Skocz do zawartości
Mkkala

Xbox 360 Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz grać w trybie multiplayer to polecam wytrzymalszą konsolę od SONY :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mam xboxa teraz zakupiłem ps3. Warto kupić klocka dla gier i nie tylko. Online jest płatny ale np kinect jest fajniejszy niż move. I ceny gier też teraz są w miatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem. Spędziłem z xboxem 5 lat. Kupiłem go ze względu na cenę. W roku 2008 kupienie konsoli z kartą pamięci było o wiele, wiele tańszym rozwiązaniem niż PS3. Przez te kilka lat bawiłem się wyśmienicie. Wcześniej posiadałem PS2 i PSP i ciężko było przeboleć rozstanie z niektórymi tytułami wydawanymi wyłącznie na Playstation ale dzięki temu odkryłem inne ciekawe gry. Abonament opłacałem, bo pokochałem granie online na konsoli. Serwery zawsze pełne graczy :D Pada wymieniałem tylko raz - wytrzymałe są skurczybyki a grywałem sporo :D

 

Jeżeli ktoś myśli o zakupie xboxa to może śmiało tego dokonać - choćby dla tych kilkunastu gier przeznaczonych jedynie na x-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosty przyklad ze warto:

Driveclub na ps4 zalicza ciagle obsuwy i nie ma zadnej wyscigowki na next gena Sony wiec kupilem za 30zl Forze Horizon na X360 i juz jest w co grac - a gra jest przednia:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosty przyklad ze warto:

Driveclub na ps4 zalicza ciagle obsuwy i nie ma zadnej wyscigowki na next gena Sony wiec kupilem za 30zl Forze Horizon na X360 i juz jest w co grac - a gra jest przednia:)

 

Zgadzam się z Tobą w 100%. Bo seria forza ma to coś i jest mega grywalna. A to ważne, bo nawet jak sobie leciwą 2 odpalicie to jeszcze da się na multi pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Xboxa, ale to było w 2008r. Kupiłem go tylko ze względu na GTA IV, bo miałem wtedy słabego PC. 

Nie odkryłem jego pełnej mocy, nie miałem routera aby go podłączyć do sieci tylko zwykły modem ADSL. Gdy ograłem GTA IV ,zakupiłem Gears of War. Po 2 miesiącach rozstałem się z Xboxem i kupiłem nowego PCta. W sumie dobrze go wspominam i polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Xboxa, ale to było w 2008r. Kupiłem go tylko ze względu na GTA IV, bo miałem wtedy słabego PC. 

Nie odkryłem jego pełnej mocy, nie miałem routera aby go podłączyć do sieci tylko zwykły modem ADSL. Gdy ograłem GTA IV ,zakupiłem Gears of War. Po 2 miesiącach rozstałem się z Xboxem i kupiłem nowego PCta. W sumie dobrze go wspominam i polecam. 

Szkoda że nie wykorzystałeś pełnego potencjału konsoli, bo w sumie wyszło sporo ciekawych gier do tego po wyeliminowaniu problemów z poprzednimi modelami xbox stał się praktycznie bezawaryjny. Ja mam go do dziś bo nie chcę się z nim rozstawać. Do tego multum tytułów które mam jeszcze ograć. Samemu i z żoną, bo dzięki tej konsoli właśnie przekonałą się do grania padem. I odstawiła pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wykorzystałeś pełnego potencjału konsoli, bo w sumie wyszło sporo ciekawych gier do tego po wyeliminowaniu problemów z poprzednimi modelami xbox stał się praktycznie bezawaryjny. Ja mam go do dziś bo nie chcę się z nim rozstawać. Do tego multum tytułów które mam jeszcze ograć. Samemu i z żoną, bo dzięki tej konsoli właśnie przekonałą się do grania padem. I odstawiła pc.

 

Ja PS3 mam od lipca 2013. Do marca 2014 był to FAT, teraz Super Slim, więc z konsolami się dopiero "zapoznaje" :) Dodatkowo zakupiłem PSP Slim & Lite. 

Tak jak pisałem, gdyby nie GTA IV (jestem fanem tej serii) pewnie bym nie zakupił Xboxa. Zresztą PS3 też zakupiłem dla GTA V :) ale jednak nie zrobiłem tego błędu i nie sprzedałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 warto kupić też dla tego, że do roku 2017 ma mieć wsparcie producentów gier i po mimo pojawienia się Next Genów nowe gry nadal będą trafiały się na starsze konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak samo jak na PS3.

PS4 miało premierę już dawno a dalej jeszcze zapowiadają gierki na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że to wszystko co będziemy dostawać to cross genówki przeważnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z x jest tak że nadal jest bardzo popularny tak samo jak ps3. Znam wielu ludzi którzy mają obie konsole. Sam jestem takim osobnikiem. I nie żałuję. Tylko nie rozumiem wojen fanboy'ów. Każdy system ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem ps3 jest to że multi jest słabo grywalne.Lepsze jest na X360.Gram przeważnie w FPSy i mając x360 i ps3 szlag mnie trafia.Takich lagów jak na ps3 w codzie,bf,bc2,fc3 itd to nigdzie nie uświadczysz.CoD BO2 jeszcze lag compensation (widać na killcamach),w BF3 strzelam gościowi z shotguna w klatę i nic,ginęa on ma 100% (kanały Noushar).FC3 teleportujący się ludzie,Bad Company 2 cały magazynek w gościa ,a on odwraca sie i padam.Internet sprawdzony,konsola po kablu u 3 operatorów,na różnych routerach.120Mb na 12Mb i niskie pingi też nie wystarczy.Znajomy ma tak samo z xone i ps4. PS PLUS tak gloryfikowany przez niektórych niczego nie zmienił. Płatne multi na ps4 (za co? się pytam,za lagi?) tak samo zlagowane jak na ps3. Na X płacę za golda ale mam komfort grania choć do pada musiałem się przyzwyczaić.Ktoś mnie uświadamiał że to nie są serwery Sony tylko EA,Activision itp itd ale konsole od Microsoftu mają lepsze serwery i połączenia sieciowe.Nie mam siły się męczyć ,przychodzę po pracy i chcę pograć a nie kląć jak szewc.Niech szlag trafi darmowe multi na ps3 i płatne na ps4.Kupuję do X360 tylko XONE. Szkoda bo około 100 znajomych to  z psn.Dziś wieczorem też pisałeś o graniu w  Killzone3 czy Far Cry3. Owszem,ale jak będą teleportacje,wyłączam to w czort i odpalam X360. Jaki masz nick na xbl.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzym plusem X360 jest teraz cena gier - za 30zl mamy np. Prototype 2 + Dead Island :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem ps3 jest to że multi jest słabo grywalne.Lepsze jest na X360.Gram przeważnie w FPSy i mając x360 i ps3 szlag mnie trafia.Takich lagów jak na ps3 w codzie,bf,bc2,fc3 itd to nigdzie nie uświadczysz.CoD BO2 jeszcze lag compensation (widać na killcamach),w BF3 strzelam gościowi z shotguna w klatę i nic,ginęa on ma 100% (kanały Noushar).FC3 teleportujący się ludzie,Bad Company 2 cały magazynek w gościa ,a on odwraca sie i padam.Internet sprawdzony,konsola po kablu u 3 operatorów,na różnych routerach.120Mb na 12Mb i niskie pingi też nie wystarczy.Znajomy ma tak samo z xone i ps4. PS PLUS tak gloryfikowany przez niektórych niczego nie zmienił. Płatne multi na ps4 (za co? się pytam,za lagi?) tak samo zlagowane jak na ps3. Na X płacę za golda ale mam komfort grania choć do pada musiałem się przyzwyczaić.Ktoś mnie uświadamiał że to nie są serwery Sony tylko EA,Activision itp itd ale konsole od Microsoftu mają lepsze serwery i połączenia sieciowe.Nie mam siły się męczyć ,przychodzę po pracy i chcę pograć a nie kląć jak szewc.Niech szlag trafi darmowe multi na ps3 i płatne na ps4.Kupuję do X360 tylko XONE. Szkoda bo około 100 znajomych to  z psn.Dziś wieczorem też pisałeś o graniu w  Killzone3 czy Far Cry3. Owszem,ale jak będą teleportacje,wyłączam to w czort i odpalam X360. Jaki masz nick na xbl.

Mój nick na xbox to WHITEWOLF83pl serdecznie zapraszam. I zgodzę się z tobą że multi bardziej stabilne jest na klocku. Czy to fps czy wyścigi jest lepiej. Z killzona wczoraj mnie wywalało średnio co 5 minut. A w Gt5 nie mogłem wcale odpalić.

Duzym plusem X360 jest teraz cena gier - za 30zl mamy np. Prototype 2 + Dead Island :)

Gry są tanie i to jest duży plus. I stabilniejsze multi. Ale musimy za nie płacić. Szkoda bo to minus. Ja ostatnio za 25 zł kupiłem nówkę w folii Gra o tron. I gierka ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piszę jako użytkownik x360.

Czy opłaca się w niedalekiej przyszłości przejść na konsolę ps3?

Głównie interesuje mnie gra online (darmowa), exclusive'y.

Czy mam się !martwić o lagi z serwerów psn? Ciężko przestawić się na dualshocka?

Proszę o obiektywne opinię, najlepiej ludzi którzy mieli kontakt z dwiema konsolami

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam X360 ale grałem nie raz u kolegi.

Opłaca się przejść na PS3 gdyż sama konsola kosztuje już niecałe 600zł (pamiętam te czasy kiedy za 2000zł sprzedawali).

Gra ma nawet gierki tylko online i to również excluzywne. (pierwszy lepszy przykład - DUST 514, którego nie zrobili na X360 bo polityka M$ na takie gry nie pozwala)

Nie musisz się martwić o lagi, jeżeli masz niski ping. Łatwo przestawić się na dualschocka, jednym gra się na nim gorzej, innym lepiej.

Miałem kontakt z obiema konsolami

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić x360 tylko dla serii Gears of War, Halo i Forzy? We wszystko inne gram albo na pc albo na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać , żeby już nie zakładać nowego tematu czy na tą chwilę opłaca się kupować Playstation 3. Głównie chodzi mi o multiplayer/online czy ewentualnie niema wielkich pustek na serwerach. Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starych grach lub w tych których multi pozostawiało wiele do zyczenia, moze byc roznie, w tych nowszych nie powinno byc problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np w taką serię jak resistance już w multi nie pograsz bo serwery są martwe. W maju wyłączone zostaną w gt 5 ( tu jednak jak polujesz na pucharki są tylko 2 online) i z tego co wiem bulletstormowi. Co do innych gier nie wiem ale seria killzon jeszcze hula na multi. I to jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić x360 tylko dla serii Gears of War, Halo i Forzy? We wszystko inne gram albo na pc albo na ps3.

 

To zależy od wielu rzeczy i ciężko komuś o tym za ciebie zdecydować. Dzisiaj już nie musisz kupować Xboxa w ciemno, nie wiedząc czy ci się spodoba. Obejrzyj sobie gameplaye, recenzje gier na Youtubie zobacz czy ci odpowiadają. Pomnóż sobie gry razy czas potrzebny na ich przejście, zastanów się czy będziesz grał przez neta. Dodaj do tego wszystkiego przyjemność jaka płynie z grania i zastanów się ile czasu możesz przeznaczać na gry, żeby konsola nie leżała nieużywana. Analizując to wszystko przemyśl czy kasa którą odłożyłeś jest warta wyżej wymienionych przyjemności. Jeżeli gry to Twoja pasja, to pewnie się nie zawiedziesz. A poza tym pieniądze są po to żeby je wydawać :)

Jakieś 2 lata temu mając już wtedy od jakiegoś czasu PS3 też kupiłem Xboxa 360. Przeszedłem Gearsy, pograłem w Forze 3, Halo Reach, Halo 3 ODST, Left 4 Dead 2 ze znajomymi - tryb Versus/Coop i dla zasady w Bad Company 2 gdyż wtedy Xbox był jedyną platformą na której nie grałem w moją ulubioną multiplayerową strzelankę. Sprzedałem po 2 miesiącach ponieważ taki był mój cel zakupu tego urządzenia, ale zdecydowanie byłem zadowolony z użytkowania Xboxa. 

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie podobaly mi sie tylko gearsy oraz Forza.

Przekonalem sie w koncu do konsolki od Sony, zostalo mi sprzedac xboxa tylko :)

Edytowane przez adikx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×