Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Na ile starczy single player..?

Tak bez śpieszenia to 10h oczywiście potem pozostaje masa wątków pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos cos na temat buga przy dwoch trofeach "Wiosenne porzadki" i "Rzucona rekawiczka"??

Tak ja znalazlem TOJAD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie za tydzień kupuje ps3 i assassins creed czy na ps3 jest możliwe kupno w wersji angielskiej i zpolszczenie lub dodanie napisów polskich do gry prosze o odpowiedz i z góry dziękuje

Nie ma, musisz kupić wersje PL jeśli chcesz mieć polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos cos na temat buga przy dwoch trofeach "Wiosenne porzadki" i "Rzucona rekawiczka"??

Tak ja znalazlem TOJAD!

GDZIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem przypadkowo obok kryjowki asasynow. rzucilem sie na kuriera? borgiow i dostal 500f i 1xTOJAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 lvl wbity i jakoś nie mam chęci do dalszej gry...

Może dzisiaj coś pocisnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 lvl i cisnę dalej :) Bardzo podoba mi się gra sieciowa, kumpel kupił grę i teraz gramy w Alliance. A mam pytanko, jakim cudem gościu, którego próbowalem z tyłu ogłuszyć, przerzucił mnie przez siebie i zabił? Przecież to jakieś chore... :P Jakaś umiejętność, która się potem odblokwuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 lvl i cisnę dalej :) Bardzo podoba mi się gra sieciowa, kumpel kupił grę i teraz gramy w Alliance. A mam pytanko, jakim cudem gościu, którego próbowalem z tyłu ogłuszyć, przerzucił mnie przez siebie i zabił? Przecież to jakieś chore... :P Jakaś umiejętność, która się potem odblokwuje?

Mógł Cię po prostu zauważyć i pierwszy wcisnąć te przycisk, to że postać nie była skierowana w Twoją stronę nie znaczy że gałką nie mógł patrzeć se za plecy gdy był nie pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdy gałką patrzę się za siebie i nadchodzi ten, co mnie goni, mogę go zabić? Trochę to dziwne. Przed chwilą miałem taką samą sytuację. Mój już się składał do uderzenia, a tamten mnie przerzucił za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy tak kogoś przerzucałem. Wystarczy patrzyć się za siebie i wtedy też można zabić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdy gałką patrzę się za siebie i nadchodzi ten, co mnie goni, mogę go zabić? Trochę to dziwne. Przed chwilą miałem taką samą sytuację. Mój już się składał do uderzenia, a tamten mnie przerzucił za siebie...

Ano trza kombinować i se radzić. Ja często, gdy ściga mnie dwóch/trzech wtedy chodzę spokojnie ile wejdzie i rozglądam się gałką gdzie tylko mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny na ustawke ? moj psnid to szymon0508 jestem teraz online . A jesli chodzi o trofeum Pracownik Miesiaca Abstergo to te premie musze zdobyc obojetnie w jakiej rozgrywce i w jednej rundzie? czy moge je zdobyc osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny na ustawke ? moj psnid to szymon0508 jestem teraz online . A jesli chodzi o trofeum Pracownik Miesiaca Abstergo to te premie musze zdobyc obojetnie w jakiej rozgrywce i w jednej rundzie? czy moge je zdobyc osobno?

Ważne żebyś zdobył wszystkie przynajmniej raz, możesz nawet każdą w innej rundzie. ;)

Jedynie co, to nad olbrzymią różnorodnością trzeba się pomęczyć, bo reszta sama wpada.

Edytowane przez X-Natsumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi High Variety (mam wersję eng) wpadło przypadkiem, gdy zabiłem gościa, skacząc na niego z tego słupka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile udało wam się najwięcej wyciągnąć za jednego killa? Mi z tego co pamiętam 1250 xp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100xp chyba, a ile tak z ciekawości najwięcej za rundę zgarnęliście? mi się udało 10k raz z Polowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 10k xp udało mi się zgarnąć na Ściganym. Z wyjątkowymi leszczami wtedy grałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy skończeniu rozgrywki to bodajże nie wiem, z 7k może a najwięcej przy jednym kilu to 1k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jakos sprawdzić ile nawiecej sie zgarnelo ( tak mi sie wydaje ), mi wskoczylo prawie 11k i jak kolega wyzej gralem ze swiezakami mialem wszystkie bonusy jakie mozna zdobyc w rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam takie pytanie odnośnie multi, jak np w polowaniu wybiera się team to w okienku z nickami graczy obok nicków są taie małe ikonki, (jedne przedstawiają jakiś krzyżyk, inne logo abstergo, domyślam się, że oznaczają one jakoś poziom doświadczenia graczy ale co ile levelów się zmieniają? i jaka ikonka oznacza jaki level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×