Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

za co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a nie wiem, chyba dlatego ze ok. 4 razy w ciagu rundy mu rozwalilem czolg z nim i holkiem na pokladzie, a potem gdy po mojej stronie sie team wykruszyl zaczal sie gwalt. Pokazuje tylko kulture jaka panuje w tym "pro" klanie. Musial se ulzyc.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest zlamas kurde ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu jak graliśmy napisalem adminowi serwera ktory jak przegrywali pod koniec rundy zaczal przerzucac ludzi od nas na druga strone (przez co przegralismy), czy potrafi grac normalnie czy zawsze oszukuje, a on mi na to: it's my server... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, chyba dlatego ze ok. 4 razy w ciagu rundy mu rozwalilem czolg z nim i holkiem na pokladzie, a potem gdy po mojej stronie sie team wykruszyl zaczal sie gwalt. Pokazuje tylko kulture jaka panuje w tym "pro" klanie. Musial se ulzyc.

Gdzie rywalizacja tam i emocje, więc nie ma co się dziwić, a jaki pro klan masz na myśli, bo z tego co zauważyłem to klan gdzie jest Tomasz jest raczej nastawiony 4fun.

Kolejna zwieszka z kaspijskich niebios :D

2nvcys2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu zrób album "Zwiechy BF3"...Tpo jest straszne ja dziś 3 razy w tej samej grze(grałem z kumplem) okropne to jest moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klan gdzie jest Tomasz jest raczej nastawiony 4fun

@jechu

for fun ? chyba for spierdolic ludziom zabawe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet nie przeklnął, a robicie z tego aferę. To normalne, że każdy się czasami zdenerwuje. A co do ich klanu - idźcie sobie grać w tych swoich plutonach, skoro oni wam nie pasują,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wieczorem cos dluzszego z komentem ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jechu

for fun ? chyba for spierdolic ludziom zabawe ....

Widzę, że jesteś najmądrzejszy. Nie grałeś z nami, więc nie oceniaj ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

kto powiedzial ze jestem nad madrzejszy ? i gdzie napisalem ze oceniam ogol ? owszem nie gralem z wami ale to nie przeszkadza mi w tym aby oceniac w/w typa z ktorym nie mialem nigdy milych wspomnien z czasow bfbc2 ... bo do dzisiaj dobrze pamietam co odpieprzal na severach ... wiec domino moja propozycja -> zgoda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zgoda. Tylko chyba mylisz Tomka z Michałem ( napieprzającym w BC2 w Vietniamie z łódki pod mapą, w BF3 boostowanie statystyk ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to zle mnie zrozumiales nigdy tomka z michalem nie pomyle bo gralem z kazdym z nich :biggrin: ale ok male nieporozumienie i wyjasnione :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pozdro ziomeczku, widze ze ci zylka pekla :)

2ahdwrl.jpg

Hmmm udalo sie Tobie rozwalic raz czolg i zrobiles T-Bag (holek_ swiadkiem) a napisalem to po tym jak w polowie rundy wyszedles z serwa bo sobie nie radziles. Czujesz sie urazony ?? Placz dalej ;)

to zle mnie zrozumiales nigdy tomka z michalem nie pomyle bo gralem z kazdym z nich :biggrin: ale ok male nieporozumienie i wyjasnione :)

Jeszcze powiedz ze bostuje konto :biggrin:

Przecież nawet nie przeklnął, a robicie z tego aferę. To normalne, że każdy się czasami zdenerwuje. A co do ich klanu - idźcie sobie grać w tych swoich plutonach, skoro oni wam nie pasują,

nie mialem czym sie zdenerwowac ;) Tylko irytuja mnie osobniki co robia T-Bag a pozniej wychodza z serwa i placza ze otrzymali ode mnie wiadomosc :biggrin: Jeszcze zeby prawde chlopaczek napisal to by bylo dobrze ;)

a nie wiem, chyba dlatego ze ok. 4 razy w ciagu rundy mu rozwalilem czolg z nim i holkiem na pokladzie, a potem gdy po mojej stronie sie team wykruszyl zaczal sie gwalt. Pokazuje tylko kulture jaka panuje w tym "pro" klanie. Musial se ulzyc.

Zacznijmy od tego ze jak dolaczylem pod sam koniec to wy trzymaliscie na respie i bylo dobrze a gdy zaczela sie druga runda nabilem w kilka minut okolo 20 fragow i zaczela sie ucieczka ;D Zabawny jestes ziomek

Runda 1 (dolaczylem prawie pod sam koniec) http://battlelog.bat...63/4/327787896/

Runda 2 (T-Bag od skiby i wyjscie w polowie ) http://battlelog.bat...72/4/327787896/

Nie badz dziecko smieczny ;)

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tylko gra jest wie dajcie na luz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko chcialem rozluznic sytuacje :) Wy sami wiecie najlepiej co miedzy wami tam zaszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co Wasza dyskusja ma wspolnego z temetem w ktorym ja toczycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


@up posluchaj do konca bedzie arica na twoja prosbe :D
kolejny gameplay tym razem troche dluzszy i z komentarzem ... jeszcze cieplutki :) Edytowane przez DJYano
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta muszka to sie nie martw, nie tylko Ty tak masz. Ja sie tez nie moge nauczyc, za stary czlowiek jest na jekies nauki.

Gameplay fajny i dawaj w koncu ta arice, najlepiej CQ

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bedzie arica w niedziele tak mysle oczywiscie z komentarzem mam juz w rush'u dwa mecze ale cq pewnie w weekend sie zrobi :D

:)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie się ogląda to co zmontowałeś,czekam na więcej.pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mój pierwszy filmik (testowy)

@down

wcześniej grałem na 720p i za cholerę nie wiem jak mogę ponownie grać na takiej rozdzielczości, bo na 576 to aż oczy bolą. :)

Edytowane przez Artikam
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×