Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola ma już przeszło 4 lata? Nie wiem szczerze mówiąc. Technologia non stop idzie do przodu a komputery bez przerwy są upgrade'owane a konsola co najwyżej może wyjść nowa o lepszym sprzęcie.

Nie ma to wielkiego znaczenia, bo deweloperzy i tak nie wykorzystują mocy, drzemiącej w naszej konsoli. A co drzemie w xklocku... To chyba wiedzą wszyscy. Jakiś spocony chomik w kółku... Zwierzątko nawet nie radzi sobie z minis z PSN, więc gorsza grafika nie dziwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania dotyczące multi:

-po ostatnim upgradzie softu przy nickach graczy na liście zamiast numeru ich poziomu mamy teraz jakieś cyferki (0,1,2,3) co one oznaczją?

i drugie pytanie:

-czasami kobiecy głos animusa podczas rozgrywki mówi "massacre" - o co kaman? :tongue:

Ad1. numerki te sa odzwierciedleniem tzw "templar score" i pojawiaja sie tylko przay meczach rankingowych.

Ad2. informuje Cie ze kiepsko grasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z trofeów należy zdobyć, że tak powiem, za pierwszym razem a jak się przegapi to trzeba grać od początku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Demon pocztowy" oraz "Z prochu powstałeś..."

Wiem, że to nie ten temat ale już przy okazji jest ktoś chętny do zrobienia AEOTM ??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z trofeów należy zdobyć, że tak powiem, za pierwszym razem a jak się przegapi to trzeba grać od początku ?

Trzeba zebrać artefakty z Monteriggioni bo po skończeniu gry nie da się wyjść z Animusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie zaliczyłem wszystkiego za pierwszym razem ale nie żałuje zbytnio bo AC:B jest tak dobrą grą, że warto ją przejść kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ktorego lvla max można mieć na multiplayerze ? Bo zamierzam sobie to kupić.

50 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak mam do cholery ustawić w tej grze język polski ? Wszędzie cyrylica jakaś... <_<

Ok mam wystarczyło zminić język menu w konsoli...

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym Was zapytać czy też macie problem z połączeniem z siecią.Wszystkie inne gry działają ok a ta wyszukuje gry 15 min i lipa.Nie piszcie ,że temat już był bo nie przeglądałem wcześniejszych odpowiedzi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem brotherhood i znowu zakończenie z dalszym wątkiem... teraz tylko czekać na następną część, a w między czasie zrobić platynę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem brotherhood i znowu zakończenie z dalszym wątkiem... teraz tylko czekać na następną część, a w między czasie zrobić platynę ;)

No wiadomo, że będzie następna część, w końcu po coś Desmond uczy się tego wszystkiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze spaleniem ostatniej wieży Borgiów. Otóż kiedy jestem na wieży to nie mogę jej podpalić bo muszę zabić dowódcę, którego nie ma już dłuższy czas i zaczyna mnie to nie pokoić... albo jest jakiś bug albo nie wiem bo czekam i czekam i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza się, że ten dowódca Borgiów jest tak daleko, że nawet w tym rejonie strzeżonym jeszcze nie widać jego ikonki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że będzie następna część, w końcu po coś Desmond uczy się tego wszystkiego :P

Obstawiam, że w 3 (może późniejszej) części to Desmond będzie głównym bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za pierwszym razem uciekł Ci. Wtedy potrzeba poczekać na jego repawn, chyba następuje o świcie. Sam nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że w 3 (może późniejszej) części to Desmond będzie głównym bohaterem.

To by było straszne. Bardzo nie lubię nim biegać, dlatego tylko raz wyszedłem z animusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica między Altairem, Ezio i Desmondem? :) Tak samo się biega, tylko Desmondowi nie był potrzebny ekwipunek. Jak zrobią go głównym bohaterem w trójce to nie poczujesz większej różnicy w kwestii ruchu. Jeśli chodzi o eq to dostanie pewnie lepszy i wyjdzie to graczowi na dobre (tak samo było z Ezio gdy mógł używać ukrytej broni czy kuszy, a Altair nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale po prostu nie lubię :P Nie umiem tego zbytnio wytłumaczyć. Zwyczajnie nie przepadam za Desmondem... Chociaż to mnie na pewno nie zrazi do kupna następnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie we wtorek do was dołaczę.. Zamówiłem gierke teraz czekam na kuriera :D po waszych komentarzach widać że gra jest nieziemska :P

Edytowane przez vimpex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tak dalej pójdzie to nie skończę tego assasina od kiedy pobrałem takie perełki (Z playstation store) jak Front mission3 i Vagrant story to nie umie wrócić do tej gry, a trzeba ją skończyć bo muszę poznać historię Ezia do końca !!:blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tak dalej pójdzie to nie skończę tego assasina od kiedy pobrałem takie perełki (Z playstation store) jak Front mission3 i Vagrant story to nie umie wrócić do tej gry, a trzeba ją skończyć bo muszę poznać historię Ezia do końca !!:blush:

Nie wiem jak to jest możliwe. Mnie tam osobiście pochłonęła bez końca historia Ezio a jeszcze bardziej Desmond'a. Podziwiam Cię że potrafiłeś się oderwać od gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jest 10 wyzwań gildii? w kryjówce Ezio są tylko 5

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale po prostu nie lubię :P Nie umiem tego zbytnio wytłumaczyć. Zwyczajnie nie przepadam za Desmondem... Chociaż to mnie na pewno nie zrazi do kupna następnej części.

A ja właśnie odwrotnie może bardziej jest pasjonujące chodzenie ezio ale co do fabuły to ciekawsze rzeczy dzieją się u świecie desmonad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×