Skocz do zawartości
Gość

Jaki kolor PS3


Rekomendowane odpowiedzi

sry zły topic :/

Skoro już coś muszę napisać to napiszę, że spodziewałem się, że czarny będzie miażdżył inne kolory a tutaj "tylko" 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko i wyłącznie czarna. Taką właśnie wezmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czarnyyy!!! Kultowy, profesjonalny, elegancki, schludny, mocny, pasujący do sprzętu, no rewelka po prostu =]. Białe to tylko pady mi się podobają, a srebrne bardzo ładne, kwestia gustu, ale czarny jest po prostu jak dla mnie najpiękniejszy i najlepiej się prezentujący =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tylko czarna a do tego DS3 ale białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście najbardziej się podoba biała, ale czarna pasuje do tv i dvd, wiec wybrałem czarną. Fajnie by było mieć czarną PS3 + białe DS3 ale niestety mam dwa czarne Sixaxisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam czarna + 2 biale DualShocki.

Gdybym mial wybor - z zamknietymi oczami bralbym biala. Ale taka jest tylk ow Japonii i USA i to tylko w wersji 40 GB. Moje wymagania - kompatybilnosc z grami PS2, wersja europejska i bialy kolor niestety nie zostana nigdy spelnione ;-(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dostepnych BIala Jak by byla mozliwosc wybrania koloru to czerwona pasowala by mi do mebli

pzdr Jasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna i żadna inna no ewentualnie biała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to buł fake ale kiedyś widziałem czerwoną i była całkiem sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie biala prezentuje sie swietnie, ale do reszty sprzetu pasuje czarna. Na dodatek biala nie jest dostepna w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie biała do czarnego robi piękny kontrast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na czarną Wiem, że nigdy bym nie kupił białej wersji, gdybym miał taką możlwość. Od razu rzucałaby się w oczy każdemu kto by wchodził do mojego pokoju. Podobnie by było z szarą. Dlatego czarna jest dla mnie odpowiednia i wg mnie najlepiej wygląda z tej trójki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja akurat chcialbym miec kolorowa, kolorem przewodnim bylby czarny do tego dodac troche bialych akcentow i ladne srebrne wzory ... ahhh ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam czarnego PS-a i takiego tez teraz bym znowu wybral.Czarny to tez jeden z moich ulubionych kolorow.Niestety jak ktos powyzej zauwazyl bardzo sie kurzy i widac na nim wszystkie rysy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam!

Ja mam czarnego PS-a i takiego tez teraz bym znowu wybral.Czarny to tez jeden z moich ulubionych kolorow.Niestety jak ktos powyzej zauwazyl bardzo sie kurzy i widac na nim wszystkie rysy...

I to jest główny problem. Jest to również to, że obudowa jest wysokiego połysku, a tak według mnie nie powinno być. Oczywiście jest to tylko po to by wygląd naszej PS3 był jak najpiękniejszy, niestety to się troszkę nie sprawdza, bo aż mnie serce rozbolewa jak patrzę pod światło na PS3 i widzę te wszystkie rysy... Z kurzem już jest lepiej, ale zawsze to wkurza i zawsze jest ochota to przeczyścić, a czym więcej się czyści, tym więcej się rysuje <beczy> =/. Ale jako że jest to kolor najładniejszy do PS3 to nie należy się tym zrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czarny, pięknie prezentuje się obok LCD i kina domowego ;P Widac że mamy do czynienia z dość drogą zabawką - ale na to pewnie wpływa sam wygląd PS3, a nie tylko kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Ja mam czarnego PS-a i takiego tez teraz bym znowu wybral.Czarny to tez jeden z moich ulubionych kolorow.Niestety jak ktos powyzej zauwazyl bardzo sie kurzy i widac na nim wszystkie rysy...

niestety, premiera PS3 trafiła akurat na modę na piano black w sprzęcie RTV. Jeszcze kilka lat temu nikt by nawet o tym nie pomyślał, królowały matowe sprzęty, w szczególności srebrne. Samsung zaczął się bawić w piano black i reszta rynku to podchwyciła Co mnie osobiście nie pasuje, bo wolałem styl co był kiedyś. Już nawet czarne-matowe sprzęty królujące w latach 90tych ładniej i praktyczniej wyglądały od obecnych wyrobów jeśli chodzi o używane materiały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black i tylko Black W moim pokoju White szybko by się przemieniło w Silver z racji rzadkiego użytkowania konsoli

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Piano Black jest najlepsze!

2.Satin Silver jest ok!

3.Ceramic White... nie, nie i jeszcze raz nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie czarnulka, prezentuje się i komponuje wraz z innym sprzętem RTV na półce i TV na ścianie wyśmienicie i tak dostojnie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×