Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

kilka ich jest na kanale, na razie za duzo pracy na kolejne

Już obejrzałem :biggrin:

A namawiałeś mnie na zakup AM, tymczasem sam trafiłes pod skrzydła Hauppauge :P

Dokładnie,ale już myślę nad zmianą na HAUPPAUGE HD PVR 2 Gaming Edition :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVR 2 działa po HDMI? Jeśli tak to jest to ciekawa opcja :biggrin:

Kable z ps3 wychodzace to dalej component ale juz pod tv wchodzi kabel hdmi,i dorzucaja wszystkie potrzebne kable oraz przejsciowke.Tylko cena jest ciekawa,tu u mnie kosztuej 200 euro nie wiem jak w Polsce.A i program dorzucony do obrobki filmow daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że dorzucili opcję zgrywania przez HDMI :) Cena mimo wszystko jest atrakcyjna zamawiając bezpośrednio od producenta.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kakaroto tryb dla daltonistów wyłączony :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z was moze Avermedie, Gamecapture HD? Mi przestala dzialac po 2 tygodniach. Najpierw pojawil sie komunikat, aby sciagnac nowy firmware (nie moglem wejsc do glownego menu, musialem sciagnac). Zainstalowalem ten firmware, po czym zwiecha w menu. Po kolejnym wlaczeniu nagrywarki, ten sam komunikat co poprzednio. No to znowu zainstalowalem oprogramowanie, ale znowu ten sam problem. Po 2 resecie nagrywarka mi sie nie wlacza. Miga mi caly czas zolte swiatelko. :( PS. Nie kupujecie tego gowna.Lepiej zaplacic wiecej, i zainwestowac w cos lepszego. Chooj wam w d*&pe Avermedia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nagrywarka wiernie sluzy od lipca. Miales po prostu pecha. Ja mam soft, ktory dawal mozliwosc nagrywania w mp4. Nie aktualizowalem pozniej, bo to mi wystarcza.

Imo sprzet jest dosyc dobry, a ze tobie sie zepsol to statystyka

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Sony Pro Vegas mozna konwertowac pliki video? Moja nagrywarka zapisuje pliki w formacie MP4. Wybralem opcje "render as" na avi ( a pozniej na MPEG), i efekt koncowy byl taki ze z pliku wyjsciowego (mp4, wazacy 1.5 Giga), mialem plik koncowy 5 Giga. WTF!? :o A moje filmiki, ktore uplaod'owalen na youtube (format avi), w ogolenie czyta. Jakby ich nie bylo. O co chodzi?

Krotka pilka na metrze :)

Pewnie czesto masz taka sytuacje gdy jestes w podskoku w powietrzu ktos wyychodzi i Cie akurat kladzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko zasiegnac opinii.Z uwagi na to,że bf to gra spierd***** przez samych graczy nie jest mi tak łatwo nagrać materiał z bf3 jak np.z BO2,MoH:W bo dostaje bany :/ ale już jest materiał z bf3 udało się znaleźć serwer DICE :biggrin:.Pozdrawiam i juz nie bede wstawial innych filmow.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabotyn uwaliłeś nagrywarkę tu masz wątek poczytaj:

http://www.ps3site.p...ame-capture-hd/

@DJYano też uwalił przysłali mu nową.

Uwalilem nagrywarke? Sciagnlem software, i wszystko poszlo sie kochac. Jutro pewana firma zabiera avermedia'iem i dostaje zwrot kasy. Nie polecam wam panowie tego GOWNA! (Jak po 2tygodniach moze pasc nagrywarka... bo sciagnalem firmware!? WTF!?). Bylbym wdzieczny za polecenie mi dobrej nagrywarki, bez takich kwiatkow jak z Avermedi'a. Cena nie gra roli. :)

PS. NIE KUPUJ nagrywarki AVERMEDIA!!!!!!!!!!!! Fucking SHITTTTTT!!!

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem o tym spierdolony* software rowniez posiadam avermedia game capture hd,ale po przeczytaniu ze sa problemy z tym softem to postanowilem go nie sciagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalilem nagrywarke? Sciagnlem software, i wszystko poszlo sie kochac. Jutro pewana firma zabiera avermedia'iem i dostaje zwrot kasy. Nie polecam wam panowie tego GOWNA! (Jak po 2tygodniach moze pasc nagrywarka... bo sciagnalem firmware!? WTF!?). Bylbym wdzieczny za polecenie mi dobrej nagrywarki, bez takich kwiatkow jak z Avermedi'a. Cena nie gra roli. :)

PS. NIE KUPUJ nagrywarki AVERMEDIA!!!!!!!!!!!! Fucking SHITTTTTT!!!

Ja mam HD PVR od ponad półtora roku i nie narzekam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz nie jest cichy, slysze cie bardzo dobrze. Jedynie do czego mam zastrzezenie, to do obrazu- jest zbyt jaskrawy. Poza tym, mam wrazenie ze konwertowales filmik w 60fps. Wyglada to plynnie, ale zbyt wolno. W rzeczywistosci twoja postac szybciej sie porusza. Ale moge sie mylic. Ja w kazdym badz razie upload'owalem video w klatkach, jakie masz w grze- czyli ok 30 fps.

Mam pytanie do tych co maja HD PVR. Czy podczas grania wystepuje lag? Majac Avermedia, musialem wlaczyc opcje game mode, ktory eliminowal lag. Jak to jest na PVR?

Ps. Mam zamiar kupic HD PVR2. Moze sa lepsze nagrywarki? Elgato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.Mam pytanko ,a wiec podczas nagrywania komentarzy przy pomocy Audacity pojawia sie straszny metaliczny podzwiek oraz echo,nie daje nic zmiana ustawien ani mikrofonu ani grzebanie w opcjacch karty dzwiekowej.Jestem zmuszony chwilowo nagrywac przez mikrofon w sluchawkach Asus Vulcan anc , czy to moze byc wina sluchawek ,czy moze nie powinienem nagrywac w stereo ???

Edytowane przez errgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie do czego mam zastrzezenie, to do obrazu- jest zbyt jaskrawy.

Mam pytanie do tych co maja HD PVR. Czy podczas grania wystepuje lag? Majac Avermedia, musialem wlaczyc opcje game mode, ktory eliminowal lag. Jak to jest na PVR?

Ps. Mam zamiar kupic HD PVR2. Moze sa lepsze nagrywarki? Elgato?

Kolory są naturalne napisy zielone czyli bez trybu dla daltonistów :laugh:

nie potrzebnie zrobił upscaling do 1080p jak pierwotny materiał nagrywa w 720p przez co taki efekt,YouTube nie przyjmie więcej niż 30fps

Poza tym, mam wrazenie ze konwertowales filmik w 60fps. Wyglada to plynnie, ale zbyt wolno.

na HD PVR nie występuje lag

HD PVR2 posiada @errgo

Elgato miał zamiar kupić @DJYano

pytaj kolegów o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o granie to zadnego laga nie uswiadczylem ,ale zeby nie bylo tego slawnego input laga tez nie mialem ,mysla wiec ze to subiektywna ocena.Jest duze opoznienie pomiedzy kliknieciem record a wystartowaniem nagrania ,zdaza mi sie nie zdazyc kliknac bo siedze w pewnej odleglosci od kompa .

Edytowane przez errgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moich filmikach sprawdz sobie. Ostatni jest bez tego trybu, a wczesniejsze z . Wiec zobacz czy widzisz roznice

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał pytania odnośnie Elgato to od kilku dni mam w posiadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał pytania odnośnie Elgato to od kilku dni mam w posiadaniu.

Próbowałeś może zgrać materiał z kompa/PC po HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×