Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko ja gram w 576p :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja gram w 576p :biggrin:

Moze dozyjemy czasow gdy zagramy w 720p :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z okazji okraglej rocznicy powstania FPS niespodzianka :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyślcie teraz co bedzie za 2 dekady ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jeszcze nagraj coś z Catacomb 3-D albo Hovertank 3-D (również od iD), które są starszymi FPSami ;) fakt, Wolf był pierwszym FPSem w formie jaką mamy teraz no ale prekursorów można znaleźć wcześniej :) (tak wiem, jakby się uprzeć to za "pierwszego" fpsa można uznać starsze tytuły jak choćby spacegun od konami z 1990 czy duckhunt od segi z 1969 roku)

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

owszem te projekty byly wczesniej ale nie byly stricte fps'ami ale na pewno dwa w/w tytuly pokazaly kierunek a id software poszlo nim dalej i chwala im za to ... dzieki nim mamy potem doom'y quake unreal'e itd itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loL vs. Pol

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

short cut plus pogadane :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś z moją ulubioną bronią dla technika. :biggrin: XM8 ładnie ciśnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta xm8 ale tylko z red dotem bo szczerbinke ma syfiasta :) ale fakt jest fajny choc najlepiej pukalo mi sie ump i scar'em ...

na jutro szykuje vitnamik na phu bai valley ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

scar, saw i abakan :) najwieksze kozaki BC2, musze sobie od kogos zainstalowac wietnama bo usunalem ziomka konto i teraz nie mam ;/

Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scar, saw i abakan :)

UMP-45, 9A-91 i XM8 Prototype moim zdaniem. Abakan taki kozacki po patchu juz nie byl a UMP to najwieksza kosa tej gry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nimi gralem. pod koniec gry w BC2 tylko rekon z neostad, c4, kulki <3 i kosa w łapie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Vietnam z rana jak śmietana :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Vietnam z rana jak śmietana :P

jakos tak dziwnie w czolgu bez termowizji :biggrin:

vietnam byl, sorry jest zaj....

po Twoich komentarzych (papierowy heli) zaraz mi sie przypomniala walka o trophy za heli, bodajze 60 kili. Co sie nie wystartowalo zaraz 50% zycia.

Najlepsza mapka: wzgorze 137. Cos pieknego. Eh te stare dobre czasy.

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nagrywarki na Hauppauge HD PVR 1304 i jeden z pierwszych filmików :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@portek to jest surowe czy cos przy tym kombinowales juz ? ma takiego dziwnego blura ... i malo soczyste czym to renderowales ? mm ? jesli tak to wez sie na cos innego przesiadz jesli chcesz pomoge ci w vegasie oraz moge podeslac gotowe ulozone projekty abys nie musial juz sie bawic w to sam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Operation Hastings tryb conquest inżynier ,zero używania heli. Mój najlepszy wynik w dodatku Wietnam. Szkoda ze nie pękło 10k pkt. ale popracuje nad tym.

puzle048.jpg

A tu jeden z dobrych wyników ratio...

puzle017.jpg

I na koniec cos z podstawowej wersji gry...

puzle027.jpg

Edytowane przez czupakabra3999
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

ladnie wyslij zapa na psn/sen bo o polskich graczy na vietnamie ciezko ...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaproszka poleci w ten wekend. Narazie znikam na działke+grill+kumple+psp vita.

Tak sobie przejrzałem swoje fotosy i jednak gdzies tam miałem większe ratio. Czyt.big kokones ,pro skill czy... nie no żarcik mały, wiadomo kolejny fart roku :)

1401iv.jpg

+ wietnam i 26kili z PBRV -ech ta znienawidzona łódeczka- Świątynia Cao Son -conquest i kamping na resp...ojj mały błąd sie wdarł tzn. takie tam pływanie w obrebie flagi B :) Wsumie kompletnie nie mój styl gry ,ale.. no własnie jakie ale? ze za duzy dmg ma ten kajak itd. to tak jakbym ja narzekał że ktos lata heli i robi kompletny dym czyt.ratio 100/0. W tej grze tak naprawde nie ma żadnych ale są tylko słabi gracze ze swoim ale on..a bo on ...a ja nie umiem i sie wkurwiają na wszystkich i o wszystko. Każdy ciut inteligentny człowiek nie wybrzydza jak dostaje bęcki no sięga porady do mózgu i opuszcza zwyczajnie serwer. Da sie ...da :) Ciut sprytniejszy sięga po klase snajpera i poprostu wali hedshota dla agresora. Zaraz zaraz ale kogo i po co ja tu bronie czy osądzam. Dobra cii juz nic nie mówie bo jeszcze wyjdą jakies inne historie jak to ja kiedys kampi..albo podkładałem apteczki pod M-Comy a nie to chyba były inne paczuszki. . Dobrze że choc ludzie z teamu sie nie wkurzali jak im dach na głowe leciał itp. klocki.. :)

puzle047.jpg

Jako że gracz ze mnie jak z koziej du.. trąbka to... a co niech strace i gorsze foto zapodam

1298a.jpg

Ok a tak na poważnie wklejac dalej? lepsze? fajniejsze? z większym przysłowiowym pro skilem (hmm złe okreslenie troche takie egoistyczne z pogardą do innych graczy stop) zamieńmy to na bardziej humorystycznego pro buta? tzw. rozpierducha po całosci ,grilowanie wietnamczyków i inne atrakcje nadchodzącego lata :)

No chyba że filmik jakis i gołe pa... a wy aa już co drugi o du...pomyslał ,głodnemu chleb na mysli nieładnie :) Pisałem o gołych pachołkach tzn bambusowych drzewkach z wietnamu i ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga byc tylko moze ciut mniejsze :)

witam,

sorry ze tak dlug nic nie bylo ale bylem mocno zarobiony a dlaczego to jak posluchacie to sie dowiecie :)

COLD WAR !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga byc tylko moze ciut mniejsze :)

witam,

sorry ze tak dlug nic nie bylo ale bylem mocno zarobiony a dlaczego to jak posluchacie to sie dowiecie :)

COLD WAR !!!

nie patrzysz na mape ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×