. jak bylo w II. I czy multiplayer jest pozadny godny polecenia i jakie sa tam mapki.

Jest tylko jedno miasto - Rzym. Za to są kanały czyli szybkie przemieszczanie się między dzielnicami, bo miasto jest duże i nie będziesz się nudzić.

Dla mnie multi jest bardzo fajny. Tryb polowania wymiata.

- Czy pogwałceniem będzie zagranie w AC:B gdy nie grało się w drugą cześć Assassina?

- Może lepiej poczekać na wersję PC?

- Czy łącze 1mb starczy do rozgrywki multi tongue.gif?

1. Trzeba zagrać w dwójkę, by zrozumieć o co chodzi w całej serii, więc jeśli chcesz wiedzieć o co chodzi w AC:B to musisz zagrać. Choć ja do tej pory nie wiem ocb.... :D

2. Lepiej gra się na konsolowym padzie, a graficznie jest moim zdaniem tak samo.

3. To nie ma znaczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, temat w on-line praktycznie umarł, nikt nie odpowiada, a jak już ktoś wcześniej zauważył wyszukiwanie serwera nieraz trwa i po 20 min, więc jeśli ktoś gra w multi (szczególnie tryb polowanie) to niech śmiało wysyła zaproszenie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, trochę zainteresowałem się AC:B i mam kilka pytań dotyczących tej gry:

- Czy pogwałceniem będzie zagranie w AC:B gdy nie grało się w drugą cześć Assassina?

- Może lepiej poczekać na wersję PC?

- Czy łącze 1mb starczy do rozgrywki multi :P?

-Jak najbardziej, kompletne zło. Dla mnie nie zagrać w 1 to również grzech. To wszystko stanowi jeden wielki fundament i historię, przygodę jaką ma główny Nasz bohater Desmond.

-Może i na PC będzie kilka pierdół dodatkowo ale po co czekać skoro? No chyba że masz zamiar nadrobić to owszem, nadrób wpierw i okej.

-Jak najbardziej. Nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jutro jadę po gierkę :) może jakieś porady na początek m.in o trofea.

ketrab110.png

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tytułową grę posiadam dopiero 3 dni wkręciłem się narazię w singla i chcąc kupić sobie jakąś dobrą zbroje, miecz lub cokolwiek innego o wysokich statystykach to pisze że muszę wykonać jakiś shop quest.

mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co w tych questach chodzi.

Z góry dziękuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tytułową grę posiadam dopiero 3 dni wkręciłem się narazię w singla i chcąc kupić sobie jakąś dobrą zbroje, miecz lub cokolwiek innego o wysokich statystykach to pisze że muszę wykonać jakiś shop quest.

mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co w tych questach chodzi.

Z góry dziękuje :P

Shop Quest to misja kupca która polega na zebraniu kilku przedmiotów co odblokowuje dany przedmiot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Jak najbardziej, kompletne zło. Dla mnie nie zagrać w 1 to również grzech. To wszystko stanowi jeden wielki fundament i historię, przygodę jaką ma główny Nasz bohater Desmond.

-Może i na PC będzie kilka pierdół dodatkowo ale po co czekać skoro? No chyba że masz zamiar nadrobić to owszem, nadrób wpierw i okej.

-Jak najbardziej. Nie powinno być żadnych problemów.

''jedynkę'' przeszedłem :D

Ogólnie wersja na PC ma być ''ulepszona'', do tego tańsza niż na PS3. Jednak chyba skupię się na konsoli.

Dzięki wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś na którym lvl dochodzą jakieś bronie w grze sieciowej. Mam 13 lvl i póki co mam tylko zdolnośc przebieranie. Jeszcze jedno, który lvl to maks?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś na którym lvl dochodzą jakieś bronie w grze sieciowej. Mam 13 lvl i póki co mam tylko zdolnośc przebieranie. Jeszcze jedno, który lvl to maks?

Na 28/29 (nie pamiętam dokładnie) dostajesz truciznę. Świetna broń, a jeszcze sporo pkt za to zbierasz. Zresztą wszystko możesz sprawdzić w statusie levelowania. Tam masz pokazane co dostajesz za poszczególny poziom. A ogólnie jest ich 50, więc powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no trucizna dobra zabili mnie kilka razy w ten sposób. Już wiem gdzie sprawdzac te lvl jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DLC będzie dostępne na początku marca na Xbox Live i PSN, za 800 Microsoft Points lub 9.99 euro i będzie zawierać w trybie singleplayer: 8 misji, 2 lokacje, 2 opcje rozgrywki i 10 osiągnięć. W trybie multiplayer z kolei czeka na Was 2 nowe rodzaje rozgrywki, nowa mapa - Alhambra w Hiszpanii, 4

Edytowane przez brysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trucizna jest po prostu masterska. Nie ma większej satysfakcji niż ukłucie przeciwnika tak, aby ten nie wiedział kto go zabił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od którego lvl jest trucizna , bo kilka osób mnie zabiło trucizną i trucizna WYMIATA.Na razie mam lvl 23

grzes1999.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od którego lvl jest trucizna , bo kilka osób mnie zabiło trucizną i trucizna WYMIATA.Na razie mam lvl 23

Dokładnie od 29 level'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheGrzesiowy - przecież dwa posty wyżej napisałem... Czytamy trochę :)

A wracając do tematu. Muszę przyznać, że końcowe levele wbija się coraz ciężej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej wbijać lvl? macie jakieś sposoby? :)

jakby ktoś był chętny na meczyk to podaje ID : Genax93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie dokładnie są wszystkie zagadki obiektu 16. Chodzi mi o dokładne miejsca, bo jak się nie mylę to są te miejsca oznaczone okiem ale za cho*ere nie mogę ich znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie dokładnie są wszystkie zagadki obiektu 16. Chodzi mi o dokładne miejsca, bo jak się nie mylę to są te miejsca oznaczone okiem ale za cho*ere nie mogę ich znaleźć

Proszę bardzo:

Masz nawet idealnie w filmiku ukazane co dalej. Nie zapomnij o plusikowym :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

#up

nie zauważyłem twojego postu ;)

Wie ktoś gdzie dokładnie są wszystkie zagadki obiektu 16. Chodzi mi o dokładne miejsca, bo jak się nie mylę to są te miejsca oznaczone okiem ale za cho*ere nie mogę ich znaleźć

Normalnie lenie.... na yt wszystko jest.

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Dawno nei grałem w AC, odpaliłem dziś grę multi i widzę nowy tryb "łowca skarbów" czy jakoś tak. Ale napisane jest że trzeba ściągnąć. A przecież Animus 2.0 ściągałem już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz w opcjach multiplayera aktywować te dodatki.

Edytowane przez Raafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest tu ktoś kto przeszedł AC Brotherhood w 100%?Jeśli tak jest mistrzem.A ja nawet nie wiedziałem że w AC są jakieś zagdki.

grzes1999.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×