Skocz do zawartości
Mkkala

Xbox 360 Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

A na tego 4GB zainstaluję w ogóle Forze 4? Jeśli nie to czy da się grać bez instalowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zainstalujesz, lecz możesz podpiąć 2 peny, max 32GB każdy które mogą robić za hdd. Bez instalacji tez można grać.

4GB jest matowy, zaś 250'ka to Piano Black z chromowanymi bokami (chyba).

Teraz oba modele są matowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zarówno Xbox'a 360 jak i PlayStation 3 i muszę przyznać,że konsolę Microsoftu zdecydowanie WARTO zakupić nawet teraz gdy nieuchronnie zbliżają się next-gen'y.Jeśli chodzi o "komunikację" online z innymi graczami to xbox przewyższa nieznacznie PS3... mam tu na myśli "grupy",wiadomości głosowe,rozmowy z innymi osobami podczas zagrywania się w różne tytuły.. niestety jak pewnie każdy już wie "udogodnienia" te SPORO kosztują co skutecznie zniechęca co niektórych do tej konsoli..

ja osobiście nie jestem fan boy'em żadnej z tych konsol i choć jednak wolę PlayStation 3 (być może po prostu przez sentyment z powodu posiadania w przeszłości poprzedników) to muszę przyznać,że Xbox360 jest naprawdę świetną konsolą i zdecydowanie polecam zakup...tym bardziej,że już dziś ten sprzęt kosztuje naprawdę niewiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez posiadam obie konsole... ps3 jest moim mainem a x360 dzielnie trzyma w napedzie wiedzmina 2go... generalnie dla tej jednej gry bylomwarto zakupic xa... a reszta??? wole ps3 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej gry kupic konsole oO Wolalbym za to kupic jakas flaszke i do burdelu pojsc, no ale jak kto woli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie (miesiąc) posiadam PS3 slim, wcześniej przez 2,5 roku miałem Xboxa i mogę stwierdzić, że zdecydowanie lepsza jest PS3.

W PS3 jest mnóstwo gier wydanych jako exy, na iXa tyle aż nie ma. Xbox ma Alan Wake, Gears of War, Fable i Forze i to chyba wszystko, na Playa to już każdy wie.

A bezdyskusyjnym argumentem przemawiającym za PS3 jest darmowa gra online i PSN+.

Dla mnie szokiem (pozytywnym) był fakt iż za to za co musiałem płacić mając konsolę Microsoftu od Sony mam za darmo.

Gra online, playery w stylu Ipla itp, przeglądarka, You tube itp, itd. MS każe sobie za wszystko płacić.

Reasumując polecam PS3, iX jest fajny ale to nie ta sama liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma chęć kupić Xboxa niech kupuje, miałem przez 3 lata i wyszło dużo dobrych gierek, których na PS3 nie ma, jak Gears of War, Halo, Alan Wake, Xbox Live w sumie nie jest taki drogi na rok jak się to przeliczy bo jest o niebo lepszy od PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przy ogłoszeniu next-genów ceny Xboxa zmaleją, bo mam chrapkę na... Fable. :P

Pewnie ograłbym resztę ex'ów i jakieś tańsze tytuły, ale Fable - to jest to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem poltora roku xboxa 360 z kinectem i szau nie było. Na poczatku wiadomo, suprr fajnie ale z czasem nudy. Jedynie w co gralem to guitar hero i czasem na xbl. Płatnosci niestety za duze.

Teraz kupilem ps3 i zobaczymy co bedzie ^^ Ps move jest bezkonurencyjny. Kinect jest dla dzieci. Ps move jest bardzo dokladny w przeciwienstwie do kinecta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tego 4GB zainstaluję w ogóle Forze 4? Jeśli nie to czy da się grać bez instalowania?

Tak można grać ale nie będzie wszystkich wozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma chęć kupić Xboxa niech kupuje, miałem przez 3 lata i wyszło dużo dobrych gierek, których na PS3 nie ma, jak Gears of War, Halo, Alan Wake, Xbox Live w sumie nie jest taki drogi na rok jak się to przeliczy bo jest o niebo lepszy od PSN.

jak lepszy przecież na ps3 za cene rocznego Golda masz około 50 dobrych gier gratis do ogrania więc wole zapłacic te 146zł (tyle w promocji za rok plusa zapłaciłem)i miec mnustwo gier chyba każdy by wolał :). sam ostatnio dziewczynie kupiłem xboxa z kinectem(moim zdaniem lepsze rozwiązanie niż move) i warto kod do ściągnięcia wiedzmina 2 kupiłem za 36zł gra super , Alan za 25zł też do kupienia kod . a większośc eksów można dostac w niskiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak...wg. mnie obie konsole są zacne i najlepiej żeby każdy miał w domu obie...dzięki temu nic człowieka nie ominie jeżeli chodzi o gry...no ale niestety nie da się mieć obu naraz i mieć na jedzenie xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy staniej warto będzie kupić? Sądzę, że tak. A Wy jak myślicie?

Stanieje to pojęcie względne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanieje to pojęcie względne :P

Teraz x360 można wyrwać za 400-500 złociszy nówkę XD więc to raj dla piratów XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz x360 można wyrwać za 400-500 złociszy nówkę XD więc to raj dla piratów XD

Aye Aye capitan

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które exy na 360-tkę polecacie? Korci mnie cały czas wiedźmin 2, no i może alan wake, ale dla tej dwójki to raczej konsoli nie będę brał. Jest też parę jrpg chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zobaczyłem gameplaye z Gears of War Judgement, i mnie przycisnęło, żeby ponownie zakupić klocka, jedyna seria, którą ma w garści MS i brakuje mi jej na ps3 to Gears of War (jeszcze L4D, ale jest na PC), o wiele lepsza zabawa, niż przy unchartedzie z tym drewnianym systemem strzelania. Jak ktoś lubi się z żywymi graczami postrzelać to nie może też przejść obojętnie obok serii Halo, grywalność na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeszcze Forza jest warta zakupu , jak dla mnie bije na głowe Gran Turismo które i tak uwielbiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza może i lepsza od Gran Turismo ale do Xboxa ciężko jest podłączyć markowe kierownice np. Logitech a granie na padzie jest takie sobie. Kierownica Microsoftu nie dorasta do pięt takiej Logitech G25 czy Driving Force GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy mówicie, gdzie forza a gdzie GT. Ktoś już gdzieś kiedyś dał dobre porównanie, grając w GT bez kiery, to jak grać w Guitar Hero bez gitary. Forza ma dość przeciętne odwzorowane prowadzenie pojazdów :) Po za tym GT to jest skrawek całej motoryzacji, a Forza to zwykła ścigałka dla amerykańskich dzieci, która ładnie wygląda.

Moim zdaniem, gdyby Xbox kosztował tyle co Playstation, to nie miałby się szans wbić na rynek, bo jedynie co za nim przemawia to właśnie cena. Nie jestem fanem sprzętu od Sony, ale mimo wszystko konsole im wychodzą najlepiej - choć z drugiej strony każdy lubi to co on chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×